Treść opublikowana przez Karol OOOO
-
320d M47 cykanie... Film
Jestem umówiony na czwartek. Mechanior po wstepnym, krótkim nasłuchaniu nic nie powiedział, ale pocieszył ze biedy nie bedzie :roll:
-
e46 - Nawiew działa na wyłączonym silniku... bez przerwy
To typowa awaria... Przerabiałem to samo. Ja kupiłem od 318d polifta wiatrak z modulem, wpakowalem do swojej obudowy i śmiga.
-
320d M47 cykanie... Film
Ok wielkie dzieki za zaineresowanie sie temamtem. Jutro ustale termin naprawy i dam znac jak sie ma sytuacja. Pozdr.
-
320d M47 cykanie... Film
Ok tak tez zrobie :cool2: Yoshi a mniej wiecej na jakie koszta sie nastawiac w razie regeneracji?
-
320d M47 cykanie... Film
Dodam jeszcze, ze wczesniej było to slyszalne bardzo delikatnie (tylko przy otwartej masce i to naprawde lekko) Yoshi, a jesli sie okaze ze to wtryskiwacz zuzyty, to co mi doradzisz? Regeneracja jednego, wymiana na nowy, Regeneracje wszystkich czy wymiane wszystkich na nowe?
-
320d M47 cykanie... Film
Dokladnie tez na to obstawiam. Dla pewnosci poczekam jeszcze na sugestie innych uzytkowników.
-
320d M47 cykanie... Film
http://www.youtube.com/watch?v=IrlDv5LSQBs&feature=youtu.be Dodam, ze auto nie dymi, nie utraciło mocy ogolnie wszystko jest ok Oprócz tego cykolenia.. Wtrysk? Podkladka pod wtryskiem? Nie jest to az tak slyszalne jak na filmie..
-
głośne syczenie przy 2000
A w którym wezu jest dziura?
-
Uszkodzony amortyzator BMW e46
Nie jestem pewny, ale chyba nie kazdy amortyzator da sie zregenerowac.. Jakie masz założone?
-
głośne syczenie przy 2000
http://img20.imageshack.us/img20/4166/2561393156foto1.jpg Ale nie koniecznie w nim moze byc przyczyna.. Zrób tak jak koledzy wyzej pisza. Zdejmij osłony, ktos niech dodaje gazu, a Ty nasłuchuj.
-
głośne syczenie przy 2000
Jezeli to naprawde głosne syczenie stawiam na pękniety króciec ten od turbo do IC. Przewod ten ujrzysz nawet przez szczeline miedzy pierwsza osłona silnika, a tą srodkowa. Zdejmij srodkową osłone i przewód masz jak na tacy.
-
E46 blad wtrysku sterujacego.
A czy moze ktos wytlumaczyc (o ile jest na to wytłumaczenie), dlaczego na uszkodzonym wtrusku sterujacym inni maja jakies szarpniecia, spadki mocy, zmiane kultury pracy, a w moim przypadku USZKODZONY WTRYSK NIE DAWAŁ ABSOLUTNIE ZADNYCH OBJAWÓW? Moze dlatego, ze był wogole odłaczony?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Ale ty nie jesteś normalny gościu - po twoim poście widać, że śmierdzi ci z uszu - bo MASZ NASRANE W GŁOWIE :cool2: Rece opadają... Nie mam zamiaru znizac sie do Twego poziomu wiec koncze ten spór. PS. Moim skromnym zdaniem "nasrane w głowie" ma ten który mowi, ze VAG 1.9tdi jesl lepszy od BMW!
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Canibal2000 Nawet jakbys nie miał ujawnionego swego miejsca zamieszkania i tak wiedziałbym, ze pochodzisz z Białegostoku :D W stolicy disco polo TDI robi mega szał :) Ale radzilbym zebys wygłaszal swoje mądrosci gdzies na zabawie w remizie a NIE NA FORUMM GDZIE SA NORMALNI CYWILIZOWANI LUDZIE.
-
E46 blad wtrysku sterujacego.
Kolego zapewniam Cie, ze Ci sie wydaje.. Nie ma zadnej, nawet najmniejszej roznicy w pracy silnika, ani w jego osiagach. Roznica jest tylko taka, ze nie ma błedu. Owszem opinie sa rozne.. Własnie dzieki takim osobom jak Ty wydałem niepotrzebnie 1000zł. Pozdr.
-
318i Szarpanie kierownica
99,9 % maglownica. Sprawdz rowniez poziom płynu w wspomaganiu.
-
Klima przestaje chłodzić. 320d
Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to sie nie odzwywaj.
-
320d Regeneracja pompy VP44 gdzie?
Moja była wysyłana do http://www.dieseltechnika.pl/ Roczna gwarancja bez limitu kilometrow. Nie wiem ile kosztowała sama regeneracja z racji tego, ze wysylał ja warsztat w którym postawiłem auto na naprawe. Całosc kosztowała mnie 2800.
-
ON Verva - opinie
A ja na VERVIE odczuwam roznice.. Lepsze osiagi, a i spalanie nizsze. Pewnie powiecie, ze z osiagami mi sie tylko wydaje, ale ja u siebie w miescie mam taki odcinek ze do wyznaczonego miejsca na VERVIE zawsze łapie rowne 180 a na zwyklym paliwie nigdy pełnych nie chwyciłem.
-
Klimatyzacja co chwile sie wyłącza
Jak wszystko dziala to nie rob nic na wszelki wypadek :) Skad pewnosc ze Twoj nie pochodzi dłuzej ?? Pozdr.
-
Przesiadka z Ibizy 6L Na BMW E46 320d po lifcie
- Vmax 190 km/h m47
Popieram przedmowce. Pogoda tez ma bardzo duze znaczenie- Vmax 190 km/h m47
U mnie 217 i koniec obrotow.. 215 GPS pokazuje- szarpanie 5 bieg 50-60 km/h
5 przy 50 km/h to ja nawet w dieslu nie wrzucam.. Radził bym Ci tak nie jezdzic bo to jest bardzo nie zdrowe.- 320d obroty po wciśnięciu sprzęgła podczas jazdy
Mam rozumiec ze te wachania obrotow sa wtedy gdy auto sie caly czas toczy? Bo wiesz pewnie o tym ze jak sie toczysz na luzie to sa wyzsze obroty, a jak sie zatrzymasz w miejscu to opadaja? - Vmax 190 km/h m47
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.