Treść opublikowana przez skols003
-
chip bmw 320d , warto?
kto ma e46 320d po czpie i moze cos powiedziec jaka jest roznica? :D bo ja juz sobie u.jebalem w glowie i bede robil to
-
ODPALANIE PROBLEM
nie przekazink swiec zarowych bo ojciec to mial i auto odpalalo normanlie. czujnik polozenia walu do wymiany bylo juz tego troche na forum :shock:
-
e46 330CI Problem z licznikami
moze kondensator sie rozal w liczniku
-
e46 licznik
mam podobn problem bo mi radio swieci ale nie dziala. jeden kolega z forum mial podobny problem i rozlal sie mu kondensator w liczniku po wymianie licznika problem mu znikna wiec moze tam szukaj i wyjmij licznik i zobacz czy cos jest nie tak :mrgreen:
-
Ma ktoś coś takiego? (ringi SMD żółte)
zolte ringi smd pasuja jak nie masz xenonow a jesli masz to lepiej pasuja biale . jak sie kuupuje smd z moduem drl to jezdzi sie na dziennych i jest git . w kwietniu zobaczsz takie w mojej jak worce do karju ;) ja biale montuje bo ma xenona, na yotube zobcz jak to wyglada
-
E46 Ori Xenony słabo i nisko świecą
osrama zarowki . czujnik jest z tulu auta . ale nie mozez podregululocac pokretlami przy lapach ja tak raz ustwailem ze na krotkich swicilo jak na dlugich i kazdy mi migal i troche zmniejszylem zasieg . przetwornice to wina ze slabo swieca
-
[E46] 330d 2000 M-technick - Przeprowadzone naprawy
kolorek autka fajny i niespotykany jedyne cos zrob to przeloz tylne lampy od tej czarnej :D bo do tego koloru zalatuja staroscia albo po liftowe czerwono bialo czerwone,bo z zoltym w srodku tez nie beda pasowac albo jakies ledy .pozatym autko sliczne :wink:
-
BMW E46 330xd by Matias-e90 nowe felgi 18"...
kombiaczek fajny .a co do e90 nie wiem czego ale straznie denerwuje mnie tal srebrna listwa nad grilem taka sama jest w seri 6 . pozatym swiatla tylne i przednie . ten po lift juz ladniesjszy ale nie tak ladny jak e46 :D
-
BMW
fajny kolorem masz ten buni czarna nerka by pasowala na bardziej bad
-
chip bmw 320d , warto?
- chip bmw 320d , warto?
aha to jak wroce w kwietnitu bo bedziemy dzialac przydlo by sie troche wiecej mocy pod butem bo ostatnio przedalem na obwodnicy z peugeotem 207 gti- E46 Ori Xenony słabo i nisko świecą
przetwornice do wymiany koledze jedens swiecil slabiej wymienil i po problemnie- chip bmw 320d , warto?
czipa to bedziesz robil mi ty , i ustwie sie w warszawie chyba w jednym z waszych warsztatow bo do Poznania torche za daleko :D Jak mi zmienisz softa to starego gdzie bede mial ?- chip bmw 320d , warto?
niech sie wpowiedza ci ktorzy maja juz czipa jaka jest roznica .spalanie itd i fabrzycznego softa trzeba trzmac na plytce w domu? bo jak by padlo cos to nie da sie zestawic z nowym softem?np wtryski albo cos. jak nie sprzedam mojej to w kwietniu bede robil ja na 180ps albo na 190. turbo raczej da rade bo wymienione na nowe ori. a ze sprzeglem nie bedzie problemow przy przysoscie mocy o 30 badz 40koni?- Dodatkowa pompka wody DIESEL 150KM
ja tez dalem kolo 300zl za swoja :?- Zamiana listew shadow line na chrom
ja mam shadow i nie narzekam im ciemniejsze auto tym lepiej nie chcialbym zebi te chromy swiecily sie jak psu jajca. popatrz na allego moze cos znajdzesz a pozniej najwyrzej odpsrzedasz swoje- F30 wady i zalety
o nowej trojce moge powiedziec ze maja gowniane tlumiki nie dosc ze taka rurka cienka to jeczcze pojedyncza w audi w silniku 2.0 maja podwojne 2 wiekcze koncowki a tu wydlada jak przy fiaciku troche kiepsko jak bmw.za mala srednica i dotego pojedyncza :|- BMw 320D czy niesprawny termostat ma wpływ na spalanie?
auto niedogrzne pali wiecej. moja dogrzana oba termostaty nowe i pali 8.2przy mojej jedzie wedlug kompa w trasie delikatnie jadac caly czas 100 to pali 6- M3 a instalacja gazowa?
CO wy macie do GAZU do M3 e46? bogaci jezdza na benynie a e46 m3 to juz nie jest nowe i mozna kupic je za 50kola Gaz po to by w kieszenie zostalo bo Polak to Polak taki kraj musimy osczedzac;P bo tak tu placa. na mobile wczoraj widzialem w de zagazaowana e46 m3 . jak tos kupi moja to kupie 330ci albo m3 i zagazuje podtlenkiem lpg- M3 a instalacja gazowa?
wlasnie e46 m3 ma wtrsk posredni czy bezposredni?. sekwencja 4 gen za 4 kola wystarczy?- BMW 4 Series Coupe F32 - nowe info/fot.
powiem ze f32 jest tak samo ladna jak e92 i o obu moge naraie tylko pomazyc chyba ze za 8 lat z impotu z de hahahah- 320d - chlapacze
NO kiczowate jak do zetora, swoja droga tylna klapa sie brudzi piachem a pownny boki- 320d common rail wymiana oleju
co ci pisze na koku od wlewu oleju CASTROL i najlepiej 5w30 edge albo orginal BMW i nic innego ja za ori bmw 30zl za litre zaplacilem- e46 320d spalanie
bez przesady ja smigalem na niedogrzanym troche i tyle nie pali wyciek masz i to napewno moze waz pekl albo cos wjedz na podnoscnik i zobacz od spodu czy sie cos nie leje- Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
benyzne kup z gazem i bedziesz zadowolony. disle dorgie w utrzymaniu niby silnik wytrzymaly a osprzest sie psuje caly czas :roll: sam teraz kupil bym 330ci benzin i lpg zaloyzl - chip bmw 320d , warto?
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.