Treść opublikowana przez skols003
-
320d po lifcie. Problem z temperaturą silnika.
ok u mnie marzec rok 2004 i mialem egr termostat bo 2 miechy temu wymienialem a u niego 2003 czerwiec i wychodzi na to ze u niego nie ma, temperatura 75 do 80 max wiecej nie idzie czyli glowny ma do wymiany skoro nie ma egr?
-
e46 320d amory do m pakiet
ale lepsze sa gazowo olejowe? niz olejowe ?
-
e46 320d moc problem?
chodzi ci o podciesnienie powietrza? te ktore bylo trzeba zmienic na silikony.
-
e46 320d amory do m pakiet
Czy amorki do m pakietu zawieszenia ida takie same jak do zwyklej wersji? chodzi mi o przednie i jakie kupic olejowe ?czy gazowo olejowe? noi jakiej firmy kupic zeby byly dobre i nie za super twarde . badanie u brata wykazalo ze jeden lewy amor ma 60% a prawy 3% wiec chce wymienic ale nie wie jakiej firmy kupic po nowym roku wymienial bedzie. co polecacie ? :8)
-
320d po lifcie. Problem z temperaturą silnika.
panowie takie pytanie u brata temperatura stoi na 75 max 80 wiecej nie dojdzie ? i czy to jest ten maly egr termostat do wymiany czy duzy? u niego nie ma chyba tego termostatu bo go nie widzac wcale a w mojej buni jest ,da sie tak jedzic bez jednego termostatu?
-
e46 320d moc problem?
witam dzis robilem z bratem maly test ktora 320d lepiej chodzi. nie wiem od ilu sie turbo zalacza 1850 obrotow? bo u mnie depnę w gas przy 2 tysiacach i auto idzie a u brata od prawie 3 tys i pozniej idzie normalnie tak jak u mnie ale czasami zalaczy mu sie wczesniej . Pytanie gdzie szukac problemu ?czy to moze byc tem maly zaworek podcisnieniowy przy turbinie czy co?
-
Srebrna: M pakiet
jakiej firmy masz te tarcze hamulcowe
-
Pytanie odnośnie Mpakiet w 330D E46??
do autora po numerze vin vidac ze tu wogule nie bylo m pakietu nawet zewnetrznego
-
e46 wymiana kół
music uderzyc w nia jak koledzy pisza czasami trzeba sporo sily uzyc wbrew pozorom pozniej poczysc, przesmaruj tam wszysko wd 40 albo srodek antykorozyjny :D
-
320d by Skols 29.10 serwis
dziękowac:) :wink: czyli z tej listy wyposarzenia duzo nie brakuje chyba tylko Hadmana i rolrtki z tylu czy moze cos jeszcze pominolem?
-
320d by Skols 29.10 serwis
rozkoduje mi ktos numer Vin dla jasonci co do wyposarzenia? WBAAS710X0PM89100
-
Pytanie odnośnie Mpakiet w 330D E46??
to mowisz ze orginalny m pakiet mial kubelki fotele . brat ma wszystko oprocz wlasnie foteli kierownice i cala reszte w srodku i na zemnatrz. u mnie jest wszystko wlacznie z zawieszeniem
-
Pytanie odnośnie Mpakiet w 330D E46??
Nie zawsze wychodzily w pelnym m pakiecie weznetrzym . takie fotele m pakiet z elektryka pewnie dobrze kosztowaly i gosc nie zmowil sobie, u mnie jest w srodku caly m i na zewnatrz a brat ma taka sama i ma wszystko to samo oprocz wlasnie foteli. ma kireownice galke listwy, podsufitke czarna ale foteli nie ma
-
Najmocniejsze M47 w PL!! SPRZEDANA !! ->FamilyCar E46 330dA
I jak tam to biturbo gotowe juz jest ?
-
e46 320d paliwo jakie lejecie
Wtam mam takie pytanko odnośnie paliwa zimowego jakie lejecie, i które wypada najlepiej. Jedni mowia że Lotos dynamic inni że ze Statoila najlepsze a może Shel. ja osobiście jeżdze teraz na on verwa z Orlena ale jakiegoś szału nie czuję przy odpalaniu miedzy nim a normalnym i jest droższe o 28gr niż disel gold ze Statoila , dzis czytalem o tym z Lotosa że niby do -32stopni a pozostale do -20. Jakie macie opinie na temat paliw zimowych z rożnych stacji. W tamtym roku mi z Bliskiej zamarzlo wiec nie polecam go, teraz mysle czy moze znajde cos tanszego i lepszego od on verwa. moze tego Lotosa
-
BMW E46 Zmiana zawieszenia na wyższe + ksenony
ja regulowalem na zaplonie i tak ustawilem ze swiecily na krotkich tak samo prawie jak na dlugich ze inni mi mrygali wiec opuscilem je troche i teraz jest ok u mnie nic sie samo nie przestawialo bo ja pokretlem przy lampie krecilem
-
E46 tylny naped a zima
wiadomo ze przedni naped jest duzo bezpieczniejszy ale tylni daje duzo wiecej frajdy z jazdy to zarzucanie tylem wspaniale uczucie. najlepszy naped to na 4 kola i najbezpieczniejszy ale frajdy juz nie ma . wszyscy PAMIETAJMY DSC POMAGA PRZY MALYCH PREDKOSCIACH jak za szybko sie wejdzie w zakret na locdzie z noga na gazie to wypadek murowany nawet Kubica auta nie wyprowadzi zrdowy rozsadek jest tu najwarzniejszy
-
320d problem z akumulatorem
dobra jutro sie wezme i bede wyciagal bezpieczniki po po koleji? i wtedy jak wyciagne ktrorys a pobor spadnie to znaczy ze ta rzecz robi zwarcie? Ps mozna wyciagnac wszystke bezpieczniki czy ktores trzeba zostawic i tam w schowku trzeba cos rozkrecac zeby sie dostac do nich czy tylko sie zdejmuje oslone bo jeszcze nie zagladalem tam bo nie bylo potrzeby
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
disel mniej pali ale czesci sa duzo drorzsze , benzyna pali wiecej ale cesci tansze dac do tego gaz i mozna disla kopnac w d. bo e46 fajnie chodza na gazie. dlatego disla nie kupuj, jak by moja chcial ktos kupic za dobre pieniadze to kupil bym 330i ale to nie mozliwe bo za wymienione niezuzyte czesci nikt ci nie zaplaci wiecej
-
320d problem z akumulatorem
mi zjada prad na postoju ale nie wiem co i tu jest problem
-
320d problem z akumulatorem
probowalem odpallic nie da rady nowy aku po jednej nocy nie daje rady. cos bierze prad albo zwarcie jest grzies ale gdzie macie jakies pomysly? do kogo sie udac do elektryka czy elektronika? szlak mnie jasny trafi myslalem ze problemy sie skoncza a tu na dokladke nowy problem, jakie moga byc dlownie przyczyny ze gdzies robi sie zwarcie nawiew albo cos :twisted:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Kup benzyne z gazem albo zaloz gaz i bedziesz lepiej zadowolony niz z disla niby pali malo ale czesci trepia po kieszeni . moja po lifcie 320d zjadla juz 7 tys na czesci po roku eksploatacji . tak ze to sie wydaje ze 320d to dobre silniki . sam jak bym mial teraz kupowac to kupil bym 3.0benyzne i zalozyl gaz
-
320d problem z akumulatorem
a wiec odlaczylem minusa i dalem plusa do kabla a minus na bolec od minnusa i auto zamkniete bylo tylko bagarznik odwarty i swiatlo sie swiecilo wykazalo mi 2,33 ampera wiec cos tu jest nie tak tylko co . aku ma teraz 11.33volta po nocy. i panowie jak tu dosc gdzie jest problem teraz
-
320d problem z akumulatorem
napiecia jeszcze nie sprawdzalem przy rozruchu jutro sprawdzie i napisze i zobacze ktory rok tego aku
-
320d problem z akumulatorem
mieszylem miernikiem na wylaczonym pokazuje prawie 14volt , a na wlaczanym z wlaczonymi lampami i nawiewem 13,8 i 14 volt. nie wiem gdzie szukac przyczyny aku nowy a po 2 dniach na -10 prawie lewdo odpalilem . szwagier odpalil po tygodniu pryz takiej temp a nie ma nowego aku