Hello hello Kupiłem kolejna Bmw seria 7 e38 3.0 benzyna mam dwie sprawy, pytanka od jakiś 2 dni licznik mi wiksuje raz pokazuje raz nie chodzi głównie o prędkość, średnie spadanie i paliwo reszta działa aaaa No i nie nalicza kilometrów jak nie działa. Swieci czujnik abs ale jeździłem miesiąc tak i bez problemu. Druga sprawa to taka na środku silnika nad kolektorem idzie podciśnienie z elektrozaworu do puszki i dalej już nie idzie bo jest odłączone ktoś wie gdzie podłączyć .. Z góry dziękuje są pomoc