Treść opublikowana przez daski
-
Knaliki i odpływy E36 POMOCY
Ale po co Ci kanaliki? Najprawdopodobniej uszczelka jest do wymiany i dlatego Cieknie. Może pomoże jakieś uszczelnianie.
-
e39 i otwarcie nietypowo
Jakie zasiedzenie? :duh: Na głowę upadłeś? Przecież auto może być kradzione i z jakichś powodów porzucone.Lepiej zawiadomić straż miejską lub policję chyba,że chcesz zostać "paserem" :norty: Auto mimo wszystko jest czyjąś własnością.
-
[E39] Retrofit-wymiana licznika mile na km -> kodowanie
Poszukaj w dziale "diagnoza komputerowa" :search:
-
[e36is, 1.80 szarpie na gazie, na benzynie nie
Co to za gazownik bez odpowiedniego programu komputerowego? Tak można wymieniać różne rzeczy i kombinować. Należy podłączyć auto pod komputer. Auto zagazowane jest bardziej czułe na np.przestarzałe przewody wysokiego napięcia,zużyte świece...
-
Nie chodzi na wszystkie gary po deszczu... pomocy :(
W takich i innych przypadkach auto podłącza się pod komputer z INPĄ. Wróżenie z fusów nic nie da,można dużo rzeczy wymyślać... :nienie:
-
e39 520i pojemnośc rezerwy - ile na niej przejeżdżacie ?
Norbi,jakieś pierdoły piszesz :nienie:
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Mój ojciec kupił "malucha" w 1976 bo wylosował talon w fabryce FSC w Lublinie i "poił" go słynnym SELEKTOLEM.... :lol: Patrzyłem teraz na jego specyfikacje i jest on 20W40 - brrrrrrr......
-
Przydatne rzeczy które można włączyć za pomocą ncs expert
Czyli mając zmieniarkę w bagażniku (która odtwarza tylko CD-R) można odblokować ją aby odtwarzała mp3? A CD-RW?
-
E39 mrugnięcie kierunków
Masz tutaj http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=163042 Takich tematów szukaj w dziale "Diagnoza komputerowa" :search:
-
DŹWIĘK Z OKOLIC KIEROWNICY
Wstaw jeszcze raz bo nic tu nie ma :whistle:
-
Brak Mocy BMW E 36 316 Pomocy
Moja rada to podłączenie auta pod komputer,INPA wykaże co jest nie tak.
-
Pomocy silnik gaśnie traci obroty!
Podłącz auto pod komputer,INPA Ci wykaże co jest nie tak.
-
Blędy 28/30 heizung
Są to sporadyczne błędy czujnika AUC - zapachu. Jakieś zwarcie do masy,przerwanie linii... Powinny się usunąć na INPA.
-
INPA - prośba o sprawdzenie wyników
No i gra gitara w INPIE :cool2: Twoje spalanie to normalny wynik :clap:
-
Ile pali twoja bemka
Fajnie,teraz trzeba lać fusy jaki to motor i auto :think: :think: :think:
-
Paliwo V- power i inne
TELEWIZJA KŁAMIE :duh: i koncerny naftowe też :duh:
-
e39 530d Problem z abs i asc
No i u mnie zaczęły się cyrki z czujnikami.Mechanik jakiś mało rozgarnięty po sprawdzeniu na kompie,że uszkodzony jest czujnik wymienił go zamiast zamienić miejscami.Zaraz okazało się,że padł ten z drugiej strony.Po wymianie padł tylny i wtedy podmianka sterownika na dobry i yest winowajca. Mam u siebie sterownik -001,kupiłem używkę na alledrogo i parę lat yest ok.
-
e39 530d Problem z abs i asc
Miałem podobnie kilka lat temu. Okazało się,że uszkodzony był sterownik ABS :cry2: Ale niech się też wypowiedzą koledzy.
-
Diagnoza silnika przez inpe, 9 błędów- jakie to błędy?
Wstaw jeszcze raz bo nic nie widać
-
Skrzypiące drzwi bmw e39 2,5d 2002r
Oki,będzie zaprawka przed pójściem na disco :mrgreen:
-
Cieknący olej
Może to wycieka olej wiskotyczny z "wiskozy" i kręcąc się rozbryzguje olej po obudowie. Piszesz,że że silnik jest suchy.
-
Skrzypiące drzwi bmw e39 2,5d 2002r
Cichy,dobre to to? Bom z Lublina a nie piłem tego :?:
-
E39 530d 1999' Czy warto brać? Proszę o rady.
j/w INPA - jeśli właściciel wyrazi zgodę,weź kogoś kto ogarnia INPĘ . Oby świecący ABS to czujnik a nie sterownik bo wtedy używka 600-800zł a nowy Bosch ok.1500.
-
BMW 120d interpretacja błędów INPA
Zdjęcie drugie to wydruk błędów,których nie ma a kiedyś występowały "error not present" Pierwsza fotka :?: :think:
-
e36 nietypowy problem z absem
j/w Podepnij autko pod komputer z INPĄ,program wykaże jaki to błąd.