Treść opublikowana przez slawo
-
Wyświetlacz Climatronica
daj znac prosze jak sie sprawuje, po tym zabiegu....mogles nie wplacac ta kszybko kasy,tylko najpierw sprawdzic.Czekam na info ps. jak znajde nowy wyswietlacz dam znac
-
Jakie amorki do org.zawieszenia M-sport ???
odpowiednikiem amorkow m-tech sa Sachs Advantage a u Boge model Turbo lub bilstein chyba b4, ale polecam b6
-
Problem z silnikiem 2.8 / 328i - dziwny dzwiek
kolega walczyl z tym kilkanascie dni temu, wymienil szklanki, wymienil caly razrzad i dalej to samo, dzialo sie tak tylko na goracym silniku wyszlo na to ze to pompa oleju!
-
328 - 6,5l/100km? Opowieści dziwnej treści, czy fakt???
najmniej u mnie wyszlo 7.2 ale to do bani jazda sredni z trasy wychodzi okolo 8 litrow 150km trasa, jakies 30km na lotnisku rozne proby sprawnosciowe i 200km trasa. Wyszlo dokladnie 8.1 w miescie wciaga nawet 18 ;) a zreszta nie po to kupilem 2.8 zeby patrzec na spalanie ;) ile ma spalic tyle spali i koniec
-
Wyświetlacz Climatronica
heja no to juz wiemy cos wiecej. Po pierwsze co do wentylatorka to powinien on chodzic - chlodzi panel do 5 minut nawet po wyjeciu kluczyka bibi - nie masz gdzie podstawic dobrego panela? jak jestes z poznania masz do mnie 100km! co do rezystora to kiepski - nie polaryzowany,ale i tak dobrze wlutowany powinien dzialac jakis czas
-
Wyświetlacz Climatronica
pamietaj ze kondensator jest polaryzowany. Pozatym plyta zalana jest cala. Uwazajcie bo latwo uwalic procesor oraz wyswietlacz! bibi to moja aukcja, masz do mnie blisko....podjedz, zrobimy Ci cos taniej! mam jesczcze na czesci panel jeden ale bez wyswietlacza bo osttanio to najbardziej idzie! wlasnie po zlym lutowaniu! wyslalem Ci pw pozdro
-
Lampy przednie/Ksenon/Ringi
jak masz szeroka lamp i swiatla na soczewce to ciezko rozkleic lapme. Nie laduj ringow z diodami - to kibel! jak sie spali dioda masz lampy do rozklejenia! jak chcesz ringi kup oryginal z e39 e38! ja tak zrobilem i inna bajka
-
spalanie na 6+
a mi pali ostatnio po miescie jakies 18-20 ;) niezly ubaw maja chlopaki na shelu jak podjezdzam i licza ile spalila ;) trasa standard kolo 8
-
przebieg samochodu jest zapisywany w zegarach czy w komputer
nie cierpie jak ktos mowi o kreceniu licznika... chlopaku podjedz do jakiegos dobrego elektronika samochodowego i ci to zrobi
-
Tuning dolotu m52b25 na m50b25
kolegi 328i 97 rok shamowano po wymienie kolektora (profi zrobiony) na 221km - nie zapomnij ze przydalby sie regulator 4 bary
-
Zmiana języka
skoro sa rozne komputery to dlaczego maja taki sam numer w etk? z tego co ja sie dowiedzialem to w e30, e34 e32 byl problem - w e30 zmienialo sie kosc kodujaca i bylo po problemie. w e36 niewazne z jakiej pojemnosci jest komputer - bo sa takie same
-
uturbienie bmw m20 b25
o turbo z serii tdi zapomnij nie podola. daj jakies t3, nie przesadz z doladowaniem, bez zakucia wytrzyma max 0.5-0.6bara koszty - jak sie zmiescisz w 8tys zl bedzie sukces (bez zakucia) polecam forum e30tech
-
M50B28 ??
bo sobie pomysle ze sie czepiasz ;)
-
M50B28 ??
brat ma 528i i jakos roznic nie widzialem zadnych a porownywalismy silniki, chyba ze ukryte roznice ;) miska olejowa np :roll2: hehe kujon ;) no przeciez nawet w m20 i m50 byly takie roznice porownujac 3 i 5 ;)
-
M50B28 ??
brat ma 528i i jakos roznic nie widzialem zadnych a porownywalismy silniki, chyba ze ukryte roznice ;)
-
BMW 332?!
widac ze w srodku tez sa siedzienia od m3
-
M50B28 ??
tak bo jedyna zmiana to pokrywa
-
sprezyny m technik
m-technic sprezyny zawsze i w kazdym modelu bmw obnizaja o okolo 25mm!
-
Schowek - krzywo się zamyka
albo to http://www.pjus.is/iar/bilar/greinar/mirror/e36glovebox/
-
działanie klimatyzacji?
calkiem normlane, wlacza sie co jakis czas i wylacza
-
Cisnienie oleju ..
normalna sprawa, silnik na chwilke zwariuje.To o niczym nie swoiadczy - bo tak powinno byc. silniki m20 nawet potrafia zgasnac, m40 i m43 zachwieja sie obroty
-
Polska Federacja Driftingu dała popis
za to nasz klubowy drifter sosen zablysnal! gdyby nie spin bylby 11 ( czyli w finalowej 16) a tak 19 miejsce - jak na debiut to bomba.pokonal wiele aut z duzo wiekszymi potworami pod maska! %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img215.imageshack.us/img215/2082/b318860f6713554320a84dchw2.jpg a tutaj 3 filmy z przejadu sosena - sorry za jakosc
-
el.szyby,nie działają po zamknięciu drzwi
nawet jak kluczyk w polozeniu "zaplon": tez nie dzialaja? jesli tak tzn ze nie dochodzi plus po zaplonie do wlacznikow
-
Rozpórka przednia do BMW?? Opinie
przy obnizownym zawieszeniu rozporka to podstawa. oczywiscie zadna tam z regulacjami tylko stala. i nie jakis made in czesiek tylko firmowa.Polecam! auto inaczej sie prowadzi!
-
Problem z ....Elektryka ??
a nie masz zasniedzialych klem na aku?