Treść opublikowana przez scarab
-
Spinki zderzaka Tylnego.
:cool2: Odnośnie zaprawki to jeśli koniecznie chcesz oryginał to polecam https://czescidobmw.pl albo http://bmwautoparts.net Albo możesz po prostu dobrać w pierwszej lepszej mieszalni :)
-
Spinki zderzaka Tylnego.
Wszystkie numery części znajdziesz w katalogu, warto nauczyć się w nim poruszać: http://www.realoem.com :)
-
Wyposażenie bagażnika
:cool2:
-
Wyposażenie bagażnika
Znalazłem w necie jakieś foto, masz oznaczone całe wyposażenie :) W prawym dolnym rogu są kliny, są wsuwane w specjalnie do tego przeznaczone miejsce http://www.xoutpost.com/attachments/x5-e53-forum/16639d1179123117-spare-tire-special-tools-what-where-they-spare-tire.jpg
-
Wyposażenie bagażnika
Kolega przecież pyta o narzędzia-klucze, a nie o wyposażenie samochodu w sensie moduły itd ;) Fotki niestety nie mam, ale pisząc z pamięci u mnie jest: - podnośnik - kliny pod koła - klucz do kół - ucho do holowania - hak wpinany (ale to opcja) - mała torebka z kluczami (dwa płaskie) i śrubokrętem
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
:cool2: Dokładnie, gdyby ceny były normalne to ja też chętnie dokupiłbym trochę części do mojej, a że jest jak jest to kupuję tylko to co muszę + oczywiście części eksploatacyjne w ASO na Litwie lub w sklepach. Nie mam zamiaru dawać się jelenić, niech sobie wystawiają do usranej śmierci jeśli wolą magazynować niż sprzedać w normalnych cenach, pozbyć się gratów, zarobić i mieć miejsce na rozbiórkę kolejnego auta i dalszy zarobek.
-
4.4 E53 286 KM V8 Jakie LPG założyć?
Pierwsze słyszę. Podał powód?
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Wystawić można za ile się chce, pytanie czy ktokolwiek to kupuje, bo patrząc na graty na naszym allegro to chyba niekoniecznie. Nie wiem jakie są zarobki i koszty na Litwie czy Łotwie, wiem jakie są u nas, a jakie w krajach zachodnich. No chyba że pracownikowi, którego zatrudnia się u nas do rozbiórki nie płaci się 2500PLN tylko 2500 GBP albo 2500 USD czy EUR. I jeszcze jedno - dawca E90, E60 czy E70 jest kilka razy tańszy niż dawca E53, że części do tych ostatnich są kilka razy droższe?
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Do rozebrania na części nie trzeba raczej sprowadzać zarejestrowanych aut, z przeglądem, w idealnym stanie i z minimalnym przebiegiem, nadających się do jazdy. Koszty pracy, rozbiórki, magazynowania i przede wszystkim zarobki nie są u nas raczej takie jak w UK czy US.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
No jak się wystawia w takich cenach to nie dziwię się że się sprzedaje miesiącami albo nawet latami. http://www.ebay.co.uk/sch/BMW/9837/i.html?_from=R40&_nkw=x5&_sop=15
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Dlatego nie kupiłem pomimo że chciałem zmienić swoje lampy na poliftowe. Zresztą z wielu innych zakupów też zrezygnowałem z powodu bandyckich cen. Niech im dalej wiszą na allegro przez kolejne lata. Jeden z rekordzistów sprzedaje nakładki na progi i błotniki do IS za 3tys, jest też przedni zderzak za 3tys :duh: Ja pierdole.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Jest mało bo ludzie nie chcą ich kupować, a nie chcą kupować bo ceny są horrendalne, wręcz złodziejskie. Jak pojawiają się części w normalnych cenach to schodzą na pniu.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Czego jest mało? E53 to żaden rarytas, klasykiem też nie zostanie, zobacz jakie są ceny kompletnych e53 w UK i policz jaka jest przebitka na częściach. Mirki zamiast obniżyć cenę do uczciwego poziomu i sprzedać wolą magazynować graty i wystawiać je w kółko przez rok i nie dają się tykać. Traktują E53 jako auto premium i nie wiadomo co, podczas gdy są to już zwykłe stare auta. Alu progi za 1000, tylne lampy za 500, jedno lusterko za 1000, listwa klapy 400!!! Masakra. A o blachach do polifta lepiej nawet nie mowić :mad2:
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Ceny części do E53 na allegro to czyste złodziejstwo, nie oszukujmy się. Rozumiem, że trzeba zarobić, ale bez przesady, angola e53 można kupić za grosze, a ceny części są wyższe niż do e50 i f15, gdzie samochód dawca kosztuje raczej więcej niż stary, 15 letni sztrucel. :zlosc:
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
No, można kupić stare używane gówno u złodziei z allegro, które się rozpadnie (zaślepka jest mocowana na zatrzaskach-blaszkach, które po tylu latach rdzewieją i się łamią) albo nową, oryginalną w podobnej cenie: https://pl.bmwautoparts.net/pl/katalog/czesc?dalies-numeris=8402327
-
4.4i czujnik absu
Obstawiam że prędkość kół jest potrzebna do rozłożenia napędu. I tak musisz przecież wymienić/naprawić czujnik więc wtedy się dowiesz :]
-
x5 e53 3.0d 06rok kod awaryjny
Moim zdaniem nie ma sensu, lepiej kupić dedykowany interfejs do BMW i do tego laptop z INPĄ. Komunikaty i błędy z INPY łatwiej diagnozować bo cały świat jej używa, natomiast tester z aukcji zapewne poda Ci zapewne numeryczne kody błędów, które nie będą już takie łatwe do odszyfrowania. Ta sama kasa wystarczy Ci na interfejs i jakiegoś starego pancernego Thinkpada :)
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Polecam 15 letniego diesla ze 100tys przebiegu, najlepiej nabitego po miescie :cool2:
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Nic nie urwiesz bo będą okradać Cię licząc stawkę od stałej kwoty, nie mającej nic wspólnego z wartością auta.
-
E53 Nie działa elektryczny fotel kierowcy
Wg katalogu od X3 niby powinien pasować. Mam jeszcze inny pomysł, ale to mój strzał. W tych panelach z tego co kojarzę są wlutowane przekaźniki. Może to one po prostu padły i wystarczy je wymienić? W takim wypadku pewnie z anglika albo innego modelu dałoby się przełożyć. Szukałeś na amerykańskich forach? Może tam ktoś przerabiał temat.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Do działu wróżo-hejtero-walikoniów to lepiej go nie wysyłaj, bo z ich poradami będzie szukał auta przez kolejnych 10 lat i na bank nic nie kupi :lol:
-
Problem z kontrolą i hamulcem zjazdowym
:duh: Jak nie ma błędów to wszytko jest z@j^%cie, możesz jeździć, w ogóle to pewnie działa, bo przecież nie może być inaczej skoro nie ma błędów. Sorry, straciłem cierpliwość. :mad2:
-
E53 Nie działa elektryczny fotel kierowcy
"Od strzała" na bank nie podejdzie, chociażby dlatego, że w e46 nie było elektrycznie regulowanej kierownicy. Z tego co pamiętam numery części są inne, więc samym kodowaniem go nie dostosujesz, dla pewności możesz sprawdzić na realoem.com.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
I znowu każdy ma inny gust, gdyby moja była fabrycznie w "drewnie" listwy od razu by miały wylot :lol:
-
BMW E53 X5 4.6is LPG w Xsie
To daj go tam gdzie był fabrycznie - pod butlę.