Treść opublikowana przez Fazer
- 520 24V 91r cewki
-
520 24V 91r cewki
Rezystancja 0,3 Ohm mierzona na złączu cewki. Jakie masz złącze (ilu pinowe).
-
Zmiana numerów rejestracyjnych ???
Fazer odpowiedział(a) na kozol temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneZgłoś w urzędzie tam Ci powiedzą czy musisz też na Policji. Jeśli powiesz, że zgubiłeś podczas jazdy to chyba nie musisz zgłaszać na Policji a jeśli powiesz, że ukradli to chyba tak.
-
E36 do sprawdzenia Rzeszów
Jeśli jest źle złożona to przy tak mocnym silniku nie jest zbyt bezpieczna. Zresztą pewnie ma powód do sprzedaży tym bardziej, że zainwestował sporo w samochód :!:
-
Nie pali na benzynie
Masz na myśli zepsuty emulator wtryskiwaczy Pb? Jeśli tak to on może być przyczyną nierównej pracy silnika.
-
ale sie nasmialem co to jest do czego to moze byc ...?? :)))
ja proponujemy zebys przeczytal z wczoraj moj post , az wyszedem na dwor i poszedlem na piwo ,,, bo mnie cisnienie bok prawie urwalo :) ,,, w poniedzialek tam pojade bedzie gęsto napewno ,, jakjuz pisalem wczesnije sprawdze czy da sie zamknac maske w nim w sordku ..:) ... w poniadzialek z rana ich nawiedze ,,, i napisze wam czty sie doomknela cy nie ,,, :) ))))) ))) Heh kiedyś też tak reagowałem ale nie ma sensu mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych :mad2: Jedź do nich i powiedz, że znalazłeś jaką puszkę w dolocie i pokarz im to zasugeruj, że to chyba nie jest prawidłowy montaż, postrasz rzeczoznawcą, prawami konsumenta i wielką aferą niech to zainstalują jak ma być albo oddają kasę wtedy podziała :twisted:
-
Falujace obroty + kangur + przygasajace swiatla
Sprawdź połączenia elektryczne klemy akumulatora (można je przeczyścić), masy itd.
-
slabo pali co jest?
Zatankuj gdzie indziej powinno pomóc :D
-
Gasnie z rana po odpaleniu!!
W moim przypadku przyczyną było kiepskie paliwo, zawsze po odpaleniu gasł. Kiedyś zatankowałem na innej stacji i problem znikł :roll:
-
ale sie nasmialem co to jest do czego to moze byc ...?? :)))
mogłeś nawet nie wiedzieć, że miałeś takie cudactwo włożone, dlatego, że o wielellepszym patentem od owego dekielka jest włozenie gąbki - lepiej się formuje, przepuszcza częściowo powietrze, można ją dobrze schować! Nie sądze, przegrzebałem całą instalację bo wiem jakie triki stosują :D
-
ale sie nasmialem co to jest do czego to moze byc ...?? :)))
Nie spotkałem się nigdy z "zatyczkami" miałem IIgen. w poprzednim samochodzie i nie miałem niczego takiego. Wiem, że gaziarze ograniczają dolot np. zdejmując rurę prowadzącą do puszki filtra żeby pęd powietrza nie zdusił silnika ale nie spotkałem się z zatkaniem dolotu jeszcze w taki sposób jak piszesz dla mnie to jest rzeźba gaziarzy. A samochód pracuje normalnie czy są problemy?
-
ale sie nasmialem co to jest do czego to moze byc ...?? :)))
Jeśli zatkasz dolot to nie spadną parametry silnika? Lewego powietrza najłatwiej szuka się samostartem. Doprowadzasz dolot do porządku jak ma być fabrycznie, zapalasz silnik na benie i pryskasz lekko samostartem na dolot na złączki itd. (tylko tak żeby nie brał normalnie samostartu - przez filtr powietrza) jeśli w jakimś momencie zauważysz lekki wzrost obrotów, tzn. że trafiłeś na nieszczelność i tendy silnik bierze powietrze. Gaziarze zatykają dolot na IIgen. żeby samochód nie gasł gdy puścimy na luz przy większej prędkości.
-
Jaki Gaz do 320i?? e36 1992r.
Nie to BMW 530D (E39) mojego kolegi jak zrobi się cieplej wrzuce moją fote :D :roll2:
-
Problem przy wchodzeniu na obroty na gazie.
Prawdopodobnie reduktor ma za niską temp. a co za tym idzie małą wydajność dlatego trzeba poczekać żeby się nagrzał. Przestaw temp. załączania np. na 40*C i będzie dobrze.
-
gaz w 540i - jakie efekty po założeniu?
Twój opis pasuje raczej do kancioka (8V, RWD, Gas Powered) na Igen. :D Widziałem nowe A6-stki (za ponad 200tys.) na LPG nie wspominając o kierowcach S-ek skradających się po zmroku pod dystrybutor LPG :duh: :D
-
zła praca silnika
Zależy w jakim silniku... a w moim M43 e36 ?? chyba jest jedna bo niewidzilem drugiej nigdzie :D Nr 22 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CA71&mospid=47435&btnr=18_0227&hg=18&fg=10 :D
-
316i M40 - czemu pali 11-12?
Ale chyba robisz kiedyś większe przebiegi :?: Krótkie są bardzo szkodliwe dla silnika m.in. uszczelki pod głowicą i samej głowicy nie mówiąc o ciągłej pracy niedogrzanego silnika wtedy silnik bardzo szybko się starzeje.
-
odcinka pompy przy przełączaniu na gaz
Lepiej dla układu benzynowego jeśli pompa pracuje cały czas poziom paliwa musi być wtedy powyżej rezerwy :!: Na allegro można znaleźć różne odcinki pompy paliwa.
-
Kontrolka oleju
Myśle, że 5sek. to troche długo u mnie pali się max 2sek.
-
nie dziala ogrzewanie, zapowietrza się
Napewno problemem jest wpięcie reduktora w ukł. chłodzenia poczytaj na forum było już o tym kilka razy :search:
- zła praca silnika
-
520i 24v problem z uruchomieniem auta
Ja też jeżdże na NGK i nigdy nie miałem problemu. W poprzednim samochodzie wymieniałem co 40tys. i to nie dlatego, że się "skończyły" tylko było zalecenie wymiany po takim przebiegu. Napisz co się dzieje rozrusznik nie kręci, nie ma prądu :?:
-
Auto dziwnie "plywa" POMOCY
Jedź poprostu na szrpaki koszt ok. 20-30PLN wejdź z kolesiem pod auto niech szarpie a TY obserwuj, najlepiej ręką złapać :D każdy element zawiasu przód i tył i wtedy będziesz miał pewność czy jest ok. Wiadomo, że po zimie i tak trzeba sprawdzić podwozie.
-
PROBLEM Z URUCHOMIENIEM 318TDS
Przyczyną mogą być padnięte świece żarowe, trzeba by sprawdzić sprężanie (czy nie ma przedmuchów) to chyba najczęstsze problemy.
-
Dlaczego ECU rozłącza prace silnika??? DO SPECJALISTÓW!!!
ECU w większości przypadków steruje urządzeniami najprościej mówiąc "dołączając" masę :!: A urządzenia zasilane są przeważnie z przekaźników. Np. cewka zapłonowa zasilana jest nie z ECU tylko z "+" po stacyjce :duh: A sterowana jest właśnie tym kabelkiem który mierzyłeś. Wtryskiwacze Pb także są zasilane z przekaźnika a sterowane są przez ECU :!: Moim zdaniem musisz jeszcze sprawdzić połączenia instalki LPG, miałem kiedyś przypadek, że była wadliwie podłączona do instalacji elektrycznej i niekiedy nie dało się uruchomić samochodu. Uszkodzenie poprzedniego ECU mogło być spowodowane np. zwarciem w instalacji elektrycznej.