Skocz do zawartości

elukaes

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elukaes

  1. Słabo szukałeś nieszczelności skoro ten kruciec jest pęknięty i widać go a tym bardziej,że i tak ściągałeś kolektor.Cóż ale dobrze,że znalazłeś przyczynę.
  2. elukaes odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Sprzęt audio i video
    Dla mnie najlepsze bussines.Do każdego jednego podepniesz wzmacniacz stosując konwerter sygnału lub wyprowadzając wyjście rca u elektronika.Tutaj w ostatnim poście masz obrazek jak podłączyć. viewtopic.php?f=92&t=205214
  3. Skoro tam masz wodę to świadczy,że nagrzewnica nieszczelna lub kruciec łączący nagrzewnicę z wężami od wody.Musisz poszukać nieszczelności i ja zplanowałbym tą głowicę...jeśli ją zdjąłeś.
  4. Ten co podałeś w linku to jest umieszczony z przodu silnika to nie ten kruciec chodzi o drugi co jest z tylu.
  5. Koledze chodziło o kruciec wody znajdujący się w głowicy silnika od strony ściany grodziowej auta.
  6. Tam powinien być przekaznik od przednich przeciwmgielnych świateł.
  7. elukaes odpowiedział(a) na Chomas77 temat w E36
    Jest to czujnik zajęcia maty pasażera.W razie wypadku wie czy jest pasażer czy go nie ma.
  8. Niedługo auto otrzyma pdc.Zbieram części na razie mam moduł i czujniki.Wiązkę będę robił sam http://imageshack.us/a/img843/3104/pdcl.jpg
  9. elukaes odpowiedział(a) na owca777 temat w E46
    Tak to będzie jeż.
  10. elukaes odpowiedział(a) na SteFun temat w E36
    Było to montowane jest to obc 18 z manetką.
  11. Chłodnica lub zbiorniczek się rozszczelnił.
  12. Kolego ja rok temu zaparkowałem pod blokiem było ok.Po godzinie wsiadam i ruszam w trasę też miałem brak ogrzewania i mało płynu.Rozgrzałem silnik wcześniej zalewając układ chłodzenia i szukałem nieszczelności tak jak kolega wyżej wspomniał o pęktniętym wężu ja miałem podobnie.Ciśnienie wywalało ciecz pękniętym przewodem gumowym.
  13. Tak da się podpiąć-zainstalować 2 din.Potrzebna będzie jeszcze ramka do tego.Poszukaj na you tube tam jest instruktaż wszystkiego.
  14. elukaes odpowiedział(a) na Tonder temat w Sprzęt audio i video
    Sądzę,że powinna działać.Możesz zawsze ze sprzedawcą porozmawiać.Multifunkcja działa po I-BUSie.W tym radiu powinien być na pinie7.
  15. elukaes odpowiedział(a) na pelikan24 temat w E36
    W głowicy masz dwa czujniki a ten o który chodzi jest z niebieską oprawką bliżej ściany grodziowej.Poszukaj a znajdziesz nawet foto.
  16. elukaes odpowiedział(a) na pelikan24 temat w E36
    Kolego do sprawdzenia czujnik temperatury ten od ecu i krokowiec wiele razy było o tym.Sądzę,że będzie to czujnik.
  17. elukaes odpowiedział(a) na dani3lo temat w E36
    Tak normalne.
  18. To wina rozrusznika jest.Kiedy to byłby aparat zapłonowy to przebierałby na obrotach.
  19. elukaes odpowiedział(a) na dani3lo temat w E36
    Kolego szukasz problemu kiedy go nie ma.
  20. Kiedy zakładałem ten temat napisałem,że najpierw ogarniam wnętrze a później mechanikę.Co nie zmienia faktu,że tutaj nic nie robię.Podłogę jak i progi mam ,,sztywne,, i tutaj nie muszę nic robić.O rzeczach takich jak klocki płyny czy paski i filtry nie piszę bo niewidzę sensu to każdy musi wymieniać.Mogę dodać,że tarcze z zaciskami założyłem wentylowane z wersji 6-ciogarowej.Plany są będzie nowy silnik miał być na wiosnę ale jeszcze poczeka.Niedługo będzie całe zawieszenie nowe.Napewno udokumentuję to abyście wiedzieli,że skupiam się na całym atucie nie tylko wnętrzu.Nie miałem potrzeby takiej aby coś robić z rzeczy mechanicznych kiedy wszystko jest wporządku a z resztą musi być bezpiecznie kiedy dziecko jeździ ze mną.
  21. Tak możliwe będzie takie odpalanie. Jeszcze raz to tak wsiadasz przekręcasz kluczyk i rozrusznik kręci lecz nie załapuję bendix tak?
  22. elukaes odpowiedział(a) na Tonder temat w Sprzęt audio i video
    Wiesz podświetlanie jest bmw tutaj ale to logo bmw to jakaś naklejka powinien być napis bmw.Tak jest to radio cd43.Zadzwoń i poproś o zdjęcie numeru radia lub całej nalepki z tyłu radia.
  23. Wiesz na jesień i zimę mam gumowe dywaniki a wiosna i lato welurowe bo w zimę nic by z nich nie zostało.
  24. Do jakiego auta jeszcze napisz.Jeżeli e36 to pasuje każdy jeden z tego auta nie zależnie czy sedan czy coupe.
  25. Dzisiaj wrzuciłem nowy już trzeci z kolei dywan beżowy pod kolor tapicerki wraz z dywanikami na razie foto samych dywaników-na foto przed praniem. http://imageshack.us/a/img826/9873/dywaniki2.jpg

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.