Treść opublikowana przez PISTOLPETE
-
autoalarm
Kluczyk niczym sie nie rozni.Pisales,ze krecisz kluczem w zamku wiec pytam o pilota.W opcji bez alarmu pilot oblsluguje tylko centralny zamek.
-
autoalarm
Sprobuj wymienic kolo na zamknietym aucie.Jak jest alarm to bedzie wylo :wink: Jak alarm jest dokladany to pod lusterkiem nie bedzie diody. Tak spytam z ciekawosci-a co z pilotem do alarmu?
-
Klimatyzacja - nabijanie za 50 PLN
Oj paruja,paruja. W powietrzu zawsze jest jakas wilgoc.Plus temperatura ciala,para z ust-no i masz zaparowane szyby przy -5st.C
-
temat maglowany a ja nic neiweim
Mialem identyczny problem. Dokladnie sprawdz kable w klapie.Te po PRAWEJ stronie.Sprawdz dokladnie i jak najglebiej dasz rade. Moje byly pociete gleboko pod gumowa oslona wiazki. Po polaczeniu wszystko dziala jak nalezy. Nie wiem jak klapa,ale szyba ma byc zamknieta.Inaczej silnik nie ruszy.
-
FELGA przed i po lifcie
I tu bym polemizowal. Poprostu nie znasz marki.Ale wszystko przyjdzie z czasem. No i maja racje. A6tce duzo brakuje nawet do e39. Ladne jest,to fakt.Ale nic poza tym.
-
Tylna wycieraczka nie dziala(e39 kombi)
- Bezpieczniki
Ogrzewanie postojowe.Webasto jesli wolisz.- Problem z elektryka-przekaznik?
Nikt nie wie od czego sa przekazniki pod schowkiem?- Problem z elektryka-przekaznik?
Od jakiegos czasu borykam sie z problemem rozladowywania aku.Potrafi on umrzec doslownie w kilka minut :shock: Dzisiaj troche posprawdzalem no i wyszlo,ze pobor pradu w stanie spoczynku wynosi 0.68-0,70A.Wymiana jeza niczego nie zmienia(podmienilem trzy rozne)aczkolwiek pobor spada w momencie wyjecia bezpiecznika nr.9 i wynosi ok 0,11A(co wskazywaloby na jeza :? )Klima jednak dziala poprawnie,wiatraczki sie wylaczaja. Jednak zaobserwowalem jedna sprawe-w momencie wkladania bezpiecznika na miejsce slychac bylo klikniecie.Po glebszych ogledzinach doszedlem do tego,ze klika przekaznik pod deska rozdzielcza. Moje auto jest "na odwrot" ale mam nadzieje,ze bedzie wiadomo o czym mowie.Chodzi mi o jeden z trzech z przekaznikow-jeden rozowy ABS(osobno) i dwa zielone(para na jednym mostku) nie wiem od czego.To wlasnie jeden z nich klika. Podejzewam,ze to przekaznik ogrzewania spryskiwaczy(bezpiecznik nr.9) i tylnej szyby.Ale tylko podejzewam.- przeźroczysty plastik na lampie
Moge Ci takie sprezentowac,jesli chcesz. Bedziesz mial :wink:- przeźroczysty plastik na lampie
szczerze to nigdy takiej nie widziałem Ja mam :P http://img535.imageshack.us/img535/7004/p2017161010.jpg- przeźroczysty plastik na lampie
Jak to nie? W instrukcji jest wzmianka do czego sluzy.Na lampach jest naklejka w ktora strone przesunac zeby bylo na Europe a w ktora zeby bylo UK.- VIN - prośba o rozkodowanie
BH05146 Dziekuje.- problem z zoltym kolkiem w otoczce wianka
Radze mocno zainteresowac sie problemem. Mi tez kiedys zapalila sie ta kontrolka-auto skonczylo na zlomie.- [m52] dziwne szarpanie i skakanie
Mialem taki problem.Nie w Bmw ale obiawy te same.Pomogla wymiana filtra paliwa i powietrza.- Wyświetlacz radio - komputer
Na manetce kierunkowskazow wciskaj przycisk BC.Pokaze pod zegarami srednia predkosc,srednie spalanie,zasieg,temperature.- 318i 91r Problem z kasowaniem inspekcji
Zewrzec piny 7 i 19 nastepnie wlaczyc zaplon odczekac kilkanascie sekund,wylaczyc zaplon gotowe. Ma dzilalac,robilem to kilka razy.- Błąd Getriebeprogramm
Moze to Ci pomoze. viewtopic.php?f=15&t=19113- padająca bateria
Ja dzisiaj rozwiazalem problem umierajacego aku(potrafil rozladowac sie w piec minut). Wymiana jeza zalatwila sprawe.- padająca bateria
Zdrowy akumulator powinien dawac napiecie powyzej 12V.Ladowanie na biegu jalowym powinno wynosic minimum 14V.U mnie wynosi ok.14,3V ,przy wlaczonych swiatlach ok 14,1-14,2V.Nie schodzi jednak ponizej 14V. Nie doladowana bateria bedzie powodowac porblemy z elektronika.Sprawdz alternator.- AKUMULATOR?
Jaka masz pewnosc,ze szkrzynia jest dobra?Gdzie ja kupiles?Masz gwarancje? Wszystko wskazuje na to,ze skrzynia jest uszkodzona. Poszukaj na forum.Jest tego troche na ten temat.- padająca bateria
Sprawdz amperomierzem pobor pradu. Ja tez mam problem z rozladowywaniem aku.Chociaz dzieje sie to w innych okolicznosciach. Poczekaj ok.30min. az elektronika "usnie" i sprawdz amperonierzem pobor pradu.Prawidlowo powinno byc 0.01-0.02A.- Tylna wycieraczka w kombi
Zdejm oslone klapy i sprawdz wiazki.Do silnika podchodza dwie wtyczki.Najlepiej gdybys wzial miernik i sprawdzil czy dochodzi do nich napiecie. Na dolne oslony jest malutka srubka typu Torx.Jesli uda Ci sie ja odkrecic to oslona zejdzie bez problemu.Pisze "jesli"poniewaz srubka potrafi pozadnie zardzewiec i nie da sie jej odkrecic "po dobroci".- AKUMULATOR?
Akumulator ma duzy wplyw nie tylko na skrzynie. W mojej e39 przy slabym aku wywalalo kontrolki Abs,Nivo,Asc,glupial LCM.Po zmianie aku wzystko wrocilo do normy.- Tylna wycieraczka w kombi
Przewody wycieraczki sa przy prawym zawiasie.Swiatla Stop przy lewym. Dobrze przyjzyj sie przewodom.Moje po zdieciu plastikowej oslony wygladaly ok.Dopiero po mocnym wyciagnieciu i zsunieciu gumowej oslony znalazlem uszkodzenia. - Bezpieczniki
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.