Treść opublikowana przez slawo
-
Silnik 6.0 w E32 ??
kelleners robil tylko e36 - oj ladne robil ladne
-
Gdzie zamowic i zalozyc kompresor do 328
koelktora poszukaj na allegro i przerob go, badz kup gotowy. Program to tylko jakas dobra firma u nas np. ksr...BMC tylko niemcy - ebay.
-
Gdzie zamowic i zalozyc kompresor do 328
PS dorzuc na pocztaek do 2.8 kolektor ssacy od 325i, program i filtr BMC
-
Gdzie zamowic i zalozyc kompresor do 328
owszem latwiej kupic M. ale napewno lepiej miec 328i kompresor ;) niektorzy lubia miec po prostu "troche" mocniejsze auto niz inni ;)
-
Pytanie o silnik ETA (E30, E28)
dokladnie tyak jak pisale kolega, chyba ze chcesz zrobic 527i ;) kilkaw rajchu jest i radza soboie calkiem calkiem
-
Pytanie o silnik ETA (E30, E28)
po pierwsze w 90 roku nie bylo ety! sprawdz numer silnika i powie Ci o nim wszystko komp od m20b25 nie pasuje zakatujesz silnik, pamietam ze eta kreci sie do 4.800 lub supereta do 5.500 chyba
-
Nowe BMW M3
A NIE POMYSLALES O TYM ZE TO SPECJALNIE ZEBY NIKT NIE POZNAL ZE TO NOWE M3 TESTUJA? ;) sorki za capsa - nie zauwazylem ze jest wcisniety
-
czy mozna obnizyc przy takich amortyzatorach??
czyli masz zawieche m-technica
-
JAKA ROZNICA W INSTALACJA silnika2.0 12V A 2.5 12V??
tak to identyczne instalacje oczywiscie jesli obie pochodza z auta przed litem lub obie po liftingu
-
BMW 325-ETA-NIEMIECKI RARYTAS
to zwykli naciagacze i sciemniacze. Ja swoja sprzedalem w jedna chwile.Cena wyjsciowa 8000zl a warta byla conajmniej dwa razy tyle i oprocz klimy miala chyba wszystko. W dzisiejszych czasach igla e30 zaczyna sie od 7tys zl i to ciezko znalesc,zobacz na ceny w rajchu
-
2.5 24V problem ze zmieszczeniem serva POMOCY
najlepiej pasuje serwo od 325iX inie trzeba kombinowac
-
Jakie różnice między silnikami m20b25 a m20b27
jesli obrotomierz masz do 5 tys to ma ete czyli m20b27. sprawdz numer silnika i wszystko Ci powie, albo zrob fotke silnika i wrzuc tutaj
-
Podłączenie szyb elektrycznych i szyberdachu
nie sa podciagniete zadne kable jesli szyb nie bylo. Jednak jest to plug'n play jak zdejmiesz oslone nad nogami kieriwcy, to w lewym rogu masz wolne gniazda tzw sonderaustattung czy jak to sie tam pisze. potrzebujez oryginalny kabel i sie wpinasz gdzies nawet na stanie mam wiazke od 4 elektr. szyb do sedana, kupilem ale juz nie potrzebuje, moge odsprzedac
-
Kontrolka pracy w trybie awaryjnym
do ktorego roku auta to dziala?
-
M3 e46 eksploatacja???
dokaldnie, nie kazdy kupuje m3 czy podobne auto zeby 24h/dobe je katowac, owszem od tego jest tor (u nas z tym slabo), jak szwagier, jezdzi bo lubi, bo "moze" czasami poszalec.
-
witam szumi w moscie co poradzicie??
a moze tylko lozyska sie sypia?
-
Co sadzicie o ringach do BMW E36 Coupe??
daj sobie spokuj z tymi z allegro - jesli sie uprzesz sprzedam Ci je za 50zl. w nocy widac je super, w dzien wogole. ja kupilem oryginalne z e39 ze swiatlowodami i moze sie pobawie w zalozenie jak bede mial wolna chwilke.
-
328i czy potrzebny jest system w tłumiku końcowym?? ??
ja w kazdym badz razie jezdze z odlaczonym pradem ;) i narazie podoba mi sie ten dzwiek ;) jak znajdzie sie jakis ladny wydech - pomysle nad zmiana
-
M3 e46 eksploatacja???
wiesz ze nawet nie wiem, dzis sie dowiem to dam Ci znac. Chyba ze chcesz numer do niego - znasz szwabski?
-
Co sadzicie o ringach do BMW E36 Coupe??
sa super ale zeby nie byly takie co swieci ich kawalek ;) te za 40zl z allegro ;)
-
Alpina nastawiona na ekonomie?
2.0, 200hp, 302Nm, 0-100 7.4s, 6 biegów. Spalanie: 5.9l/100km. z takimi parametrami ladnie to musi latac jednak to tylko 2.0
-
swap na 2.5 / 2.8 24v vanos
tutaj moj kolega klubowy dokonal takiego swapa http://forum.beemka-klub.pl/viewtopic.php?t=15410&start=0 wyglada jak z fabryki, jezdzi jak sztana - pytaj jego
-
M3 e46 eksploatacja???
nie obraz sie ale 20 to Ona pali jak sie mocno katuje! w normalnej jezdzie pali ok 12 - z tym ze wiecej miasta - ale bez ostrego katowania. na trasie to zaden problem zejsc ponizej 10l jadac do 130-140 mowi o m3 e46 02 rok 70tys km przebiegu smgII wogole to jesli szukasz dobrego egzemplarza - szwagier moj chce sprzedac - w razie czego dam namiary ...do Essen tak wyglada http://img489.imageshack.us/img489/4684/4c3rr5.th.jpg http://img489.imageshack.us/img489/4247/5e3rt4.th.jpg
-
TEMPOMAT - jak zamontować?
oki wysllame Ci, umiesc na czyms zeby kazdy skorzystal
-
TEMPOMAT - jak zamontować?
mam instrukcje do e36 po niemiecku - wlasnie kupilem z ebaya Ma ktos serwer zeby to wrzucic?