Treść opublikowana przez gorik79
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
tak kolego bo jest mało fachowców od gazu to raz a dwa tanie instalacje a gaz sam w sobie nie jest zły ale nie wiem czy ty dasz sobie cos wytłumaczyc
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
dokładnie kto chce niech płaci po niecałe 6 zeta za litr kto nie wrzuca gaz sam nie mam gazu ale nie mam nic przeciwko
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
tyle się narobił i tak tanio sprzedaje :roll:
-
Porownanie 530d vs 535d vs 550xd vs Alpina5
Nie rozumiem, przecież quattro też waży? Co jest w tym zestawieniu cięższe, audi czy bmw? W E60 przynajmniej cały przód był z aluminium. W F10 poszli po taniości, nadwozie jest całe stalowe i czuć trochę brak zwinności. masz złe info przód F10 jest nadal alu do tego doszły alu drzwi
-
528i Wymiana górnych tulei oraz drążków kierowniczych
powiem Ci z doswiadczenia ze lepiej jest zdjąc wachacz bo te tuleje jak nie były od nowosci zdejmowane to wcale nie chcą wychodzic
-
528i Wymiana górnych tulei oraz drążków kierowniczych
dasz rade spokojnie musisz troche rozewrzec zwrotnice i podniesc amorek i wachacz wyjdzie pózniej pamietaj zeby ustawic na znaki L to lewy R to prawy bardziej polecam Ci zdemontowac wachacz niz robic bez wyjmowania jesli to prawy wachacz musisz tez zdemontowac plastikowe osłony na samym koncu roboty dokrecasz wachacz ale na opuszczonym aucie to bardzo wazne
-
528i Wymiana górnych tulei oraz drążków kierowniczych
to jak bys mieszkał np.Wawie to za 250 kazdy mechanik by Ci powiedział zebys brał się za to sam :mrgreen:
-
e39 m52 2,8iA '97 duze spalanie 20l/100
daj znac po pierwszym jak na benzynie :duh:
-
[E38][E39] Montaż kamery cofania
jaką najlepiej kupic kamerke i czy jest ktos z Wawy co juz montował i jest ok?
-
330i m54b30 brakuje koni i momentu. Brak mocy.
a jak czujniki wałków rozrządu?
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
ja mysle ze napweno warto obejrzec
-
VIN WBANW51070CG64018, E60, 550i, 2008
gorik79 odpowiedział(a) na coolesh778 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażbardziej chyba chodzi o to jak zdjęcia te lampy ujeły
-
320i M54 źle chodzi na wolnych obrotach, błędy 227 i 228
własnie odma daje te błedy miałem tak samo łacznie z checkiem,podejrzewam ze wymieniłes dobre sondy
-
Spalanie 630.Ile naprawdę?
w koncu piszesz na temat :D
-
E61 535D WBAPX910X0CU60114 Gostynin
gorik79 odpowiedział(a) na krecius3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażcos jest nie halo ale wydaje mi się ze nie o przebieg chodzi
-
550i co sadzicie o tym ?
gorik79 odpowiedział(a) na coolesh778 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto auto jest od 1,5 roku do sprzedania z powodu ubogiego wyposazenia i wysokiej ceny takze sprzdają Ci bajki i wydaje mi się ze jest cos pokombinowane z wyposazeniem ale to juz vin pokaze
-
Poduszka pod silnik 530dA
pewnie ze tak a wiem to od znajomego który prowadzi sklep z czesciami
-
Poduszka pod silnik 530dA
z wieloma czesciami tak jest
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
a ja jak bym szukał taniej jak nie najtanszej e61 to własnie bym się nią zainteresował chociaz nie naleze do osób szukających takich ofert to uwazam ją za szczerą i adekwatną do stanu człowiek traktował to auto przedmiotowo i nikt mu tego nie zabroni ale przeznam ze naklejka Breyton w tak zadbanym aucie traci wiochą
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
sory jak juz ktos polecał ale jaki jest najlepszy preparat do czyszczenia felg aluminiowych?
-
Skrzypiące wnętrze
viewtopic.php?f=70&t=156089&p=1331509#p1331509
-
Białe BMW 330xd... mini galeria
napisałes to tak jakby ten silnik był zasłaby do f10 ale skoro masz na mysli to samo co ja to zwracam honor
-
Białe BMW 330xd... mini galeria
czasem nie da się czytac twoich postów normalnie mdli mnie wczesniej miałes podobno 330i i byłes zadowolony a chodzące tak samo 528i juz nie jedzie http://www.zeperfs.com/duel1302-4206.htm :duh: inna sprawa kultura pracy i dzwięk silnika i poprostu to ze w f10 4-cylindrowy silnik srednio wygląda a inna rzeczywiste osiągi
-
Olej do N54 335i
ja tez jutro zalewam Motula
-
Białe BMW 330xd... mini galeria
jak dla mnie Arnold e65 po lifcie ujdzie przed nie do przyjęcia srodek ok a konkretnie ta co wybrałes bardzo mi się podoba zestawienie kolorów i podejrzewam ze będziesz mega zadowolony rozumiem ze ma active stering i dynamic drive? a co do tego czy chcesz jezdzic nowym modelem z czterocylindrowym silnikiem czy starszym z pięknym V8 to juz twoja decyzja ja jestem w tym momencie za e65 jak bys co brał z f10 z 6-cylindrowym byłbym za f10 co do spalania to raczej bedzie większe niz 15 ale chyba jakos to przezyjesz