Treść opublikowana przez elukaes
-
E36 Pompa paliwa VDO vs BMW - jak założyć przewód paliwowy
Kolego były dwa rodzaje pomp.Jedne miały dwa drożne kroćce drugie jeden bo drugi był nacięty i zaślepiony.Po lifcie już były z jednym tylko chyba.W Twoim przypadku wyjąłbym pompkę z nowego kosza i przełożyl do starego kosza zamiast starej pompki.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Tak bo do podłokietnika tunel jest inny jest dłuższy o jakieś 15 cm nie ważne czy po czy przed liftem.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
W piwnicy przez cztery wieczory obszywałem nowy nabytek-podłokietnik eu w końcu auto się doczekało tak jak i ja na razie foto z prac niebawem montaż w aucie. http://imageshack.us/a/img69/9710/dsc00458nv.jpg http://imageshack.us/a/img255/6797/dsc00456c.jpg http://imageshack.us/a/img7/2661/dsc00455iw.jpg a tutaj już w samochodzie wybaczcie,że bałagan niebawem będzie ideał jak zmienię fotele http://imageshack.us/a/img94/9009/dsc00472ej.jpg
-
E36 Pompa paliwa VDO vs BMW - jak założyć przewód paliwowy
Kolego myślę,że kupiłeś złą pompę ponieważ Ty w swojej starej masz na tym kroćcu co zaznaczyłeś przewód przelewowy a w nowo kupionej jest go brak i mogę się założyć,że w nowej pompie nie jest on przelotowy.
-
e36 320 Montaż OBC SIEMENS- PROBLEM
-
-
e36 320 Montaż OBC SIEMENS- PROBLEM
Podłączyłeś jak wyżej pisałem?Zapraszam do Radomia jak nic nie zdziałasz pomogę.
-
BMW e36 1.8TI problem z odpaleniem
Jak czujnik wału padnie nie odpalisz wogóle auta.
-
Czy piasty przednie z R4 pasują do R6??
Będą pasować.Piasty są te same.Ja do 4-ro cilindrówki włożyłem wentylowane tarcze.Chociaż is miał chyba jak się nie mylę wentylowane chodź czterocylindrówka.
-
Bmw e46 podłączenie zmieniarki
Masę bierzesz z kąd kolwiek,plusa od akumulatora przez bezpiecznik lub z pod stacyjki a i-bus to pin w kości radia już nie pamiętam który.Popatrz w szukajce.
-
Bmw e46 podłączenie zmieniarki
To tam wpinasz kabel zmieniarki.Zasilanie zmieniarki to wtyczka na trzy piny stały plus,masa i i-bus.
-
e36 1.8IS łożysko oporowe
Tak takie samo.Będzie pasować.
-
Bmw e46 podłączenie zmieniarki
Masz pod kością radia małe wejście jak dobrze pamiętam 8-io pinowe?
-
BMW E36 2.0i nie chce odpalic
Jest on w bloku silnika zamontowany przy wale KORBOWYM czytaj tu jest też foto www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=72&t=98684
-
BMW E36 2.0i nie chce odpalic
Czujnik wału do wymiany najprawdopodobniej.
-
BMW E36 1.8 TI jaka pompa paliwa ?
Co Ci nie pasuje konkretnie?Pompka czy sama wtyczka.
-
[e39] fotel kierowcy i kierownica - problem
Koledze montowałem zagłówki z monitorami i zrobiłem zware to musiałem odchylać dywan od strony pasażera by dostać się do bezpiecznika bo fotele nie działały.Sprawdź kość połączeniową pod fotelem.
-
montaz elektrycznych foteli, klimatyzacji itp
Klimatyzację dołożyć można bez większego wysiłku.Trzeba tylko czesci kupić a podłączenie nie jest najgorsze.A co do foteli to napewno jest inny rozstaw otworów mocujących.
-
Pytanie o sprężarkę klimatyzacji.
Tak musi być.Sprężarka się załańcza.
-
[e36] compact montaż tempomatu
Kolego siłownik tempomatu możesz nawet do góry kołami zamocować i tak będzie działał jeśli pytasz o montaż.
-
Servo - jak wyjać? jak naprawić? Czy to napewno to?
Odpowietrz dobrze układ i sprawdź czy przewód od serwa nie jest uszkodzony.A jeżeli zdecydujesz je wyjąc to mocowane jest na cztery śróbki i ucho od serwa do pedału mocowane jest swożniem zabezpieczonym wsówką.
-
320i Problem z klimatronikiem, nawiewem etc.
Wymień termostat po pierwsze bo silnik jest niedogrzany i nagrzewnica sama przez siebie się nie nagrzeje.Jeżeli działa tylko na jednym biegu to wina opornicy
-
Komputer pokładowy
Czytaj uważnie w połowie foto opis viewtopic.php?f=68&t=127311
-
Halogeny + co to jest bmw e36
Na jesieni montowałem znajomemu halogeny w cabrio też miał zaślepki.Ale mimo to wtyczki miał i wiązkę od skrzynki bezpieczników też wystarczyło od włącznika jeden kabel podpiąć.Ale ja znowu całą instalację musiałem robić sam bo nie miałem nic pod zaślepkami.
-
BMW dmuchawa.. działała tylko na 4 biegu, teraz juz wcale
Jeżeli nie masz klimy to tak jak kolega wyżej opornica.Znajdziesz ją jak wyjmiesz schowek idą do niej grube zielone i brązowe kable napewno znajdziesz.
-
Komputer pokładowy
Sam możesz tego dokonać jak masz jakieś pojęcie jeżeli czasem coś dłubiesz przy aucie dasz radę.Musisz rozebrać komputer i dostajesz się do wyświetlacza tam nakłuwasz taśmę łączącą wyświetlacz z elektroniką lub zmieniasz gumkę-już nie pamiętam co tam dokładnie jest.Poszukaj na forum ktoś opisał to już.