Treść opublikowana przez skols003
-
e92 286 koni cos o silniku
witam chcialem sie cos dowiedziec tym silniku 335d bi turbo czy od roku 2010 jak sa te z tymi lampami neon led z tylu tak jak by lifting, juz ten silnik nie jest taki awaryjny? bo slyszalem ze ten silnik jest problematyczny chodzi o osprzet i te 2 sprezarki?
-
[M47] Grubość tarczy sprzęgła
czyli ze 186konmi po czipie moge smailo jedzic:) bez obaw na wieksze zuzycie?
-
Koła kręcą się w miejscu przy przyspieszaniu
mi teraz tez sie kola slizgaja czasami na 2jak rusze ostro od 2 do 4 tys obrotow bo wiecej szkoda 186koni zrobilo robote opony mam nowki prawie 2 sezony i bieznika jest tyle co u nowej opony. autor tematu poprostu daje za duzo w gaz :D kup nowe opony za 2 kola wtedy juz nie beda ci sie slizgac tak bo bedzie szkoda ci opon problem zalatwiony:) awaria sprzegla i odrazu dwumas do wymiany bedzie jakies 3 kola ponad
-
[M47] Grubość tarczy sprzęgła
ktos tu mowil na forum ze sprzeglo w 320d jest takie samo jak w 330d jesli chodzi o wytrzymalosc? mial racjie czy nie chodzi mi o o wersjie 150 koni
-
Wszystko o BMW E36 !
a tu nowosc do e36 zobaczcie:) http://www.youtube.com/watch?v=akkd7ajNOoA
-
320d by Skols 29.10 serwis
nom narazie to banan z ust nie schodzi ,a skoro sprzeglo jest takie samo jak w 330d to nie ma sie o co bac ze za duza moc ,jeszcze jakas ladna podwojna koncowke zaloze i chyba tyle z modyfikacji i pozniej byc moze te carbonowe nadladki na przedni zderzak kupie :)
-
projekty m power
Dobrze ze te niektore modele nie wszedly do produkcji ufff ten pickup albo family touring blleeee
-
M5 ekstremalnie stuningowane...
tu akurat przesadzili ale hammnaa chyba zrobil cyba 2 m5 ta juz nie wyglada tak disco polo
-
swistar-->>z4 e89 23i CHORWACJA-str.2
badzo mi sie podoba ta z4 .po dwojne koncowki idealnie zrobione :D
-
F80 M3- testy na Nurburgring - M3 z V6?
dla mnie tez bmw skonczylo sie na e46 i e39 ale do tego grona dolozyl bym jeszcze e92 m
-
BMW M235i
ladna troche zalatuje do e92, ale te lusterka paskudne takie jak w f30 blle
-
Głośno, głośniej, f30
samochod młodziezowy a to dobre tylko ktorego mlodego stac kupic zauto za tyle kasy za 8 lat moga powiedziec ze mlodziezowy jak kokos bedzie stac, zarty sie trzymaja ich w tych serwisach:)
-
320d by Skols 29.10 serwis
Dzis wymienilem Olej i filtr po 15 tys km , 5w30 orginal bmw, zobaczymy czy bedzie cos siadac po zmianie mapy, mysle ze 1to sprzeglo albo 2 mas jesli nie umiejetnie bym zmienial biegi, z jedyngi nawet nie ma co ruszac na obrotach , delikattnie pozniej 2 i 2 tys obrotow i wtedy, ale wiadomo ze nie bedzie sie jedzic jak wariat moc sie przyda do wyprzedzania:)
-
320d by Skols 29.10 serwis
taka juz kupilem w niemczech z podswietleniem na niebiesko pewnie gosc chcial miec inaczej niz kazdy, :wink:
-
Jakie to jest bmw?
zadbana to jest nie mozna powiedziec:) ale przebieg juz ponad 230 na benzyne to jest juz troche warto sprawdzic co juz bylo w niej wymienione zeby nie dokladac bog wie ile
-
[Seria 3] Emblemat na maskę - oryginał czy zamiennik?
za jednego ori zaplacisz tyle co za 4 nie ori a co dluzej wytrzyma nie wiem , ja mam pseudo carbon za 40 zeta i narazie nie narzekam
-
320d 150koni blad swiec zarowych
jesli wymieniales ostatnio swiece , to pewnie bedzie sterownik swiec chyba okolo 300zl, czesty problem w e46, teraz nawet by ci odpalil jak by 4 ci nie chodzily a w zimie to by nie odpalil wcale
-
E46 325ci M-pakiet ShadowLine 2004
tez zmienilem ta felge dalem ja od e36 bo juz byle zestarzalem i porysowane. fajna bunia ogolnie
-
E46 320D, Odma
Witam prawda to ze w e46 od roku 2004 moze byc inna odma? taka jak w e60 storzkowa ktorej sie nie wymienia? bo cos tak slyszalem u mechanika
-
wymiana oleju
nie ma takiego mechanika ktory nie probowal by cos zakombinowac dlatego lepiej patrzec mu na rece jak wymnieni olej to nie wymieni filtra i 40zl do przodu, najgorzej to kobiety sie dadza robic w babmbuko bo nie czaja za bardzo :wink:
-
Kupno BMW E46 M-PAKIET touring czy sedan?
kupuj cos w 3 litrach a czy sedan czy touring , zalezy czy uzywasz do przewozu auta wiekszych przedmiotow, jesli nie to sedana , no i mi sie sedan lepiej podoba. dak disla kupisz to klapi wywal odrazu z kolektora a pozniej juz jezdzic i eksplatowac normalnie
-
Myślę nad sprzedażą e46, proszę o poradę
jak tyle doinwestowales to nie sprzedaj jak dobrze jest dbane to jeszcze pojedzisz pare tys km. ja dolozylem 8 do swojej 320d i nie sprzedal bym jej bo nikt by mi nie dal tyle co dolozylem. tylko kazdy by chcial po cenie rynkowej. ja moja bede jedzil az ja szlak trafi pozniej kupie sobie e93 badz f30 ja pare lat
-
Pierwsze BMW
bardzo ladana i zadbana gosc moze sprzedaje bo ma za mala moc, zawsze mozesz zmienic program i bedziesz mial 150koni. a jesli nie to szukaj czego innego 320d 150 i zrob sobie czipa jak bedzie malo ci mocy :D .sinlik jak silnik to jest tylko slabsze 320d , a tak to jest tam praktycznie to samo :D
-
wilk28 @ BMW E46 320d
ogolnie widac ze zadbana jak i w srodku tak i z zewnatrz:)
-
Jaki olej E46 E83 E60..2.00d ?właśc. 2.0d-proszę tu pisać!!]
Panowie ktory olej lepszy Castrol Edge 5w30 czy ten orginalny BMW longlife 5w30 ten longlife tez co 15tys wymiana w 320d? ostatnio mialem OE BMW i po niedzieli bede wymienial bo juz 15tys zrobione ,lać to samo czy Castrola? i przy przebiegu 190tys 5w30 czy moze cos zadszego badz gęsciejszego?