Treść opublikowana przez skols003
-
falujące obroty na zimnym 320d 2003r
a ktore to bezpieczniki od klimy tak dokladnie ,tam jest niby napisane ale nie chce cos zj.ebac ale 1.33ampera bierze mi jak auto jest wylaczone i jak tu dojc co i jak. moj mechanik mowil zeby nie wyjmowac wszystkich po koleji bezpiecznikow bo imobilaiser rozkoduje przy ktoryms
-
TARCZA hamulcowa e46 widzieliście coś takiego?????
tarcze zimmerman sport polecam
-
falujące obroty na zimnym 320d 2003r
to mowicie ze to jez jest odpowiedzialny za zarcie pradu bo u mnie tez cos bierze prad jak auto jest zgaszone aku nowy a na zkaszonym pobor pradu jest 1.33 ampera
-
320d kilka pytan nowego uzytkownika E46
u mnie na fakturze tyle pisalo co powyzej
-
320d kilka pytan nowego uzytkownika E46
w kluczyku nie ma bateri laduje sie jak jest on w stacyjcie a jesli sie nie naladuje to znaczy ze jest zepsuty i czezko go otrworzyc bo jest klejony i pozatym nic tam sie nie da zdzialac za barzdo mozesz miec 2 termostatry egr i glowny koszty to 250duzy i 200 maly firmy febi
-
[e46] jakie amorki do m pakiet
amory Sasch wychodzily jako ori do m paka. dobre sa tez blisten b6 i w gore b8
-
e46 przód od polifta - do przedlifta da rade??
mogl ja nazwac przy sprzedarzy bmw 50na 50 hah
-
e46 przód od polifta - do przedlifta da rade??
jak nie da rady w polscie mamy magikow takich ze masakra ostatnio na alegro widziale. bmw e36 z calym przodem do 46polifta lampy zderzak maska
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Jak masz Gruby portwel to mozesz kupic m3 a tam czesci i serwis duzo dorzyszy niz w seryjnch. DISLA sobie odpusc. do m3 i 330 ci smialo gaz zalozysz wiec bedzie taniej-. ja polecil bym ci wlasnie 330ci 231ps i gazik do tego jak chcesz taniej jedzic.sam zaluje ze tak nie kupilem zapytaj koegi Quwet na gazie ma 2ps wiecej niz na benzynie tak autko zestroil. jak stac cie na serwis do kup m3 ale czesci naprawde drogie, disla nie bierz w 330ci ci wystarzy te 231ps ktore mozna zczpowac jeszcze a m3 wiadomo wisenka na trocie w srod bmw ale jak sie nie boisz poterznych kosztow ktore 2 latach moga byc zblizone do kosztu zakupu auta Albo m3 albo 330ci ktore i tak na gazie dobrze chodza zadnego disla. ps. jak juz kupisz pochwal sie w dziale e46 galeria
-
Co do wymiany po 250 tys km w E46 320D 150KM
jesli auto bylo dobrze serwisowane bo jest to maly przebieg na disla. widaomo turbo odma swiece ,termostraty to co najczesciej siada w e46 . klapki czy sa w kolektroze. podjedz sprawidzic zawieszenie na szarpakach 30zl a bedziesz wiedzial czy czeka cie wymiana wachaczy badz amorkow a to nie tanie. i to co koledzy wyzej
-
318i Pompka spryskiwacza przecieka.
takie ci potrzebne to psiukanie na lapmy ktore nic nie daje tylko pozniej zostawia slady na masce :o silniczek rarzej do wymiany ale ja bym go nie wymienial poniewaz to psiukanie mnie denerwuje osobicie chyba ze w starym mercu z wycieraczkami na lampach to jakis efekt by byl
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
boje sie zapytac ile juz w to to tuningowanie wlozyles hajsu :D ale bryka jedyna w swoim rodzaju takiego 335d nie ma w pl
-
E46 330xd - końcówka wydechu od benzynowej R6
no wlasnie bo jak ma to wygladac wiesniacko zamiast prawie jak ori to lepiej wcale nie robic. ale koncowka ladna by sie przydala .a koncowego tlumika nie ma co wymieniac bo ori to ori .a te tuningowe sie przepala po jakims czasie
-
E46 330xd - końcówka wydechu od benzynowej R6
podepne sie pod temat zeby nie zakladac nowego jaka jest srednica koncowki tlumika w 320d polift? nie ma mnie w karju wiec nie mam jak zmierzc :( i czy wejdzie podwojna tzw shotgun. tu znalazlem na tej stronie nie wiem czy dobre i ile kosztuja ale fajnie wygladaja :) ma ktos moze z tej firmy koncowke http://www.buzzer.pl/koncowki_podwojne/koncowki_podwojne.html i mysle odciac ten kran i wstawic podwojna obedzie sie bez wicinania zderzaka?
-
chip bmw 320d , warto?
wlasnie hamulce mam dobre . jak zrobie czipa na 190ps to mysle ze nie bedzie przesada i wszystko bedzie dobrze. turbo nowe sprawdze jeszcze przeplywke i zobaczymy co z tego bedzie :D
-
[E46] 330d 2000 M-technick - Przeprowadzone naprawy
a takie pytanko jak ci sie jezdi i hamuje tymi tarczami zimerman sport? tez masz z nawiertami? bo jak mam je tylk z przodu i hamuje zaje,,scie. zadowolony jestem. sam w swoja po 1.5 roku wlozylem 6500 w same czesci takie jest bmw :P :oops: ale wynagradza frajda z jazdy
-
e46 320d olej skrzynia i most
wlasniechodzi mio ten luz co moze spowodowac nowy olej ipytam czy wmieniac czy nie. a w automacie konieczna wymiana czy mozna jedzic jeszcze kolejne 200 tys i nie szlak nie trafi skrzyni
-
Jakie stalówki 17' do e61 ? HELP
wlasnie te co pokazal guzior ma moj stary i faktycznie nie widac ze to stalowa felga. 225 opona jak najbarziej sie nadajie na zimowke do e60. swoja droga bym dolozyl na twoim miejscu i kupil uzywki alu. do e46 kupilem 16tki z oponami uzywanymi a bart kubil alusy za 500 zl nie doscyc ze ladne to nie podrapane az mi kopara opadla :D
-
e46 320d olej skrzynia i most
no wlasnie dlatego pytam. bo nie chcialem sie naciagnac na koszta. a w automacie tez sie nie wymiienia pytam bo przebieg ponad 200. a nowy automat 20tys kosztuje masakra, moj mechanik zmienial ostatnio w starej x5 to do e60 penie tyle samo albo i wiecej. moge wymienic jesli sie powinno wymieniac a jak nie ma potrzeby to po co
-
chip bmw 320d , warto?
sampras to ile masz teraz momentu i koni pod maska? :D
-
Ma ktoś coś takiego? (ringi SMD żółte)
to kup sobie zolte bedziesz mial pod kolor cena smd chyba cos ponad 230zl na jafra.pl zobacz
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
sash albo blisten . sa rozne blisten b6 to tansze a b8 to juz duzo lepsze i drozsze.ale to 2 polecane marki
-
e46 320d olej skrzynia i most
Mam pytanie odnosnie oleju w srzyni manualnej i moscie pewnie nie byly wymieniane od nososci przebieg 182tys i czy wymiana nie pogorszy sytucji jak tyle nie byl wymieniany olej nic sie nie rozuszczelni tam? jakie sa koszta wymiany oleju w skrzyni i moscie? noi jakiej firmy? ps. zeby nie zakladac nowego tematu w e60 530d w automanie przebieg 202tys tez pewnie nie byl wmieniany od nososci namawiam ojca nawymiane i co ile sie powinno wymieniac?# jedni mowia ze w manualu sie nie wymienia oleju jaka jest prawda? a w moscie co ile? bo jak to koniecznie to na wiosne wymienie w skrzyni i moscie bo chce pojedzic kilka lat ta 320d :mrgreen:
-
BMW 4 Series Coupe F32 - nowe info/fot.
jak bym mial hajs tez bym sie nie oparl ale trzeba czekac 8 lat;) wiadomo ze bedzie wyglacac lepiej niz f30 a f30 to godna nasteprzyni e46 w sedanie
-
Ma ktoś coś takiego? (ringi SMD żółte)
a swoja droga widzialem na jafra i niebieskie ringi i czerwone to u nas legalne jedzic na takich kolorach czy nie?