Skocz do zawartości

slawo

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slawo

  1. slawo odpowiedział(a) na PappaIce temat w E36
    daj znac prosze jak sie sprawuje, po tym zabiegu....mogles nie wplacac ta kszybko kasy,tylko najpierw sprawdzic.Czekam na info ps. jak znajde nowy wyswietlacz dam znac
  2. odpowiednikiem amorkow m-tech sa Sachs Advantage a u Boge model Turbo lub bilstein chyba b4, ale polecam b6
  3. kolega walczyl z tym kilkanascie dni temu, wymienil szklanki, wymienil caly razrzad i dalej to samo, dzialo sie tak tylko na goracym silniku wyszlo na to ze to pompa oleju!
  4. najmniej u mnie wyszlo 7.2 ale to do bani jazda sredni z trasy wychodzi okolo 8 litrow 150km trasa, jakies 30km na lotnisku rozne proby sprawnosciowe i 200km trasa. Wyszlo dokladnie 8.1 w miescie wciaga nawet 18 ;) a zreszta nie po to kupilem 2.8 zeby patrzec na spalanie ;) ile ma spalic tyle spali i koniec
  5. slawo odpowiedział(a) na PappaIce temat w E36
    heja no to juz wiemy cos wiecej. Po pierwsze co do wentylatorka to powinien on chodzic - chlodzi panel do 5 minut nawet po wyjeciu kluczyka bibi - nie masz gdzie podstawic dobrego panela? jak jestes z poznania masz do mnie 100km! co do rezystora to kiepski - nie polaryzowany,ale i tak dobrze wlutowany powinien dzialac jakis czas
  6. slawo odpowiedział(a) na PappaIce temat w E36
    pamietaj ze kondensator jest polaryzowany. Pozatym plyta zalana jest cala. Uwazajcie bo latwo uwalic procesor oraz wyswietlacz! bibi to moja aukcja, masz do mnie blisko....podjedz, zrobimy Ci cos taniej! mam jesczcze na czesci panel jeden ale bez wyswietlacza bo osttanio to najbardziej idzie! wlasnie po zlym lutowaniu! wyslalem Ci pw pozdro
  7. slawo odpowiedział(a) na trapp temat w E30
    jak masz szeroka lamp i swiatla na soczewce to ciezko rozkleic lapme. Nie laduj ringow z diodami - to kibel! jak sie spali dioda masz lampy do rozklejenia! jak chcesz ringi kup oryginal z e39 e38! ja tak zrobilem i inna bajka
  8. slawo odpowiedział(a) na jedynakk temat w E36
    a mi pali ostatnio po miescie jakies 18-20 ;) niezly ubaw maja chlopaki na shelu jak podjezdzam i licza ile spalila ;) trasa standard kolo 8
  9. nie cierpie jak ktos mowi o kreceniu licznika... chlopaku podjedz do jakiegos dobrego elektronika samochodowego i ci to zrobi
  10. slawo odpowiedział(a) na MAKI_GDY temat w E36
    kolegi 328i 97 rok shamowano po wymienie kolektora (profi zrobiony) na 221km - nie zapomnij ze przydalby sie regulator 4 bary
  11. slawo odpowiedział(a) na PappaIce temat w E36
    skoro sa rozne komputery to dlaczego maja taki sam numer w etk? z tego co ja sie dowiedzialem to w e30, e34 e32 byl problem - w e30 zmienialo sie kosc kodujaca i bylo po problemie. w e36 niewazne z jakiej pojemnosci jest komputer - bo sa takie same
  12. slawo odpowiedział(a) na bajera temat w E30
    o turbo z serii tdi zapomnij nie podola. daj jakies t3, nie przesadz z doladowaniem, bez zakucia wytrzyma max 0.5-0.6bara koszty - jak sie zmiescisz w 8tys zl bedzie sukces (bez zakucia) polecam forum e30tech
  13. slawo odpowiedział(a) na BorysKrystian temat w E36
    bo sobie pomysle ze sie czepiasz ;)
  14. slawo odpowiedział(a) na BorysKrystian temat w E36
    brat ma 528i i jakos roznic nie widzialem zadnych a porownywalismy silniki, chyba ze ukryte roznice ;) miska olejowa np :roll2: hehe kujon ;) no przeciez nawet w m20 i m50 byly takie roznice porownujac 3 i 5 ;)
  15. slawo odpowiedział(a) na BorysKrystian temat w E36
    brat ma 528i i jakos roznic nie widzialem zadnych a porownywalismy silniki, chyba ze ukryte roznice ;)
  16. slawo odpowiedział(a) na bieniu3000 temat w E36
    widac ze w srodku tez sa siedzienia od m3
  17. slawo odpowiedział(a) na BorysKrystian temat w E36
    tak bo jedyna zmiana to pokrywa
  18. slawo odpowiedział(a) na czarny2891 temat w E36
    m-technic sprezyny zawsze i w kazdym modelu bmw obnizaja o okolo 25mm!
  19. slawo odpowiedział(a) na Varrol temat w E36
    albo to http://www.pjus.is/iar/bilar/greinar/mirror/e36glovebox/
  20. slawo odpowiedział(a) na gat6 temat w E36
    calkiem normlane, wlacza sie co jakis czas i wylacza
  21. normalna sprawa, silnik na chwilke zwariuje.To o niczym nie swoiadczy - bo tak powinno byc. silniki m20 nawet potrafia zgasnac, m40 i m43 zachwieja sie obroty
  22. za to nasz klubowy drifter sosen zablysnal! gdyby nie spin bylby 11 ( czyli w finalowej 16) a tak 19 miejsce - jak na debiut to bomba.pokonal wiele aut z duzo wiekszymi potworami pod maska! %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img215.imageshack.us/img215/2082/b318860f6713554320a84dchw2.jpg a tutaj 3 filmy z przejadu sosena - sorry za jakosc
  23. nawet jak kluczyk w polozeniu "zaplon": tez nie dzialaja? jesli tak tzn ze nie dochodzi plus po zaplonie do wlacznikow
  24. przy obnizownym zawieszeniu rozporka to podstawa. oczywiscie zadna tam z regulacjami tylko stala. i nie jakis made in czesiek tylko firmowa.Polecam! auto inaczej sie prowadzi!
  25. slawo odpowiedział(a) na mktech temat w E36
    a nie masz zasniedzialych klem na aku?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.