Treść opublikowana przez elukaes
-
kierownica m technic a m3 do E36
Aby zmienić na serducho potrzebujesz jeszcze taśmy kierownicy.Montaż jest prosty i sam sobie poradzisz.
-
E36 318is-Brillantrot
Powodzenia w modach kolego.Dąż do celu bo warto.
-
Wycieraczki działają odwrotnie M40 318i
Odkręć nasadką 13 dwie nakrętki piór wycieraczek i wyjmij do góry je i ustaw jak powinny być.
-
GDZIE JEST MONOTOWANY ORYGINALNIE MODUŁ PDC?
Dokładnie jak pisze Kamil560
-
plyn chamulcowy
Kolego podczas zużywania się klocków cylinderli są bardziej ,,wypychane''do tarcz i normalny jest spadek poziomu płynu.
-
E36 318tds 95r.
Z tego co mi wiadomo ma być dużo lepiej i na plus myślę,że fotki wrzucisz niebawem nowe.
-
316i , problem z nagrzewnicą
Nagrzewnicę aby wymienić jeśli masz klimę to musisz deskę ściągać.Innego dostępu do niej nie ma
-
Mieszek skrzyni i hamulca
Gałkę cichniesz mocno do góry a rączkę ręcznego także
-
e36 320 Montaż OBC SIEMENS- PROBLEM
Wszystko podpiąłeś ok jak działa.Zrób korekte spalania.
-
e36 320 Montaż OBC SIEMENS- PROBLEM
Ale chodzi o spalanie pod przyciskiem consum.
-
e36 320 Montaż OBC SIEMENS- PROBLEM
Masz komputer z większej jednostki napędowej.Musisz zrobić korekte spalania wchodząc w ukryte testy i w teście hm musisz poszukać-ukryte testy obc-i jak dobrze pamiętam to test 19 i zmieniasz wartość na 750.Jednak mi też pokazuje 17-20 litrów bo mam 316-kę a komputer od 2,5.
-
Problem z elektryką.
Sprawdź połączenia kabli najpierw.
-
kolor podświetlenia
Kolego bez potrzeby zakładasz taki temat.Jest to kolor bursztynowy.Ja kupywałem pomarańczowe diody i było ok.Pamiętaj o opornikach bo pomarańczowe są 3v.
-
jak odkrecic wiskoze m50b20
Stajesz na przeciw visko i zakładasz klucz 32 i odkręcasz w prawo.
-
E 36 318 - 1992 / PB + LPG
Tylko boczki.Powodzenia w modach.
-
E 36 318 - 1992 / PB + LPG
Jeździsz anglikiem czy jak to chyba lewe kierowcy.Też to przerabiałem obszywanie.
-
Problem z elektryką.
Prawdopodobnie to kabel od świateł wstecznych-zobacz czy świecą.
-
jak wymienić silniczek wycieraczek
Jw.demontujesz ramię obu wycieraczek nasadką 13 kluczem chyba 22 odkręcasz dwie nakrętki-są one w podszybiu następne demontujesz podszybie i nasadką 7 odkręcasz dwie śróbki po lewej i prawej stronie komory silnika i wyjmujesz tą przesłonę później nasadką 10 odkręcasz dwie nakrętki trzymające mechanizm we wnęce podszybia odkręcasz kość z przewodami i wyciągasz go i wkładasz nowy mechanizm.
-
Pytanie do ekspertów od zawieszenia.
Kolega miał na myśli zapewne tuleje wahacza tylnego zazwyczaj ta progowa jest do wymiany co nie zmienia faktu,że mogła paść druga
-
moja e36 m43 niechce odpalic kreci a nie odpala 316i:(
Tak bo odpowiada on za iskrę.Podmienić lub podpiąć pod komputer.
-
moja e36 m43 niechce odpalic kreci a nie odpala 316i:(
Możliwe,że cewka ale możliwe także,że to czujnik wału do wymiany.
-
guma od przepływomierza bmw e36 316i
Rura dolotowa do 1.6 ma mniejszą średnicę od 1.8 tu wyjątek 1.8 m40 i innych a także jest o wiele dłuższa http://www.allegro.pl/guma-rura-przeplywomierza-bmw-e36-1-6-1-8-i3023078002.html a te co macie w linku to się nie nadają do m40 chyba,że macie m43
-
guma od przepływomierza bmw e36 316i
Te gumy z obu linków nie pasują one są do 1.8.Do 316-ki idzie długa rura.
-
m50b20 Wymiana węża chłodnicy
Można tak i tak,którą metodę być nie wybrał to i tak musisz dolać płynu i odpowietrzyć układ.
-
318i dmuchawa nie działa cdn.
Jeżeli wypniesz kable z wentylatora i wepniesz między nie kontrolkę lub miernik to powinna kontrolka zaświecić a miernik pokazać napięcie.Jeżeli napięcie jest to do wymiany wentylator.