Treść opublikowana przez gorik79
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
melduje obecnosc poruczniku
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
fajna miejscówka ,gdzie to jest Pablo?
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
To fakt że laski dzisiaj głupsze są i nie znają się na samochodach :D :cool2: :cool2: :cool2:
-
E39 523i Touring M52 wymiana odmy separatora oleju
czyli przedobrzyli ale jest to do ustawienia tym bardziej ze ręczny w e39 mozna w dwóch miejscach ustawic choc lepiej jest przy szczękach
-
Zaluzje za grilem w e91
czy ty aby nie przesadzasz? :D
-
F30 wady i zalety
co do e60 to tez juz widziałem rdze własnie w miejscach obok masy uszczelniajacej
-
E39 523i Touring M52 wymiana odmy separatora oleju
jak cos to wpadaj do mnie to wymienimy i moge Ci orginał kpl.odma z przewodami załatwic taniej niz na alegro i bmwstore
-
Zaluzje za grilem w e91
widze Pablo ze nie dawało Ci to spokoju ale ja uwazam ze jest wszystko ok
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
nie no ok wierze Ci na słowo a ile dołozyłem oprócz paliwa nie będe Ci publicznie pisał :wink: ale u mnie musi byc wszystko na tip top
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
porządna felga to cięzka felga poza tytanowymi
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Vampire a ty mi własnie troche deżawe podjezdzasz :wink: tak teraz skojazyłem jak Cichy przypomniał o tym upiorze
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
albo w wolnej chwili zapraszam Cię do mnie pokaze Ci i auto i faktury zony Ci nie pokaze :mrgreen:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
mega foto! przydała by się "big" wersja :) no i wiecej..., ten głupi słup zasłania mi auto :) zleciłem juz wycięcie słupa dla Ciebie :D
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
z tego co widac wiesz lepiej więc jak kupisz to się pochwal
-
e90 335 Sosnowiec (VIN Wbapn73569a265493)
gorik79 odpowiedział(a) na Usul temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie to zebym bronił handlarzy ale w aso mieli zle skalibrowany miernik i dlatego im takie pomiary wyszły a co lakieru pod maską chodzi Ci o to ze był matowy?
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
kolego poza tą za 5 tys euro to twoi faworyci to juz mocno zmęczone sztuki ale ja i tak polecam Ci albo Corse albo Astre oczywiscie jak chcesz spokojnie spac w nocy i nie brac 20tys kredytu
-
E39 540 który silnik ?
dzięki tak wogule to są chyba chłopaki od nas z forum
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
ja tez swojej drugiej połowie nawinołem temat z morzem i został odrzucony a mogło byc tak fajnie :cry:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Zdejmij zdejmij, bo w pewnym momencie staniesz w miejscu a wujekwadus zniknie Ci z pola widzenia :mrgreen: Waldek daj znać jak będziecie jechali, jak będę czasowy to poganiam się z wami. ja tez poprosze o powiadomienie
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
potwierdzam w moim przypadku z bonusem :wink:
-
BMW 320i 2001 z niemiec
gorik79 odpowiedział(a) na morarz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażw dobrej cenie szukasz ale to auto sobie odpusc
-
Zbieżność oraz geometria BMW E60
kolego polecam Ci goscia który tylko tym się zajmuje robi to w Golkowie koło Piaseczna
-
[E60] 530D 218 ps skad ta woda???
zatkany odpływ np.lisciami i brudem jak serwo przezyje to będzie dobrze
-
E39 540 który silnik ?
ale u was tanio oc ja płace ponad 900 na full znizkach
-
Skórzane fotele regeneracja siedziska
ja bym tam nic nie grzebał tylko tak jak Cichy pisze