Treść opublikowana przez daski
-
Co to za kostki elektryczne
Ta kostka i dwa wejścia obok to są podłączenia do modułu bluetooth.
-
BMW E60 530D, individual, mpak, VIN WBANR71080CR07268, Gubin
daski odpowiedział(a) na wilqwilq temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie tak jak napisałeś, naklejki powinny być przyklejone pionowo ale na 90/ ich tam niema. Moje E60,są pionowo.W E90 są na plastikach lamp w poziomie na płasko. http://static.pokazywarka.pl/i/5907214/350157/silnik-7.jpg
-
e90 2005r. 320i 150KM WBAVA71000PR90243
daski odpowiedział(a) na Nitro87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSam piszesz,że jeździłeś samymi mocnymi dieslami a porównujesz benzynę która ma 190 Nm i masę 1,4 tony.Domniemywam że Twoje mocne diesle miały dwa razy większy moment obrotowy-więc po co porównanie? Teraz spostrzeżenie na temat ogłoszenia:porównaj sobie interwały wymian oleju w tej KS.
-
BMW E60 530D, individual, mpak, VIN WBANR71080CR07268, Gubin
daski odpowiedział(a) na wilqwilq temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNaklejki powinny być naklejone pionowo,więc podejrzewam że są.To zdjęcie zrobione tak,że ich nie ujęło. No,tutaj to taka mała zagwozdka,po co dwie...?
-
e90 2005r. 320i 150KM WBAVA71000PR90243
daski odpowiedział(a) na Nitro87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNapisać Ci co się stanie jak ja przy 60 km/h swoją 530i wrzucę 6 bieg i nacisnę pedał gazu?...chociaż nie,szkoda mi silnika... :duh:
-
wentylator klimatyzacji nie słychać
Chyba należałoby zrobić test szczelności klimatyzacji.
-
wentylator klimatyzacji nie słychać
Najlepiej byłoby podłączyć auto pod INPĘ.Odczytać błędy.Wejść w moduł klimatyzacji HKL i tam na włączonej klimatyzacji zobaczyć jej pracę. P.S. Możesz mieć za mało czynnika.
-
525i 2003 prawdopodobnie czujnik walka
Info?Użyj wyszukiwarki :search:
-
wentylator klimatyzacji nie słychać
Dobrze ustawiłeś funkcję klimatyzacji w iDrivie?
-
POTWIERDZENIE PRZEBIEGU BMW X3 VIN: VIN: WBAPD71050WF53136
daski odpowiedział(a) na macias-1981 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDRAY-ale nie ma nic za darmo :mrgreen:
-
E61 m pak 530d Vin CP30197
daski odpowiedział(a) na grimfrost temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPomóż sobie sam;bierz papiery z komisantem jedźcie do ASO;przebieg i serwisy.
-
525i 2003 prawdopodobnie czujnik walka
Tak
-
E46 323 poziom oleju
Podejrzewam,że zrobił wszystko jak należy.Najprawdopodobniej ma dużo nagarów,osadów,szlamu w silniku.One mają wpływ na mniejszą ilość nowego oleju w silniku.
-
525i 2003 prawdopodobnie czujnik walka
Tak,większość wie,że wentylator jest na sprzęgle wiskotycznym a nie elektryczny.Więc wentylatora nie "odpalisz" samego-zawsze z silnikiem.
-
E46 323 poziom oleju
Wlej z powrotem stary olej aby był stan na bagnecie,kup płukankę np.LM i zastosuj się do instrukcji. Był przypadek na dziale 5er który opisał jeden z forumowiczów,że także ponad 1 litr oleju było za dużo.Wlał ile trzeba do miarki i jeździł normalnie kontrolując co jakiś czas stan.Po przejechaniu (nie pamiętam,10 czy 15tys.) zlał olej i wlał nowy i był już stan taki jak potrzeba.Tylko że zalał Motul5W40 po właśnie Castrolu.Motul oczyścił silnik po syfie jaki zostawił Castrol.
-
[E36] M50B20 Problemy z silnikiem
Najprawdopodobniej to wina gazownika i gratów wsadzonych do auta. Jaka to instalacja i komponenty?
-
E46 323 poziom oleju
Właśnie może być tak jak pisze Faliszewice.Niektóre oleje np.Castrol pozostawia wiele szlamu i nagaru w silniku i dlatego w wielu przypadkach stosuje się płukanki przed wymianą oleju.Najprawdopodobniej jest tak w Twoim silniku.
-
520i M54 Wysoka temperatura silnika
Jeśli wszystko sprawne tak jak piszesz,to wynikałoby to,że chłodnica dobrze nie oddaje ciepła. Może ktoś coś jeszcze podpowie.
-
Nie działa panel na drzwiach kierowcy (szyby i lusterka)
Trzeba rozebrać boczek drzwi i zobaczyć czy wszystko jest podłączone.Posprawdzaj także bezpieczniki.
-
520i M54 Wysoka temperatura silnika
Może chłodnica w środku zaklejona czymś? :think:Nie zapowietrzony i drożny układ?
-
Kupno e39 podkarpackie
daski odpowiedział(a) na unsleepnest temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażviewtopic.php?f=44&t=72889
-
e39 530d test nr 16 temperatura oleju silnika
To jest błąd - uszkodzony czujnik poziomu oleju,bardzo często występujący w E39.
-
porada przed kupnem auta.
Zachowujesz się jak dzieciak :cry2: Jest tego mnóstwo,wystarczy ruszyć d..ę,użyć wyszukiwarki :search: i tyle. A Ty najwyraźniej czekasz aż zostanie podane na tacy :nienie:
-
porada przed kupnem auta.
Potwierdź przebieg i przeglądy oraz serwisowanie auta w ASO. Nikt Ci nie wywróży ze szklanej kuli czy będzie Cie stać na takie auto.
-
[523i] rosnaca temp na postoju vol 2.
Behr :cool2: