Treść opublikowana przez Karol OOOO
-
Klimatyzacja co chwile sie wyłącza
Miałem identyczny objaw rok temu! Byłem przekonany ze jest malo czynnika. Był juz koniec lata wiec go nie dobijałem. Lato sie skonczyło, nadeszła jesien i padł mi modul wentylatora (pracował bez przerwy) Na poczatku tego lata zmienilem wentylator i problemy z klima jak reką odjął!! Pracuje idealnie, nie wyłacza sie wogole. IDZ W TEN DESENT! Pamietaj ze gdy wentylator nie pracuje spreżarka sie nie załączy. U Ciebie pewnie działa z przerwami i stad rozłaczanie klimy.
-
520d głuche stukanie
Mam to samo w e46, ale podejrzewam, ze problem tkwi w tym samym... U mnie stukanie wydobywa sie wprost spod kola kierownicy. KAZDY NA FORUM MOWI MAGLOWNICA :duh: Nie wiem jakie sa wasze stuki, ale u mnie słychac je nawet przy bardzo krotkich (szybkich) ruchach kierownica. Mowiac krótkich miałem na mysli, ze nawet nie dochodzac kierownica do konca luzu na przekladni. Jestem po remonocie całego kompletnie zawieszenia z przodu. Wszystkie czesci LEMFORDER, amorki SACHS. Wiec nie ma lipy. Jestem przekonany ze problem tkwi w kolumnie kierownicy. (przynajmniej w moim przypadku).
-
e46 320d 00r DZIWNY ROZRUCH.
W rozruszniku wymienione wszystko co tylko sie da.. Nie lubie wracac kilka razy do tego samego :) Koszt 300zł z montażem.
-
e46 320d 00r DZIWNY ROZRUCH.
Temat zamkniety, rozrusznik zregenerowany, kreci jak głupi :) Pozdr.
-
Podlaskie
A ja polecam nadal ten warsztat. Moim zdaniem nic sie nie zmienilo na gorsze. Moje auto zostało zrobione nawet przed umowionym terminem. Usługi nadal wykonywane z pełnym profesjonalizmem.
-
320d Stukanie w kierownicy ( film ) cz.2
To jednak masz chodzi o inny stuk niz u mnie.. U mnie stuka samo koło kierownicy.. Moze ktos wie co to?
-
320d Stukanie w kierownicy ( film ) cz.2
A co sie dzieje jak uderzysz w kierownice?? Masz luz na kole kierownicy jak szarpiesz ją "gora-doł"?
-
320d Stuki w okolicy kierownicy
I jak uporałes sie juz z problemem? Nie wymieniałes tego lozyska? Nasmarowanie smarem nic nie da :duh: Ono ma luz, a nie chodzi ciezko...
-
320d M47 Muł z niskich obrotow
No widzisz to jednak u mnie jest co innego jak u Ciebie.. Nie moge teraz nic zrobic, bo auto stoi w warsztacie na remoncie zawieszenia.
-
320d M47 Muł z niskich obrotow
A Ty mam rozumiec miałes muła tylko przy mocno rozgrzanym silniku?
-
zy te felgi wejdą z tymi oponami do e46 sedan??
Dowiedz sie jakie ET maja te felgi. Znajdz na allegro takie same. Napewno ktos poda ten wymiar.
-
Da radę spolerować takie felgi ?
Wykonalne pewnie jest, ale bardzo bardzo trudne.. Pozatym moim zdaniem do tych felg polerka nie jest potrzebna.. Sa piekne same w sobie, (sam sie na takie czaje :) )
- 530d zużycie oleju
-
320d problem z klimatyzacja
Moze zbieg okolicznosci.. Chociaz nie jestem pewny w 100%. Miałem identyczne objawy wiec napisałem jak bylo w moim przypadku. Po niektorych mechanikach mozna sie spodziewac wszystkiego...
-
320d M47 Muł z niskich obrotow
Ten pierwszy jak najbardziej odpowiada :cool2: Dzieki :cool2:
-
320d M47 Muł z niskich obrotow
Skoro tak mowicie, to trzeba brac :D Wczesniej sie tym interesowałem to pamietam, ze ceny byly dosc rozbierzne.. Nie znam sie na tym.. Wiem, ze jestem leń, ale bylbym bardzo wdzieczny za jakis link :P
-
320d M47 Muł z niskich obrotow
Nie podłaczałem jeszcze... Nikt z moich znajomych nie ma kabla z okrągłym wtykiem. A wstyd z tym jechac do jakiegos diagnosty.. Bo po pierwsze musi byc upalna pogoda. Po drugie Najlepiej byloby sprawdzic temp jak juz auto złapie mula.. A o to nie jest az tak ładwo. Trzeba wykonac naprawde ostra runde po miescie. Kupilbym se kabel, tylko ciekawo jak se poradze z obsługa INPY...
-
320d M47 Muł z niskich obrotow
Dokładnie yoshimura01 Zero dymu. Ani czarnego, ani zadnego. Nie wiem czy chlopaki dokladnie zapoznali sie z tematem i doczytali ze dzieje sie to tylko na mocno rozgrzanym silniku i to nie zawsze. Jak nie ma ostrego upału, to na brak mocy nie narzekam... Wręcz przeciwnie. Ok. 9sec do 100kmh. Dalej nie mierzyłem, ale 200 to chwila moment. Wiec jeszcze raz zapytam. MIAŁ KTOS TAKIE SAME OBJAWY JAK JA? Chłodniczka paliwa na oko wydaje sie czysta... Chociaz musze jeszcze zdjac ten plastik co prowadzi powietrze i zobaczyc dokladnie.
-
320d problem z klimatyzacja
Rok temu miałem ta sama sytuacje.. Wrecz identyaczna. Tez myslałem ze jest mało czynnika bo faktycznie takie objawy wystepuja.. Pozniej na jesien padł mi wentylator. (jak wentylator jest niesprawny klima sie nie załacza). Teraz znow przyszły ciepłe dni wiec postanowilem wymienic wentylator, zeby klima chodziła. Po wymianie klima pracuje cały czas, nie wyłacza sie :cool2: Czynnika nie nabijalem wiec chyba przyczyna byl wentylator na wykonczeniu, ale na Twoim miejscu bym ja najpierw napełnił. Bedziesz miał na pozniej :cool2:
-
320d M47 Muł z niskich obrotow
Moze mi ktos powiedziec w jaki sposob mam sprawdzic drozność chlodnicy paliwa??
-
E46 320d webasto w moim BMW
Co to ma byc?
-
E46 320d webasto w moim BMW
I ile kosztuje opcja z pilotem?
-
E46 320d webasto w moim BMW
I Ile Cie wyniosła ta cała impreza? Da sie tym dobrze ogrzac auto? Skoro mowiesz ze nie tak duzo roboty, to ja tez chce takie cos :P
-
E46 320d webasto w moim BMW
Dokładnie jak kolega wyżej pisze. Jest to tylko dogrzewacz silnika. Latem nie chodzi. Przerobic sie da, ale to nie na moje nerwy :D Kiedys czytalem, ze chyba kolega TC ogłaszał sie z wykonaniem wiazki. Do tego musiał bys jeszcze dokupic programator i chyba jakas pompke zeby ganiala plyn. Ale dla mnie sie wydaje, ze to i tak bedzie miało za mało powera zeby nagrzac kabine i silnik..
-
320d M47 Muł z niskich obrotow
Motyw bardzo ciekawy.. Znalazłem sporo tematow z tym samym problemem i nikt nie znalazl rozwiazania.. Chłodniczki nigdy nie sprawdzałem. Myslisz, ze moze byc przytkana? Jak to sprawdzic? Dzieki za zaineresowanie tematem :cool2: Jestem w pełni nadziei, ze problem w koncu bedzie rozwiazany :cool2: