Treść opublikowana przez elukaes
-
E 36 318 1.8 BENZ + LPG - BRAK CIEPŁEGO POWIETRZA
Słabo szukałeś nieszczelności skoro ten kruciec jest pęknięty i widać go a tym bardziej,że i tak ściągałeś kolektor.Cóż ale dobrze,że znalazłeś przyczynę.
-
E46 zestaw audio
Dla mnie najlepsze bussines.Do każdego jednego podepniesz wzmacniacz stosując konwerter sygnału lub wyprowadzając wyjście rca u elektronika.Tutaj w ostatnim poście masz obrazek jak podłączyć. viewtopic.php?f=92&t=205214
-
E 36 318 1.8 BENZ + LPG - BRAK CIEPŁEGO POWIETRZA
Skoro tam masz wodę to świadczy,że nagrzewnica nieszczelna lub kruciec łączący nagrzewnicę z wężami od wody.Musisz poszukać nieszczelności i ja zplanowałbym tą głowicę...jeśli ją zdjąłeś.
-
E 36 318 1.8 BENZ + LPG - BRAK CIEPŁEGO POWIETRZA
Ten co podałeś w linku to jest umieszczony z przodu silnika to nie ten kruciec chodzi o drugi co jest z tylu.
-
E 36 318 1.8 BENZ + LPG - BRAK CIEPŁEGO POWIETRZA
Koledze chodziło o kruciec wody znajdujący się w głowicy silnika od strony ściany grodziowej auta.
-
316 pytanie dotyczące przekaźników
Tam powinien być przekaznik od przednich przeciwmgielnych świateł.
- Fotele
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Niedługo auto otrzyma pdc.Zbieram części na razie mam moduł i czujniki.Wiązkę będę robił sam http://imageshack.us/a/img843/3104/pdcl.jpg
- Bmw E46 brak nawiewu
-
Dozbrajanie Bawarki
Było to montowane jest to obc 18 z manetką.
-
E 36 318 1.8 BENZ + LPG - BRAK CIEPŁEGO POWIETRZA
Chłodnica lub zbiorniczek się rozszczelnił.
-
E 36 318 1.8 BENZ + LPG - BRAK CIEPŁEGO POWIETRZA
Kolego ja rok temu zaparkowałem pod blokiem było ok.Po godzinie wsiadam i ruszam w trasę też miałem brak ogrzewania i mało płynu.Rozgrzałem silnik wcześniej zalewając układ chłodzenia i szukałem nieszczelności tak jak kolega wyżej wspomniał o pęktniętym wężu ja miałem podobnie.Ciśnienie wywalało ciecz pękniętym przewodem gumowym.
-
Radio 2DIN do e46 .. Da sie?
Tak da się podpiąć-zainstalować 2 din.Potrzebna będzie jeszcze ramka do tego.Poszukaj na you tube tam jest instruktaż wszystkiego.
-
[E36] Radio
Sądzę,że powinna działać.Możesz zawsze ze sprzedawcą porozmawiać.Multifunkcja działa po I-BUSie.W tym radiu powinien być na pinie7.
-
Brak ssania i wysokie obroty
W głowicy masz dwa czujniki a ten o który chodzi jest z niebieską oprawką bliżej ściany grodziowej.Poszukaj a znajdziesz nawet foto.
-
Brak ssania i wysokie obroty
Kolego do sprawdzenia czujnik temperatury ten od ecu i krokowiec wiele razy było o tym.Sądzę,że będzie to czujnik.
-
318 TDS zbyt duże spalanie
Tak normalne.
-
Poranne problemy z odpaleniem E36 94
To wina rozrusznika jest.Kiedy to byłby aparat zapłonowy to przebierałby na obrotach.
-
318 TDS zbyt duże spalanie
Kolego szukasz problemu kiedy go nie ma.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Kiedy zakładałem ten temat napisałem,że najpierw ogarniam wnętrze a później mechanikę.Co nie zmienia faktu,że tutaj nic nie robię.Podłogę jak i progi mam ,,sztywne,, i tutaj nie muszę nic robić.O rzeczach takich jak klocki płyny czy paski i filtry nie piszę bo niewidzę sensu to każdy musi wymieniać.Mogę dodać,że tarcze z zaciskami założyłem wentylowane z wersji 6-ciogarowej.Plany są będzie nowy silnik miał być na wiosnę ale jeszcze poczeka.Niedługo będzie całe zawieszenie nowe.Napewno udokumentuję to abyście wiedzieli,że skupiam się na całym atucie nie tylko wnętrzu.Nie miałem potrzeby takiej aby coś robić z rzeczy mechanicznych kiedy wszystko jest wporządku a z resztą musi być bezpiecznie kiedy dziecko jeździ ze mną.
-
Poranne problemy z odpaleniem E36 94
Tak możliwe będzie takie odpalanie. Jeszcze raz to tak wsiadasz przekręcasz kluczyk i rozrusznik kręci lecz nie załapuję bendix tak?
-
[E36] Radio
Wiesz podświetlanie jest bmw tutaj ale to logo bmw to jakaś naklejka powinien być napis bmw.Tak jest to radio cd43.Zadzwoń i poproś o zdjęcie numeru radia lub całej nalepki z tyłu radia.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Wiesz na jesień i zimę mam gumowe dywaniki a wiosna i lato welurowe bo w zimę nic by z nich nie zostało.
-
Wzmacniacz Harman/Kardon wymienność
Do jakiego auta jeszcze napisz.Jeżeli e36 to pasuje każdy jeden z tego auta nie zależnie czy sedan czy coupe.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Dzisiaj wrzuciłem nowy już trzeci z kolei dywan beżowy pod kolor tapicerki wraz z dywanikami na razie foto samych dywaników-na foto przed praniem. http://imageshack.us/a/img826/9873/dywaniki2.jpg