Treść opublikowana przez Karol OOOO
-
320d M47 Muł z niskich obrotow
Tak jest wszystko w jak najlepszym porzadku. Idzie od dołu do gory bardzo dobrze. Jak jest nagrzany tez jest dobrze. Jest zle jak bardzo go napioke :P
-
320d M47 Muł z niskich obrotow
I moze sie to dziac Twoim zdaniem tylko na mocno rozgrzanym silniku?
-
320d M47 Muł z niskich obrotow
Żadna mądra głowa nie wie co to?
-
320d M47 Muł z niskich obrotow
Nieee nic nie dymi własnie.. Wczoraj nawet to sprawdzałem.. Teraz mi sie przypomniało ze rok temu tez tak było, tylko ze miałem wtedy uszkodzony wentylator i temp szła lekko za 90 i myslałem ze to jest przyczyna... Teraz wiem ze to raczej nie przez to. Szczerze mowiac czekałem na Twoja pomoc :cool2:
-
320d M47 Muł z niskich obrotow
Wie ktos moze co jest grane? Było sporo tematow o utracie mocy po rozgrzaniu silnika, ale zaden nie doszedł do skutku.. :(
-
320d makabryczny spadek mocy - ogólnie samochód zagadka
Mam to samo z tym spadkiem mocy... Wie ktos moze o co chodzi???
-
320d M47 Muł z niskich obrotow
Mam nowe wiesci. I chyba przyczyne.. kiedy wskazowka temp. opadła ponizej 90 stopni wszystko wrociło do normy. Teraz wieczorem wszystko jest ok nawet jak ma 90.. Podobno te silniki maja tak, ze po przekroczeniu 90 stopni auto traci moc. Jak temp idzie jeszcze wyzej, auto gasnie. I chyba w moim przypadku jest za wysoka temperatura... Chociaz wskazówka nie wychyliła sie za polowe ani troche :nienie: Co o tym sadzicie?
-
320d M47 Muł z niskich obrotow
Nie robiłem zadnego testu. Ekonomizer rosnie dopiero jak autko zaczyna przyspieszac. Mozecie mi napisac jak mam to dokladnie wszystko posprawdzac?
-
320d M47 Muł z niskich obrotow
Kupiłem z wirusem. Robione we włoszech. Zrobiłem tym autem 90 tys i wszystko bylo ok. Pompa wtryskowa robione. Pozatym w silniku nic
-
320d M47 Muł z niskich obrotow
Witam. Dzis moje auto dostało muła na niskich obrotach. Do 2 tys obrotow prawie wogole nie przyspiesza. Nie posiadam kabla, wiec nie moge teraz zdiagnozowac przyczyny. Powiedzcie jakie sa wasze przypuszczenia. Pozdr.
-
320d Wentylator chłodnicy M47
Przerabiałem to samo. Objawy identyczne. padł sterownik na 100%. Ja se kupiłem uzywany wentylator za 100zł. Wiatrak ze sterownikim. Włozylem do swojej obudowy i smiga :cool2:
-
320d - 4 szyby jada w dół i w górę tylko z pilota
U mnie szyby chodza z pilota i kluczyka.
-
e46 320d - problem z odpaleniem.
Co mozna upalic? I jaka jest roznica odpalania na prostowniku z odpalaniem auta na kablach? Upalic mozna gume jak silnik juz zagada :D
-
e46 320d 00r DZIWNY ROZRUCH.
Najwidoczniej musiałem przeoczyc ten punkt :D :D :D A wiec skoro tak mowicie, to trzeba oddac rozrusznik do regeneracji.. Chodz mi osobiscie sie wydaje ze problem lezy gdzie indziej.. Dzieki wszystkim za wypowiedzi :cool2: W nastepnym tyg wymontuje rozruch i oddam do elektryka. Dam znac czy jest poprawa :cool2:
-
e46 320d 00r DZIWNY ROZRUCH.
To mnie pocieszyles :D Niech jeszcze ktos to potwierdzi ze rozrusznik moze robic zaklócenia? Moge go naprawde slyszec w glosnikach? Wytłumaczcie mi jeszcze dlaczeko rozrusznik przyspiesza? Na poczatku słabo.. Pozniej coraz szybciej i zapala.
-
e46 320d 00r DZIWNY ROZRUCH.
Ale Ty zadnych dziwnych dzwiekow nie słyszałes?
-
e46 320d 00r DZIWNY ROZRUCH.
Ja mam jakies dziwne przeczucia, ze jeszcze bede sie sporo nosil z tym problemem :( A ktos z was sie orientuje cze bedzie pasował rozrusznik od POLIFTA 318d?
-
e46 320d 00r DZIWNY ROZRUCH.
Chłopaki a jak wytłumaczycie te dzinwe dzwieki?
-
e46 320d 00r DZIWNY ROZRUCH.
Witam. Od wczoraj zauwazylem ze auto zaczeło dziwnie krecic rozrusznikiem. Nie ma takiego kopa po przekreceniu stacyki jak przedtem. Zauwazyłem cos jeszcze... W trakcie krecenia rozrusznikiem w szrodku auta słychac delikatnie taki dziwny dzwiek.. (jakbt słychac było ten rozrucznik w audio). Co jeszcze zaobserwowałem? ogolnie wolniej kreci, ale na ciepłego odpala bez broblemu. Natomiast po nocy, Kreci jeszcze wolniej, ale czym dłuzej krece tym obroty rozrusznika zwiekszaja sie.. To dziwne. Obstawiałem na aku.. Dzis ladowałem, odpalalem pod prostownikiem, na koniec podmienilem aku z drugiego auta.. Pozostajue wymienic rozrusznik ale z tym mam lekkie obawy.. Dlaczego słychac ten dziwny dziek w srodku? Moze jest jakies zwarcie?
-
e46 320d - problem z odpaleniem.
Pewnie ze kontrolki beda sie palic.. Przeciez aku nie musi byc padniete na AMEN.
-
BMW E46 czy Audi A4 B6 ?
Ty naprawdę kupiłeś konkretnego trupa i wylewasz żale na BMW przez to. Kojarzę cie z forum głównie po tym że ciągle coś ci się rozpada w aucie i ciągle narzekasz że szrot i strach za granice. No to wiedz że np ja kupiłem moją e46 pół roku temu i poza tym co było do zrobienia w momencie kupna (ok 1500 zł) NIC mi się nie zepsuło. I dałem za swoją śmieszne 15,5 koła a biedna nie jest, więc da się kupić dobre auto za 20 tysięcy tylko trzeba takie znaleźć. Bo trupa to i za 30 tysięcy można kupić. I myślę że wiele ludzi z tego forum kupiło za ~20k i jakoś nie odpadają im koła po drodze. :cool2: :cool2: :cool2:
-
BMW E46 328Ci wolniejsza od VW Borą 2.3 V5?
A moze Ci sie tylko wydaje? W BMW inaczej odczywa sie predkosc, jak i taz "wcisk w fotel" Opowiem pewna sytuacje :D Kiedys, sporo lat temu moj kolega kupił zmeczona e36 316 93r (chyba 102 km). Wrazenia z jazdy? Fatalne.. Moj brat miał wtedy passata b4 1.9tdi 110km 97r. Tam w porownaniu do BMW przyspieszenie było bardzo odczuwalne. Moj brat dokuczal temu koledze, ze kupił takie BMW co chodzi jak maluch.. Chcac go jeszcze bardziej upokorzyc namawiał go na "kreche" Tamten sie zgodził.. I co wyszło? Pasaat został w tyle i to na lądna odleglosc :cool2: Sytuacja prawdziwa z życia wzieta.
-
e46 320d - problem z odpaleniem.
A najlepiej, pozycz od kogos akumulator o podobnych parametrach, włoz go do Beemy i obserwuj jak sie ma sytuacja.
-
e46 320d - problem z odpaleniem.
Tak naladuj akumulotar.. A jesli bedziesz go ładował na samochodzie sprobuj go odpalic jak prostownik bedzie podłaczony.
-
BMW E46 czy Audi A4 B6 ?
Wada e46 jest korozja?? Przy oryginalnym lakierze??