Treść opublikowana przez skols003
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
ta czarna ma duzy przebieg jak na benzyne i moze sporo dolzysz do niej, skoro juz sie przesiadasz to kup wiekszy moze silnik, na benzynie nie odczujesz roznicy jak miales 320d bedzie ci sie wydawac ze idzie slabiej od tego 320d , chyba ze teac chcesz po katowac autko troche, ja bym na twoim miejscu bral minimum 325 na podtlenku lpg, fakt jak koledzy pozyzej jesli chcesz dobre autko to najlepiej wybrac sie do niemiec albo z forum tu , bo handlarze to maja ale ulepy wiem bo brat sie nabral i juz 8 kola dołozyl do 320d a robil 9 tys km
-
Chipowanie e46 316i benzyna 1.9 105 KM
zawsze moze dołozyc pare czesci turbo albo kompresor . kolegra z crx z 160 kucy zrobil 280 silnik 1.6 a czip to bardziej do disla , ja wczoraj czipowałem mam 186kucy i nie trzeba mi teraz 3litrowki do wyprzedzania:) chodz one tez nie pala bog wie ile , e 60 530d spala mi aktualnie 9l
-
320d by Skols 29.10 serwis
ja liczyłem na jakies 390 momentu ,a po hamowni wyszlo 427 , 427 to chyba troche za duzo co?
-
320d by Skols 29.10 serwis
Autko przeszło dzis Chip tuning , na hamowni nie bylo przed wiec niewiem ile bylo wczesniej kucy, a po zrobieniu wyszło 186 koni i 427momentu. tu 2 zdjecia do obejrzenia z wykresu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ef2533f002a86d13.html ,Powiem ze nie to autko jest takie zdarcie ze szok ci co maja taka moc to wiedza o czym mowię, usmiech z twarzy poki co nie schodzi, przyspierzenie na biegach calkiem inne , z reszta to trzeba miec i poczuc osobisice ,teraz to jest radosc z jazdy i przy wyprzedaniu sma radosc jak na pierwsze wrazenie :twisted: :D
-
320d by Skols 29.10 serwis
kilka fotek pt . moja i szagra, moja i ojca, dzis wymieniłem filtr powietrza tak wygladał po 15tys km, wymieniłem tydzien temu poduszki silnika były wyrwane zobaczcie na zdjeciach jak wygladały, i poduszki pod skrzynia przy okazji, wywazałem koła i ozonowalem klime 2 dni temu. Obejrzyjcie fotki jesli kogos ciekawią wszytko w tym albumie http://www.fotosik.pl/u/skols003/zdjecie/1/album/1470519 , jutro jade sprawdzic autko na kompie czy moge czipowac i w tym tygodniu bedzie nowy program:) wszystko na zdjeciach w linku pozdrawiam :D
-
e46 320 m pak co myslicie o tym?
Panowie mam czarna nerke i autko w m pakiecie i co myslicie jak by tak prysna te 3 szbrychy na te 3 kolory m tak jak jest tutaj? http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=118103&start=220 wygladoało by to fajnie wczy raczej wiocha bo u mnie przod caly czarny nawet znaczek biało czarny dałem i myslalam nad takim czymś żeby tak pomalować ale niewiem czy to pewny pomysł. np .ringi smd zrobiły normalnie furore w aucie nie to auto wyglada + 50 do urody auta ze tak powiem :Dtoche moze by zycia dodały te 3 kolory autku co myślicie?
-
Naklejki na auto
dalekatna ładna naklejka wiochy nie zrobi albo BMW MY DRUGS
-
Jak nazywa się ta część.
tez jakas opcja. ale moze znajdzie sie ktos kto bedzie chciał sie zamienic z toba :) a te pseudo carbony wychodzily jako ori? bo jam ten carbon wszedzie tylko nie na tych podłokietich jak to kolezanka nazwała
-
e46 320d wał / most problem
byłem u mechanika dzis i sprawdził podpore wału i wszystko trzyma sie kupy . mowil ze moze to byc wina krzyzaka ale to sie zadko wymienia. stuki słychać za każdym razem przy dodaniu gazu i własnie z tylu auta. na podnosniku jak ruszałem na 1 to nic nie stukało stuka na ziemi ale nie wiem co macie jeszcze jakies pomysły? moze stukac z tyłu przez to ze poduszki silnika mam do wymiany?
-
e46 320d poduszki pod silnik
oki to zamawiam na czescidobmw,
-
e46 320d poduszki pod silnik
w tamtym temacie zdania sa dosyc podzielone
-
e46 320d poduszki pod silnik
witam panowie mechanik stwierdzil ze do wymiany mam poduszki silnika jedna juz siedzi nisko w olejem dżyzga druga tez juz sie nie nadaje . jakiej firmy sa ori poduszki i le koszta :?: :?: :?: . bo mowil ze jak kupie pordube bo bedzie jeszcze gorzej jak jest, a i pod skrzynia tez wymieniac odrazu? i jakiej firmy ori np ta aukcja http://allegro.pl/poduszki-silnika-skrzyni-bmw-e46-320d-lemforder-i3229885509.html lub http://allegro.pl/febi-poduszki-silnika-i-skrzyni-bmw-e46-320d-org-i3214083868.html to sa ori zestawy?? Febi i ten Lemoreder? ktora lepsza firma?
-
e46 320d wał / most problem
a z czego sa te podpory wału jakies gumowe czy cos? i le by to kosztowalo w sobote jade do mechanika to zobaczymy co i jak ale najpierw was chcialem zapytac
-
e46 320d wał / most problem
no własnie cena powala ty połosi moze to tuleja/ jutro sprawdze czy kazdym biegu to slychac co napisze.
-
e46 320d 136ps gasnie na cpiełym i przerywa
witam probelm z autem auto na zimnym pali dobrze a jak sie nagrzeje to gasnie i przerywa i pozniej nie da sie zapalic ktory czujnik za to odpowiada moze jego bo na kompie wyskoczyły 2 bledy czujnik predkosci obrotowej pompy wtryskowej został wymieniony ostanio i dalej to samo i czujnik połozenia iglicy? ktos moze tu objasnic o co chodzi co ma znajomy w koncu wymieniac? czy to ten czujnik połozenia walu jest? i jakiej firmy kupic
-
e46 320d wał / most problem
Panowie cos stuka mi za kazdym razem jak dodam gazu i dochodzi to z tyłu autka co to moze byc? Połosie? cena za nowe ori powala na głowe bo 1700zl za sztuke ktos tu mowił cos o tulei numer 6 dacie jakis schemacik o ktora to chodzi no i ile kosztuje? załozyłem nowy temat bo na innym zeszłi z teamatu i nic konkretnego sie nie dowiedziałem co to moze byc dokładnie jezeli stuka z tyłu auta za kazdym dodaniem gazu
-
E46 320i Stukanie z tyłu
ta tuleja nr 6 ile kosztuje?
-
bmw e46 320d 136ps pompa paliwa
hmm to mowiece ze to na 100% . nie ten czujnik obrotowy pompy badz sterownik, tylko pompe trzeba zregenerowac bo musze wiedziec na 100% bo nie moje autko i to nie maly koszt jest. czujnik 370zll a regeneracja 1700zl
-
bmw e46 320d 136ps pompa paliwa
wlasnie chodzi mi o czujnk ile kosztuje? sama wymiana jego nic nie pomoze? teaz juz tak gasnie ze nie da sie jedzic? a regeneracja pompy to jaki koszt? na częsci do bmw powiedział mi ze taki ori czujnik to 370 zl kosztuje :duh: :duh: :duh: a wy mowicie ze to pompa wtryskowa do regeneracji no to jaki jest koszt i gdzie najlepiej to zrobic? sama wymiana czujnika to tylko strata kasy?
-
E65 730d reczny hamulec problem!!!
nikt nic nie wie dlaczego swieci żółta kontrolka czyzby klocki hamulcowe czy wytarte szczeczki od recznego a moze cos innego?
-
bmw e46 320d 136ps pompa paliwa
Panowie ciotka byla na kompie wyskoczyly jej bledy , czujnik predkosci obrotowej pompy wtryskowej jakis kod 73? ile takie cos kosztuje? a drugi to cos z iglica czujnik czy coś tam moze wy wiecie o co chodzi z iglica kod 5 chyba chodzi a kąd z tego co mi tam ciotka powiedziala :D Pomozecie? :8)
-
E65 730d reczny hamulec problem!!!
witam panowie jest problem reczny jest na przycisk i jak jest właczony to świeci na czerwono natomiast jak jest wyłaczony to świeci na żołto dlaczego tak jest mozeci mi powieciec? Czy to wytarte szczęki czy coś z trakcja? dlaczego świeci na żołto prosze o szybkie odpowiedzi takie w miare pewne na 100% :D :shock:
-
E46 320i Stukanie z tyłu
a ile kosztuje ta podpora wału i połosie? do 320d 150ps
-
E46 320i Stukanie z tyłu
witam panowie jest problem przycisk reczny jest na przycisk i jak jest właczony to świeci na czerwono natomiast jak jest wyłaczony to świeci na żołto dlaczego tak jest mozeci mi powieciec? Czy to wytarte szczęki czy coś z trakcja? dlaczego świeci na żołto prosze o szybkie odpowiedzi takie w miare pewne na 100% :D
-
[Seria 3] Emblemat na maskę - oryginał czy zamiennik?
ja mam tak na odwrocie tego pseudo Carbonu czarnego raczej podroba bo koledzi pisali ze ori kosztuje co ponad 120 zl z tego co pamietam