Skocz do zawartości

UMOWA Z KURIEREM


pz_szczecin

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Mam do kupienia 4 opony zimowe,tylko ze jak zawsze daleko.Czy ktorys z forumowiczow ma moze podpisana umowe z jakims kurierem?Szwagier jak kiedys mial sklep po logo KOMPUTRONIKA to mi graty wysylal po 5zl ( 4 felgi 18-stki od Insignii z oponami wyslal za 29zl ;) ) Moze ktos ma firme i moglby pomoc ogarnac? Z gory wielkie dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja korzystam z usług UPC.UPC traktuje opony,koła wysyłane luzem jako przesyłka niestandardowa i płaci się za nie więcej.Trzeba u nich podać wymiary paczki,chyba,że zapakuje się je w foremną paczkę,która też nie przekracza standardowych wymiarów,bo po przekroczeniu jest to już nadwymiar i jest dopłata-max Długość 180 Wysokość 80 Szerokość 80.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj w DPD Punkt Paczki, tydzień temu wysyłałem komplet opon, owinąłem je stretchem po dwie i mi wyszedł koszt wysyłki 68 złotych za całość. Z Wrocławia do Malborka.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolego wyzej radził "wal" do pośrednika typu https://www.kurjerzy.pl http://www.kurierem.pl/ taniej nie ma opcji chyba że ktoś z forum wysyła setki paczuch miesięcznie w tym NST i posiada MEGA umowe,bo twoje kółka takowymi NIESTADARTAMI są :D
(*pozdrawiam*)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U brokera nie będzie taniej jakoś bo tylko na indywidualnych umowach przy wysyłce sporych ilości są naprawdę dobre zniżki .Ja akurat nie wysyłam opon ale sprawdzę ile u mnie by to kosztowało jeśli autora to interesuje jeszcze i nic nie znalazł :mrgreen: :mrgreen:
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie,ze będzie taniej niż jakby sam się klient zgłosił do np. DPD ale już jeśli ktoś ma indywidualną umowę a nie jest brokerem to może mieć jeszcze lepsze stawki.Ja akurat nie wysyłam ciężkich paczek ale dla przykładu kurier kosztuje mnie brutto ok 13 pln :wink: :wink: a u brokera takiej oferty nie dostaniesz :mrgreen: :mrgreen:

Wiem,ze to może dziwne ale tak jest :cool2: :cool2: jednak to pytanie nie do mnie dlaczego :mad2: :mad2:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komplet kół - 2 paczki to koszt ok. 40zł.

 

Ale samych opon czy kół ??

Opon czy kół, nie ma znaczenia, bo i tak ostateczna cena za wysłanie paczki jest obliczana na podstawie wagi, ale nie podanej przez użytkownika lecz wyliczanej z automatu biorąc pod uwagę wprowadzone wymiary paczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.