Treść opublikowana przez MateuszCHUDY
-
E39 Wentylator klimatyzacji chodzi przy wyłączonym silniku
Należy podkreślić Z KOSTKI bo jeszcze podłączy na stole do 12V i po wiatraku będzie. Jak nie jest jak jest. Masz auto z poliftową instalacją więc masz 3 przewodowy wentylator i takiego szukaj. Moduł sterowania posiada w sobie i temu są cholernie drogie...
-
[E39] - Napinacz pasa kierowcy. Od czego jest?
Albo na czas sprzedaży auta :roll:
-
Jaki zarnik xenonowy podróbka czy oryginał
Być może, nie pamiętam dokładnie, trzeba by poszukać ale ja z 6000k bardzo byłem nie zadowolony.
-
Jaki zarnik xenonowy podróbka czy oryginał
Nie kupuj broń Boże 6000K! Ja kupiłem i bardzo żałowałem... Jazda zimą? MASAKRA. Mówiąc za siebie nie zdecydowałbym się dzisiaj na nic mocniejszego jak 5000K... 6000K może są ładne dla pieszych jak ich mijasz ale to jedyna ich zaleta bo w nocy nic nie widziałem. Gdzieś kiedyś czytałem, że dopuszczalną barwą jest 4500K ale czy to prawda to nie wiem.
-
[E39] WBADS51010BZ89970
MateuszCHUDY odpowiedział(a) na xmadonex temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażProgi wgniecione oba są. Mistrzowskie spasowanie maski silnika, wgniecenie na drzwiach kierowcy i błotniku, na prawym tylnym błotniku przy szczelinie od zderzaka może pojawiać się ruda.
-
BMW E39 WBADD11090BN68985
MateuszCHUDY odpowiedział(a) na CZARNY VGH temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSam szukam teraz dla siebie e39 z tym, że 530d i musze powiedzieć, że ta e39 karoseryjnie wygląda o niebo lepiej od niektórych "perełek" za >20k zł... Zderzaki są bardzo dobrze spasowane, nie odstają na kantach. Kanty maski zgrywają się ładnie z błotnikami mimo, że jedna szczelinka wydaje się być węższa od drugiej ale może to kwestia perspektywy. Na tylnej klapie też rudej nie widać oraz na listwie pod klapą. Szkoda, że z tym silnikiem coś nie hula bo to ciekawa oferta dla kogoś kto szuka e39 z takim motorem.
-
falujace obroty auto gasnie e39 3.0d
Na upartego da się dostać bez zdejmowania.
-
Czujnik/sterownik abs
500 to bardzo atrakcyjna cena jak na używke jeżeli nie otwieraną i działającą oczywiście.
-
Podlaskie
Nie mam nic do warsztatu tylko napisałem odnośnie stwierdzenia o spalaniu bo poprostu m57 tyle nie powinno faktycznie palić i żeby spalić 12L nawet w mieście to chyba trzeba by pod sufit załadowanym jeździć i na "odcince" :wink: Pzdr. EOT
-
Czujnik/sterownik abs
Jak tak to spoko :mrgreen:
-
Kolejne BMW E39 WBADD11040BN28054
MateuszCHUDY odpowiedział(a) na CZARNY VGH temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMusze się z Tobą zgodzić bo nie jest to przypadek jednego egzemplarza. Szukam teraz auta i to jakie niektórzy wyobrażają sobie pieniądze za swój samochód ze zdjęciami pod stodołą to nie wiem czy śmiać się czy płakać... Steve'im Wonderem to trzeba być żeby kupić taki złom.
-
Podlaskie
To ciągle nie 12. Ja swoją 530d nie przekraczałem 9L. A do zimy to tu jeszcze daleko.
-
Czujnik/sterownik abs
Ciągłość obwodów można sprawdzić miernikiem za 10zł. Jak najpierw masz zamiar kupować sterownik, a potem w razie czego sprawdzać przewody to gratuluje! :lol:
-
Czujnik/sterownik abs
Jeżeli się okaże że sterownik do naprawy i da się naprawić to naprawiaj. Jak nie to szukaj używki nie otwieranej z gwarancją rozruchową. Mi się udało kupić razem z pompą za 750zł i chodził elegancko.
-
Czujnik/sterownik abs
No to niech zamieni tylne miejscami... Jak błąd pójdzie za czujnikiem to jest winny czujnik.
-
E39 2.5d, 3.0d Krotoszyn, Piła. Moze ktoś obejrzeć auto ?
Do tej z Piły to znalazłem na mailu VIN i zdjęcia kiery i fotela jak by kto chciał.
-
E39 2.5d, 3.0d Krotoszyn, Piła. Moze ktoś obejrzeć auto ?
hehe ta na tablicy też stoi nie krócej od tej pierwszej.
-
E39 2.5d, 3.0d Krotoszyn, Piła. Moze ktoś obejrzeć auto ?
Ja do tej pierwszej nawet dzwoniłem kiedyś. A kiedyś bo już z 2 miesiące temu była na allegro (zresztą widać w jakiej pogodzie fotkii zrobione...). Auto na zdjęciach stoi na francuskich blachach, a jest ponoć sprowadzone z niemiec. Mały przebieg też mnie zaintrygował i poprosiłem o zdjęcia kierownicy bo w tym ujęciu nic nie widać i faktycznie była baaaaardzo wytarta... Zresztą spójrz sobie na prawy przedni kant jak maska zgrywa się z błotnikiem, zderzak oraz na prawe przednie drzwi jak są opadnięte... pewnie miała małą przygodę z tej strony.
-
przeładowanie E39 sedan
Niektórzy to już by auto na złom wysłali z tego co tu można przeczytać... Zużycie opon? Po czym? Dajcie spokój jak nic sie nie dzieje, a dodatkowo sprawdzałeś pod samochodem i wszystko jest ok to czym sie przejmować? Dwumas to chyba by dostawał po dupie jakby sie ruszało co minute a skoro przejechał 40km to pewnie tylko ruszył i krótka traska, a na prostej drodze sprzegło nie jest tak obciążone... Przecież można wziąźć głupie założenie, że jak projektowali samochód to też go nie robili na pasażerów po 60kg tylko trzeba brać pod uwage cięższych osobników + pasażera w bagażniku więc obstawiam, że dla e39 poprostu nic sie nie stało :wink:
-
Wejście AUX
Wow Manolito ciekawy motyw. Ja w swojej nie miałem MID'a ale czy przy takim modzie trzeba coś aktywować żeby przełączyć na AUX? Kiedyś na jakimś innym forum widziałem jak ktoś sie jakoś wlutował w zwykłym radiu ale też nie uważam tego jako wspomnianą rzeźbe bo radyjko zostało oryginalne i wyprowadzenie było podobnie jak u Ciebie z tym że nie grało jako aux a jako kaseta (no bo wkońcu w małym radiu nie ma auxa).
-
[523i] od czego ten waz w nadkolu?
Ja w Auto-Breczko Białystok kupowałem w zeszłym roku za coś ok. 60zł i też do zwykłego bo nie zauważyłem M-pakietowego zderzaka.
-
[523i] od czego ten waz w nadkolu?
Jak byś kupował to koniecznie z ASO bo kosztują grosze. Kiedyś chciałem w sklepie zamówić i tylko zamiennik mieli to pociągałem nosem ale mówie żeby zamówił. Jak zobaczyłem co przyszło to facet sam do mnie powiedział, że nic sie nie stanie jak nie wezme, a jeszcze kosztowało tyle co w ASO (coś ponad 50zł) :duh:
-
interfejs do E36 packman vs trójkąt WTF ?
Kolego to wygląda na gniazdo podłączenia instalacji silnika do reszty instalacji(rozpiąłeś te 2 wtyczki razem tak?). Gniazdo jest po drugiej stronie tj. po prawej stronie samochodu.
-
E39 WBADS11060GZ67779 Świętochłowice
MateuszCHUDY odpowiedział(a) na ARUS1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ taką arogancją to się jeszcze nie spotkałem żeby napisać małym druczkiem, że dopłata do nowej instalacji LPG 3tyś. zł :lol:
-
[e39] 530d M57 - 9 litrów oleju w silniku
Do M57 wchodzi 6.5L i ani kropli więcej! Wystarczy po zalaniu poczekać chwile i już powinno być na poziomie. Jak kupowałem 7L to zawsze mi 0.5L zostawało na dolewke.