Treść opublikowana przez Karol OOOO
-
Problem wrzuceniem biegu 3
Czyżby Problem sie pojawia po dłuższym postoju auta?
-
E46 320d 2000r Dobór czesci zawieszenie.
A włąsnie wiele osob odradzało mi wahacze z wymienialnymi sworzniami.. Podobno da sie to odczuc podczas jazdy.. Ile w tym prawdy nie wiem.. A Ty kolego K3m0T1989 miałes juz w aucie te 2 rodzaje?? Moze ktos jeszcze sie wypowie na ten temat?
-
E46 320d 2000r Dobór czesci zawieszenie.
Witam wszystkich. Zwracam sie dzis do was z porada odnosnie czesci do zawiechy. A w mojej sytuacji w gre wchodzi tu prawie cały komplet :) Jakie firmy polecacie? Dodam ze mam troche zglebowany przod i nie chcialbym, zeby po wymianie sie podniosł. Sprezyny zostaja te same, ale czytałem kiedys na tym forum ze amorki BILSTEIN potrafia czasem podniec auto. Z gory dzieki za wypowiedzi, Pozdrawiam.
-
WĄTEK SPONSOROWANY E46 320d 330d CHIPTUNING PROMOCJA
220 i dalej szła? Obroty sie nie skonczyly?
-
320d Problem z regulacja swiatel
dzieki wielkie ;]
-
320d Problem z regulacja swiatel
Kolego a mozna dokladniej? Co mam rozebrac?
-
320d Problem z regulacja swiatel
Witam wszystkich. Od pewnego czesu mam powazny problem z regulacja swiatel. Jak kazdy wie, przy odpaleniu silnika swiatła wykonaja ruch gora-doł. U mnie sie zacieły w pozycji najnizszej i tak stoja. Miełem ten problem wczesniej juz kilka razy, ale zawsze same sie odwieszały. Niestety teraz tak sie nie stało. Miał ktos kiedys podobny problem? Jak to naprawic? Prosze o pomoc, z góry dzieki za wypowiedzi. Pozdr.
-
M54/M52TU objawy uszkodzonego kola pasowego walu korbowego ?
Roznie to z tym bywa.. Czasem słychac dziwne dzwieki podczas pracy silnika na biegu jałowym. Ja np. nie słyszałem ich wogole i koło mi sie rozleciało przy rozruchu auta. Mozesz ocenic "na oko" stan koła. Czy guma jest cała itp.
-
Podlaskie
Koledzy wiecie moze co sie teraz dzieje z warszatem na Pogodnej przy ZDZach?? Chodzi mi o to czy cos sie tam zmienilo odnosnie jakosci.. Wiem ze Pan Wojtek byly szef nie zyje. Serwisowalem u nich auto i taraz tez chce jechac na remont zawiechy. Ktos z was tam był odkad zmienił sie własciciel??
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Dzieki chłopkai. Wie ktos moze czy ta tapicerka w vinie jest skórzana STOFF FLOCK RAUTE/ANTHRAZIT (E3AT) ? Ja mam białe skóry i nie wiem jak to sprwadzic czy sie zgadza
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Ja tez bardzo prosze o rozkodowanie :) Najbardziej mi zalezy na odcieniu tapicerki bo czeka mnie regeneracja. WBAAL71020KE41605 z GÓRY WIELKIE DZIEKI :D
-
320d JAZDA NA ODLACZONYM WTRYSKU STERUJACYM
Jak wspomniałem wczesniej auto przyspiesza rewelacyjnie. Mozna powiedziec ze do tych 215 do ktorych pozwala skrzynia auto przuspiesza "jednym ciagiem". Inwestowac w nowy wtrysk czy nie? Co mi sie poprawi po wymianie? Rozumiem ze zmiana kata wtrysku bedzie bez opoznien, ale co za tym idzie? Bedzie sie jeszcze lepiej zbierał? W to troche watpie bo mam porownanie do innych 2.0d i moja przy innych to szatan.
-
320d JAZDA NA ODLACZONYM WTRYSKU STERUJACYM
Witam wszystkich. Niecały rok temu umarła mi pompa wtryskowa. Udałem sie z tym do profesjalnego warsztatu który specjalizuje sie w naprawach aut BMW. Przy odbiorze samochodu mechanicy stwierdzili ze jeszcze wtrysk sterujacy wogole nie działał wiec go odłaczyli. Otoz ja nie czuje zadnej, nawet najmniej roznicy. Bunia jak chodzila pieknie, tak i chodzi do tej pory. Mozecie mi wytłumaczyc jak to jest mozliwe? I jakie mogą byc skutki dalszego uzytkowania? Przegladajac forum natknęłem sie na wiele tematow zwiazanych z uszkodzonym wtryskiem sterujacym i u kazdego były powazne objawy. Dlaczego u mnie jest wszystko ok? Zadnego dymienia, elegancko pali na zimno i na cieplo, przyspiesza perfekcyjnie! Nie wiem wlasnie czy mam tak jezdzic dalej, czy zmienic ten wtrysk. Szkoda troche wykładac 1000zl jak i tak roznicy nie bedzie.
-
320d drgania w kabinie
Mowie Ci na poczatek wymień filtr paliwa. 3 minuty roboty i koszt 30zł. To ze przejechałes na nim 20tkm nie oznacza ze jest czysty. Poduszki nie maja nic do przerywania silnika chyba jasne..
-
320d drgania w kabinie
Kolego wymien filtr paliwa bo ten zaczyna Ci sie zapychac :P Miełem wrecz identyczne objawy. Tez przy wiekszych mrozach. Zignorowalem to, jezdziłem tak dalej, az wkoncu bylo coraz gorzej.. Pod koniec juz auto ledwo pracowalo na wolnych odrotach. Trzesło sie strasznie, a po dodaniu gazu na biegu jałowym do obrotow 1500-2000 strasznie przerywalo i nawet dymiło :) Najwidoczniej zaczeło mi sie lekko zapowietrzac, bo gdy załozylem nowy filtr, zalalem paliwem jak trzeba samochod odpalil i natychmiast zgasl. Wkoncu po kilku próbach udało mi sie go odpalic, a wszystkie drgania, przerywania poszly daloko w las :D
-
320d NIE ZAMYKA SIE Z PILOTA
Jezeli miales taki sam problem u siebie to mysle, ze to bedzie tylko bateryjka :wink: Ja myślałem ze skoro otwieranie działa to bateria jest ok. Jutro zmienie i dam znac. Dzieki :cool2:
-
320d NIE ZAMYKA SIE Z PILOTA
Otwieranie-zamykanie zawsze działa przyciskiem kolo awaryjnych. A jak sprawdzic te przekazniki? Jak wogole sie do nich dobrac?
-
320d NIE ZAMYKA SIE Z PILOTA
Witam. Od niedawna pojawil sie problem z zamknieciem auta pilotem. Gdy samochod jest otwarty, po nacisnieciu przycisku zamykania wogole nic nie reaguje. Kiedy juz go zamkne kluczykiem moge normalnie otworzyc pilotem. Na poczatku myslałem, ze to cos z pilotem jest nie halo, natomiast zauwazylem pewne dziwne zjawisko. Gdy samochod jest juz zamkniety i nacisakam przycisk zamykania to normalnie zapali mi sie oswietlenie wnetrza tak jak powinno byc. Czyli chyba pilot jest sprawny skoro reaguje na komende zamykanie?? Moze miał ktos taki przypadek? Z góry dzieki za wypowiedzi
-
320d M47 nagły spadek oleju
Kolego a gdzie sie znajduje tan zawor?
-
320i wysoki dzwiek ze sprzegla
tez jestem tego samego zdania.
-
320d M47 nagły spadek oleju
Dzieki wam chłopaki za wypowiedzi :) Jutro wszystko posprawdzam.. Dodam, ze nie zmieniałem jeszcze odmy. Moze to ma jakis zwiazek..?
-
320d M47 nagły spadek oleju
Własnie chodzi o to ze zadnego dymiania nie ma. Co bym z nia nie robil to nie pokaze dyma. Jutro zobacze jak tam turbinka. Ja stawiałbym na jakis wyciek bo to chyba bardzo małoprawdopodobne zeby samochod tak raptem zaczął spalac olej co?
-
320d M47 nagły spadek oleju
Witam. Moj problem polega na tym, ze moje auto po przejechaniu 5 tys km po wymianie zrzarło mi prawie cały stan oleju.. Zaznaczam, ze wczesniej on wymiany do wymiany nie ubywalo mi ani troche.Cały czas jezdze na Castrol EDGE 5w40. Przejechałem juz 70tys km i nigdy nie miałem z tym problemu. Moze ktos sie orientuje jaka moze byc tego przyczyna?? Do tej pory nie zauwazyłem zednych wyciekow. Z gory dziekuje za wypowiedzi.
-
320D M47 Nagły brak mocy po wymianie poduszek
Zdiagnozuj to komputerowo. Napewno bedzie widac co i jak.
-
320d Zezarlo 1/2 litra plynu chlodzacego
A wiec kolego "maysee" Rozgrzej silnik zdejmij osłony silnika z dolu i z gory odpal auto i obserwuj skad cieknie.Przydałby sie kanał bo najwiecej ujrzysz własnie od dolu....