Skocz do zawartości

daski

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daski

  1. daski odpowiedział(a) na DamianA temat w E36
    Ale po co Ci kanaliki? Najprawdopodobniej uszczelka jest do wymiany i dlatego Cieknie. Może pomoże jakieś uszczelnianie.
  2. daski odpowiedział(a) na piotrek22ocw temat w E39
    Jakie zasiedzenie? :duh: Na głowę upadłeś? Przecież auto może być kradzione i z jakichś powodów porzucone.Lepiej zawiadomić straż miejską lub policję chyba,że chcesz zostać "paserem" :norty: Auto mimo wszystko jest czyjąś własnością.
  3. Poszukaj w dziale "diagnoza komputerowa" :search:
  4. Co to za gazownik bez odpowiedniego programu komputerowego? Tak można wymieniać różne rzeczy i kombinować. Należy podłączyć auto pod komputer. Auto zagazowane jest bardziej czułe na np.przestarzałe przewody wysokiego napięcia,zużyte świece...
  5. W takich i innych przypadkach auto podłącza się pod komputer z INPĄ. Wróżenie z fusów nic nie da,można dużo rzeczy wymyślać... :nienie:
  6. Norbi,jakieś pierdoły piszesz :nienie:
  7. Mój ojciec kupił "malucha" w 1976 bo wylosował talon w fabryce FSC w Lublinie i "poił" go słynnym SELEKTOLEM.... :lol: Patrzyłem teraz na jego specyfikacje i jest on 20W40 - brrrrrrr......
  8. Czyli mając zmieniarkę w bagażniku (która odtwarza tylko CD-R) można odblokować ją aby odtwarzała mp3? A CD-RW?
  9. daski odpowiedział(a) na fox525 temat w E39
    Masz tutaj http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=163042 Takich tematów szukaj w dziale "Diagnoza komputerowa" :search:
  10. daski odpowiedział(a) na Grzechoo88 temat w E39
    Wstaw jeszcze raz bo nic tu nie ma :whistle:
  11. Moja rada to podłączenie auta pod komputer,INPA wykaże co jest nie tak.
  12. Podłącz auto pod komputer,INPA Ci wykaże co jest nie tak.
  13. Są to sporadyczne błędy czujnika AUC - zapachu. Jakieś zwarcie do masy,przerwanie linii... Powinny się usunąć na INPA.
  14. No i gra gitara w INPIE :cool2: Twoje spalanie to normalny wynik :clap:
  15. Fajnie,teraz trzeba lać fusy jaki to motor i auto :think: :think: :think:
  16. TELEWIZJA KŁAMIE :duh: i koncerny naftowe też :duh:
  17. daski odpowiedział(a) na mar777 temat w E39
    No i u mnie zaczęły się cyrki z czujnikami.Mechanik jakiś mało rozgarnięty po sprawdzeniu na kompie,że uszkodzony jest czujnik wymienił go zamiast zamienić miejscami.Zaraz okazało się,że padł ten z drugiej strony.Po wymianie padł tylny i wtedy podmianka sterownika na dobry i yest winowajca. Mam u siebie sterownik -001,kupiłem używkę na alledrogo i parę lat yest ok.
  18. daski odpowiedział(a) na mar777 temat w E39
    Miałem podobnie kilka lat temu. Okazało się,że uszkodzony był sterownik ABS :cry2: Ale niech się też wypowiedzą koledzy.
  19. Wstaw jeszcze raz bo nic nie widać
  20. Oki,będzie zaprawka przed pójściem na disco :mrgreen:
  21. daski odpowiedział(a) na pioter92 temat w E36
    Może to wycieka olej wiskotyczny z "wiskozy" i kręcąc się rozbryzguje olej po obudowie. Piszesz,że że silnik jest suchy.
  22. Cichy,dobre to to? Bom z Lublina a nie piłem tego :?:
  23. j/w INPA - jeśli właściciel wyrazi zgodę,weź kogoś kto ogarnia INPĘ . Oby świecący ABS to czujnik a nie sterownik bo wtedy używka 600-800zł a nowy Bosch ok.1500.
  24. Zdjęcie drugie to wydruk błędów,których nie ma a kiedyś występowały "error not present" Pierwsza fotka :?: :think:
  25. j/w Podepnij autko pod komputer z INPĄ,program wykaże jaki to błąd.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.