Skocz do zawartości

E46 Nowe żarówki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam chciałbym wymienić żarówki świateł długich krótkich i postojówek (LED???). Zastanawiam się też nad ringami ponieważ mam takie chamskie niebieskie i nie bardzo mi sie podobają. Możecie mi coś doradzić konkretnego.Bunie mam przed liftem i nie mam xenonów , żarówki mogłyby byc barwy lekko niebieskiej ale nie do przesady. pzdr.
  • Odpowiedzi 50
  • Wyświetleń 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
No więc ledy w postojówkach się nie bardzo sprawdzają, bo na zegarach będzie Ci cały czas pokazywać, że żarówka jest spalona. Jeśli chodzi o światła normalne to jakieś tam philipsy polecają, a ringi - alledrogo.pl do wyboru do koloru
Opublikowano
  • Autor

he no spoko . o ledach zapominam :P myslałem żeby jeszcze uruchomiść swiatła dzienne ale to kierunki tez sie będą palić a jakos to nie przemawia do mnie. :) a w światłach przeciwmgielnych tez mozna jakies mocniejsze założyc zarówki??

 

a jeszcze jedno moge do zwykłych lamp założyc te żarówki niby xenon ??? daje to cos czy nie bardzo?? czy tylko wieś party bedzie??? :P

Opublikowano
  • Autor

znalazłem takie ??

http://allegro.pl/zarowki-tungsram-h7-12v-55w-megalight-ultra-90-kp-i2917210544.html

 

http://allegro.pl/zarowki-philips-h7-xtreme-vision-komplet-sklep-fv-i2974473800.html

a

http://allegro.pl/zarowki-philips-h7-xtreme-power-komplet-sklep-i2970916350.html

 

a tu osram jakies niebieskie??

 

http://allegro.pl/h7-osram-night-breaker-plus-promocja-i2957104100.html

 

http://allegro.pl/h7-osram-cool-blue-intense-promocja-okazja-i2957087809.html

czy te żarówki bedą normalnie pasowały w lampe???

nie potrzebny jest jakis specjalny żarnik ???

 

http://allegro.pl/h7-xenon-blue-12v-55w-zarowka-zarowki-ksenon-6000k-i3003037072.html

 

bo ten wyżej niby xenon to raczej wielka lipa??? chyba ze sie myle: P

 

pomóżcie coś wybrac żęby to łądnie wygladało a nie oszpeciło samochodu :P no i ringi białe czy zółte??

Opublikowano

wszystkie żarówki z jakimkolwiek barwieniem bańki to mega lipa ....to tak jakbyś sobie założył okulary z kategorią przyciemnienia 'Cat.1'

..trzeba być ultrafrajerem żeby wierzyć że dobrze świecą :wink:

 

Ja polecam Osram SilverStar ...trwałe i nieżółte

 

jeśli chodzi o ringi to takie coś ostatnio tu kolega z forum pokazywał:

http://allegro.pl/show_item.php?item=3000735384

Opublikowano
Nie powiem Ci, które lepiej wyglądają bo to kwestia gustu, ale wiem że osram night breaker i philips xtreme power świecą dobrze i nie przepalają się tak szybko.
Opublikowano
  • Autor

no własnie dlatego pytam :) no ale tak tez myślałem ze to gówno warte:P

 

a jakie żąrówki w postojówki wsadzić? zeby białe światło było.

a te ringi fajne ale drogie he . dla mnie to cos tańszego by sie przydało . moze te ccfl??? czy cos takiego

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Po co Ci postojówki jak masz ringi?

To ringi robią za światła postojowe..

CCFL najtańsze i polecane, jedynie moim zdaniem powinny być tylko i wyłącznie białe.

Pozdrawiam
Krzychu.

Opublikowano
  • Autor

no niby mam ringi niebieskie bleeeeee :) poprzedni właściciel miał takie ale przeciełem kable hehe ale i postojówki mu sie tez swieciły.

i chyba raczej nie ma problemu z zaistalowaniem ccfl??

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Montowałem CCFL w e39, bardzo prosta robota, myślę, że w e46 też nie będzie zbyt trudne, no ale beznadziejnie wyglądały ringi i świecące się postojówki, w nowszych bmkach nie masz postojówek, tylko ringi.

Pozdrawiam
Krzychu.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Jak podłączysz ringi pod postojówki, to nie będzie żadnego błędu, a przynajmniej u mnie nie było.

Pozdrawiam
Krzychu.

Opublikowano
Jeżeli chcesz montować LED w postojowki to tylko CAMBUS , nie wywala błędu spalonej żarówki. Takie obecnie posiadam i jest ok. Co do świateł zwykłych odradzam HID Xenon jeżeli nie masz soczewki, będziesz banowany na drodze. Pozdro
Opublikowano
No więc ledy w postojówkach się nie bardzo sprawdzają, bo na zegarach będzie Ci cały czas pokazywać, że żarówka jest spalona. Jeśli chodzi o światła normalne to jakieś tam philipsy polecają, a ringi - alledrogo.pl do wyboru do koloru

 

Ledy mozesz kupic tylko z Canbus (anti error) :cool2:

Opublikowano
DAVID85 czy o takie postojówki Ci chodziło?? http://allegro.pl/postojowki-led-w5w-t10-canbus-audi-bmw-merc-gratis-i3011713516.html

 

aa i czy zarówki H11 to jest do swiateł przeciwmgielnych na przód ??? http://allegro.pl/zarowki-h11-led-przeciwmgielne-canbus-bmw-e46-i2962351885.html

 

 

tak tak H11 jest do przeciwmgielnych :cool2:

 

Ja na twoim miejscu bym kupil Ringi LED SMD z Modulem do jazdy dziennej

https://jafra.com.pl/product_info.php/products_id/594

 

Co do zarowek na krotkie swiatla : H7 Philips BlueVision Ultra

na dlugie swiatla H7 Philips x-treme vision 100% :cool2:

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

bylebyś nie jeździł jak sporo tępaków na samych halogenach i świrował ze to dzienne.

bo za to też się dostaje bana długimi po oczach :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Opublikowano
  • Autor
jak widze takiego idiote to odrazu długimi dostaje , do szału mnie tacy ludzie doprowadzają:) sama nazwa mowi ze używa sie tych światel do jazdy w mgle a nie w dzien hahah. ale spory procent wieśmaxów tego nie kuma ehhe. czyli mogę te ledy w halogen od mgły wsadzic i problemu nie będzie :P ???
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

ja bym tam ledów nie pchał bo szkoda kasy.

i tak rzadko się używa.

lepiej komplet zapasowych żarówek premium kupić.

na krótkie toto:

http://allegro.pl/philips-nightguide-h7-r-zarowka-promocja-i3015295276.html

nie przyszpanujesz ale jak w nocy jeździsz to dla mnie rewelacja

i na długie:

http://allegro.pl/philips-2szt-h1-x-treme-vision-100-wiecej-swiatla-i2970382845.html

a więcej o żarówkach masz tutaj:

http://www.philips.pl/c/car-lamps/34599/cat/

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Opublikowano
a przypadkiem w przedliftach nie jest w halogenach hb4 a w poliftach h11?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.