Skocz do zawartości

slawo

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slawo

  1. kelleners robil tylko e36 - oj ladne robil ladne
  2. koelktora poszukaj na allegro i przerob go, badz kup gotowy. Program to tylko jakas dobra firma u nas np. ksr...BMC tylko niemcy - ebay.
  3. PS dorzuc na pocztaek do 2.8 kolektor ssacy od 325i, program i filtr BMC
  4. owszem latwiej kupic M. ale napewno lepiej miec 328i kompresor ;) niektorzy lubia miec po prostu "troche" mocniejsze auto niz inni ;)
  5. dokladnie tyak jak pisale kolega, chyba ze chcesz zrobic 527i ;) kilkaw rajchu jest i radza soboie calkiem calkiem
  6. po pierwsze w 90 roku nie bylo ety! sprawdz numer silnika i powie Ci o nim wszystko komp od m20b25 nie pasuje zakatujesz silnik, pamietam ze eta kreci sie do 4.800 lub supereta do 5.500 chyba
  7. slawo odpowiedział(a) na devro temat w Inne zagadnienia wokół BMW
    A NIE POMYSLALES O TYM ZE TO SPECJALNIE ZEBY NIKT NIE POZNAL ZE TO NOWE M3 TESTUJA? ;) sorki za capsa - nie zauwazylem ze jest wcisniety
  8. czyli masz zawieche m-technica
  9. tak to identyczne instalacje oczywiscie jesli obie pochodza z auta przed litem lub obie po liftingu
  10. to zwykli naciagacze i sciemniacze. Ja swoja sprzedalem w jedna chwile.Cena wyjsciowa 8000zl a warta byla conajmniej dwa razy tyle i oprocz klimy miala chyba wszystko. W dzisiejszych czasach igla e30 zaczyna sie od 7tys zl i to ciezko znalesc,zobacz na ceny w rajchu
  11. najlepiej pasuje serwo od 325iX inie trzeba kombinowac
  12. jesli obrotomierz masz do 5 tys to ma ete czyli m20b27. sprawdz numer silnika i wszystko Ci powie, albo zrob fotke silnika i wrzuc tutaj
  13. nie sa podciagniete zadne kable jesli szyb nie bylo. Jednak jest to plug'n play jak zdejmiesz oslone nad nogami kieriwcy, to w lewym rogu masz wolne gniazda tzw sonderaustattung czy jak to sie tam pisze. potrzebujez oryginalny kabel i sie wpinasz gdzies nawet na stanie mam wiazke od 4 elektr. szyb do sedana, kupilem ale juz nie potrzebuje, moge odsprzedac
  14. slawo odpowiedział(a) na Balast temat w E36
    do ktorego roku auta to dziala?
  15. slawo odpowiedział(a) na batman333 temat w E46
    dokaldnie, nie kazdy kupuje m3 czy podobne auto zeby 24h/dobe je katowac, owszem od tego jest tor (u nas z tym slabo), jak szwagier, jezdzi bo lubi, bo "moze" czasami poszalec.
  16. slawo odpowiedział(a) na globi temat w E30
    a moze tylko lozyska sie sypia?
  17. daj sobie spokuj z tymi z allegro - jesli sie uprzesz sprzedam Ci je za 50zl. w nocy widac je super, w dzien wogole. ja kupilem oryginalne z e39 ze swiatlowodami i moze sie pobawie w zalozenie jak bede mial wolna chwilke.
  18. ja w kazdym badz razie jezdze z odlaczonym pradem ;) i narazie podoba mi sie ten dzwiek ;) jak znajdzie sie jakis ladny wydech - pomysle nad zmiana
  19. slawo odpowiedział(a) na batman333 temat w E46
    wiesz ze nawet nie wiem, dzis sie dowiem to dam Ci znac. Chyba ze chcesz numer do niego - znasz szwabski?
  20. sa super ale zeby nie byly takie co swieci ich kawalek ;) te za 40zl z allegro ;)
  21. 2.0, 200hp, 302Nm, 0-100 7.4s, 6 biegów. Spalanie: 5.9l/100km. z takimi parametrami ladnie to musi latac jednak to tylko 2.0
  22. slawo odpowiedział(a) na SN3 temat w E30
    tutaj moj kolega klubowy dokonal takiego swapa http://forum.beemka-klub.pl/viewtopic.php?t=15410&start=0 wyglada jak z fabryki, jezdzi jak sztana - pytaj jego
  23. slawo odpowiedział(a) na batman333 temat w E46
    nie obraz sie ale 20 to Ona pali jak sie mocno katuje! w normalnej jezdzie pali ok 12 - z tym ze wiecej miasta - ale bez ostrego katowania. na trasie to zaden problem zejsc ponizej 10l jadac do 130-140 mowi o m3 e46 02 rok 70tys km przebiegu smgII wogole to jesli szukasz dobrego egzemplarza - szwagier moj chce sprzedac - w razie czego dam namiary ...do Essen tak wyglada http://img489.imageshack.us/img489/4684/4c3rr5.th.jpg http://img489.imageshack.us/img489/4247/5e3rt4.th.jpg
  24. oki wysllame Ci, umiesc na czyms zeby kazdy skorzystal
  25. mam instrukcje do e36 po niemiecku - wlasnie kupilem z ebaya Ma ktos serwer zeby to wrzucic?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.