Witam! Borykam się z problemem natury niezdecydowania i proszę o pomoc. Szukam dobrego speca od swapu silników niedaleko odemnie (Piaseczno) ew. mazowieckie, a mianowicie do e34 chciałbym zeswapować jakiś fajny silniczek typu: m60b30, m60b40, m30b35, m30b30. Najbardziej zależałoby mi żeby pod maskę wjechało jakieś v8. Więc proszę o jakąkolwiek pomoc, info no i jak ktoś ma na sprzedaż jakiś z ww. silników (jestem za m60b40 :P ) i szkrzynie manualną do tego to proszę o kontakt :cool2: