Treść opublikowana przez skols003
-
skuteczność hamowania E46
Powiem tak ja kupielem tarcze Zimerman sport nawiercane i klocki tez zimerman sport :oops: i wymienilem plyn i autko Hamuje perfekcyjnie. mozna wymienic tez dodatkowo zaciski hamulcowe ale tro drogie jest. wymien plyn kup dobre tarcze i klocki i zobaczsz roznice
-
[e46] Świece żarowe do 330d
BREU albo NGK i nic innego :search:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
za ta cene mozesz kupic wypasiana e36 z silnikiem 328. za 13k to mozesz kupic e46 1.8 i to goly w srodku nie ma czym jechac tylko buda nowsza :D
-
BMW E46 320d. Mam wątpliwości co wybrać
Breu albo NGK biez inic innego obie firmy dobre wybor nalezy do ciebie ja mam NGK
-
320d by Skols 29.10 serwis
jak kto woli felgami mi sie podobaly te. ale zbobilem blad na paczatku bo kupilem opony nowe pod 17 ori i i dopiro pozniej felgi i to pordoby bo takie nie wychodzily jako 17tki. a moglem kupic felge 18 albo 19 a pozniej opone bo auto juz mam przystosowanie pod takie felgi bo w niemczech bujala sie na 19tkach bo na rachunku widzialem oczewiscie kupil bym taki sam wzor felgi bo dla mnie to najlepsza felga do e46
-
Najmocniejsze M47 w PL!! SPRZEDANA !! ->FamilyCar E46 330dA
ile takie radyjko kosztuje?napisz na pw weszlo idealnie czy musiales cos przerabiac wyglada fajnie
-
e46 320d pomoc przy pinie
bezpiecznik od radia dobry a na kablu nie ma napiecia bo sprawdzalem a powinno byc i nie wiem skad idzie ten kabel zeby cobaczyc czy tam na poczatku nie upalony jest albo cos
-
e46 320d pomoc przy pinie
Panowie nie mam napiecia na jednym pinie w kosci po lewej stronie u gory chyba pin numer 5 jak sie nie myle u mnie kolor kabla fioletowo czarny czyba skad ten kapel wychodzi od komputera głownego? bo chyba musze go wymienic calego albo co nie wiem dlaczego nie ma npiecia na nim i przez to radio nie chodzi pomocy
-
bardzo długo się nagrzewa !!! 320 D
U mnie 90 stopni po 11 km oba termostaty nowe i plynu do fula chlodniczego . jak podgrzewacz gdzeje to raczej ktorys termostat sie popsol
-
MP3 w radiu CD Buisness
Jest jeszcze taki jakby adapter czy cos u kolegi w vw widzialem wkladasz go do gniazda zapalniczki i w to wchodzi albo pendrive albo karta pamieci i sluchasz mp3
-
diesel i sportowy wydech??
z v8 to faktycznie miod ale z r6 tez fajnie. a z tych 320d to mozie i jest troche slychac ale to jest nagrane z tylu autka i z bliska jak by to bylo nagrane jak auto przejezdza na pelnym gazie to raczej bylo by slychac turbine niz tlumik. zrob ci uwazasz porownanie juz masz, ja u siebie tylko zaloze jakas dobra konowke
-
Pytanie odnośnie Mpakiet w 330D E46??
dobra pany u mnie po vin pelen pakiet m u brata to samo tylko ze tkos mu zamienil kubelki na zwykle a reszta ta sama . Ale powiedzcie mi szakier kupil e 46 i z calego m pakietu to ma tylko fotele i czy to fabryka czy nie?
-
320d by Skols 29.10 serwis
takie 3 foty bo ladnie na mnie patrzala i prosila zrob mi fotke na mrozie :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0b24b2460775f72a.html
-
e60 530d turbo jak sprawdzic
Panowie jak mozna sprawdzic turbine czy ona daje odpowiednia ilosc swoich wartosci ?Czy za pomoca komputera mozna to sprawdzic czy trzeba ja wymontowac i udac sie do watrsztatu z turbinami
-
320d hamulce
Ranger a jakiej firmy masz klocki bo on i tarcze i klocki ma Ate i piszcza jak sie mocniej przyhamuje
-
BMW
kolorek fajny tez szukalem czerwo ale nie bylo :) a te obraczki po co? ozeniles ze z becia heheh ? :) :D swoja ubrales na wesele i dales komu innemu ja prowadzic no nie ladnie kolego:P
-
320d hamulce
Ja polecam Zimerman sport tarcze i klocki od wymiany zrobilem juz ponad 20tys i tarcze proste klocki jeszcze sa a ostro hamuje nie piszcza i swietnie hamuja. Ate power disc i klocki tej samej firmy piszcza przy hamowaniu co denerwuje bo mialem okazje jechac taka z takim zestawem
-
e46 320d paliwo jakie lejecie
Czyli to tylko zwykle robienie klienta w bambuko? to ja rezygnuje z dila verwy :) a dodatek jaki kupic najlepszy do paliwa jakiej firmy
-
Ringi do bmw e46
Kolego odpusc te ledy widzialem jak to swieci disco polo a do tego slabo jak nic nie nadaja sie. jak juz to doluz te 30 zl i kup ccfl one swieca duza ladniej mocniej i pelnej, a jak juz chcesz do jazdy dziennej to kup ringi led smd to juz sa najmocniejsze ledy mocniejsze od tych ccfl ale to juz cena 250 zl zobacz na Jafra.pl i kolor bialy bardziej pasuje do xenona
-
e46 320d moc problem?
Dzis zagladalismy pod maski u brata na kielichu prawym u niego jest takie cos od turbinny o ile sie nie myle a u mnie tego nie ma .Czy to dlatego ze moja turbina jest sterowana elektronicznie a jego mechanicznie? moje z roku 2004 auto jego z 2003 ponadto u niego nie ma przewodow podcisnieniowych wogole i co one daja skoro jego auto jedzi bez tego ? 3roznica to on nie ma termostatu egr i wogole po co on jest ,zeby auto szybciej sie grzalo czy jak? czy tylko po to zeby wydac o 200zl wiecej na 2termostat . bo jesli te przewody maja wplyw na zalaczanie turbo bo u niego to od 3 tys dopiero auto ciagnie jak trzeba. egr mial czysczone ostatnio ze 2 miesiace temu
-
e46 320d bardzo słabo swieca xenony
moze byc to przetwornica do xeenona bratu jeden swiecil slabo wymienil i chodza oba tak samo tak jak u mnie czyli zaje :)tak ja powinny
-
e46 320d amory do m pakiet
czyli ma brac listen b6 i bedzie ok
-
e46 320d moc problem?
mi zotalo ze 2m tego silukonu to mu dam ale, co naprawde moze byc przyczyna zawor egr? ten zaworek przy turbo nic nie ma wspolnego?
-
e46 320d amory do m pakiet
no to powiem bratu niech kupuje blistena albo shash i niech jedzi dajej swoja bawarka;P
-
320d po lifcie. Problem z temperaturą silnika.
to dobra powiem mu niech wymienia glowny skoro nie ma egr