Skocz do zawartości

elukaes

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elukaes

  1. elukaes odpowiedział(a) na ignis55 temat w E36
    Aby zmienić na serducho potrzebujesz jeszcze taśmy kierownicy.Montaż jest prosty i sam sobie poradzisz.
  2. Powodzenia w modach kolego.Dąż do celu bo warto.
  3. Odkręć nasadką 13 dwie nakrętki piór wycieraczek i wyjmij do góry je i ustaw jak powinny być.
  4. Dokładnie jak pisze Kamil560
  5. elukaes odpowiedział(a) na pinki020 temat w E36
    Kolego podczas zużywania się klocków cylinderli są bardziej ,,wypychane''do tarcz i normalny jest spadek poziomu płynu.
  6. Z tego co mi wiadomo ma być dużo lepiej i na plus myślę,że fotki wrzucisz niebawem nowe.
  7. Nagrzewnicę aby wymienić jeśli masz klimę to musisz deskę ściągać.Innego dostępu do niej nie ma
  8. elukaes odpowiedział(a) na tomek80lbn temat w E36
    Gałkę cichniesz mocno do góry a rączkę ręcznego także
  9. Wszystko podpiąłeś ok jak działa.Zrób korekte spalania.
  10. Ale chodzi o spalanie pod przyciskiem consum.
  11. Masz komputer z większej jednostki napędowej.Musisz zrobić korekte spalania wchodząc w ukryte testy i w teście hm musisz poszukać-ukryte testy obc-i jak dobrze pamiętam to test 19 i zmieniasz wartość na 750.Jednak mi też pokazuje 17-20 litrów bo mam 316-kę a komputer od 2,5.
  12. elukaes odpowiedział(a) na Tomek_op temat w E36
    Sprawdź połączenia kabli najpierw.
  13. elukaes odpowiedział(a) na messix temat w E36
    Kolego bez potrzeby zakładasz taki temat.Jest to kolor bursztynowy.Ja kupywałem pomarańczowe diody i było ok.Pamiętaj o opornikach bo pomarańczowe są 3v.
  14. elukaes odpowiedział(a) na Mateuszwin temat w E36
    Stajesz na przeciw visko i zakładasz klucz 32 i odkręcasz w prawo.
  15. Tylko boczki.Powodzenia w modach.
  16. Jeździsz anglikiem czy jak to chyba lewe kierowcy.Też to przerabiałem obszywanie.
  17. elukaes odpowiedział(a) na Tomek_op temat w E36
    Prawdopodobnie to kabel od świateł wstecznych-zobacz czy świecą.
  18. Jw.demontujesz ramię obu wycieraczek nasadką 13 kluczem chyba 22 odkręcasz dwie nakrętki-są one w podszybiu następne demontujesz podszybie i nasadką 7 odkręcasz dwie śróbki po lewej i prawej stronie komory silnika i wyjmujesz tą przesłonę później nasadką 10 odkręcasz dwie nakrętki trzymające mechanizm we wnęce podszybia odkręcasz kość z przewodami i wyciągasz go i wkładasz nowy mechanizm.
  19. Kolega miał na myśli zapewne tuleje wahacza tylnego zazwyczaj ta progowa jest do wymiany co nie zmienia faktu,że mogła paść druga
  20. Tak bo odpowiada on za iskrę.Podmienić lub podpiąć pod komputer.
  21. Możliwe,że cewka ale możliwe także,że to czujnik wału do wymiany.
  22. Rura dolotowa do 1.6 ma mniejszą średnicę od 1.8 tu wyjątek 1.8 m40 i innych a także jest o wiele dłuższa http://www.allegro.pl/guma-rura-przeplywomierza-bmw-e36-1-6-1-8-i3023078002.html a te co macie w linku to się nie nadają do m40 chyba,że macie m43
  23. Te gumy z obu linków nie pasują one są do 1.8.Do 316-ki idzie długa rura.
  24. elukaes odpowiedział(a) na pdasiek temat w E36
    Można tak i tak,którą metodę być nie wybrał to i tak musisz dolać płynu i odpowietrzyć układ.
  25. elukaes odpowiedział(a) na kogel temat w E36
    Jeżeli wypniesz kable z wentylatora i wepniesz między nie kontrolkę lub miernik to powinna kontrolka zaświecić a miernik pokazać napięcie.Jeżeli napięcie jest to do wymiany wentylator.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.