Treść opublikowana przez gorik79
-
e39 525iA M54 wyskakuje Check Engine
m złoty instalacja u hawranka była montowana u Nowotczynskiego na dobrych podzespołach na forum lpg nikt zle o nim nie pisał pewnie wiesz o kim mówie bo ty tez na tym forum jestes fakt faktem ze zrobił to szybko 1 dzien ale nie wiem czy moze to miec jakies znaczenie najlepsze jest to ze u mnie po podłczeniu inpy sa takie same wartosci z tym ze auto bez gazu i u mnie nie swieci check
-
[530i] Ładowanie-dziwne wskazania pomiarowe
test w ukrytym komuterze zaniza ja mam 13,5-13,6 a na mierniku 14-14,2
-
[F10,F11] 530d xdrive realne spalanie i inne walory
z reguły po zamknięciu budowy nie ma co za bardzo liczyc :mrgreen:
-
[F10,F11] 530d xdrive realne spalanie i inne walory
tora to samo miałem na mysli :mrgreen:
-
[F10,F11] 530d xdrive realne spalanie i inne walory
nie masz sie czego bać :D
-
e39 525iA M54 wyskakuje Check Engine
u kolegi hawranka były kasowane adaptacje
-
e60 545i Warszawa
gorik79 odpowiedział(a) na udsifu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakub a skad takie wiesci ze euro bedzie ponizej 4zł?
-
F30 Nowe bmw serii 3
tez zwróciłem na to uwage i według mnie to jest krok w tył
-
F30 Nowe bmw serii 3
a to ciekawe myslisz ze ktos wezmie pod uwage to napisałes?
-
Kasowanie inspekcji po liftingu 2002r.
tutaj jest to samo bez błędów http://elektronikasamochodowa.com/content/view/84/62/
-
E39 530d Touring Individual
a wiesz że przeszło mi to przez mysl wczoraj :wink: zapomniałes dopisac a nie tam o jakimś M5 myslisz :D
-
e 60 530xi
gorik79 odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażi to coraz czesciej się spotyka reimport Usa
-
e 60 530xi
gorik79 odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdo skasowania Czytaj poty po kolei a nie tylko ostatni. Przecież masz o tym 2 posty wyżej :duh: Swoją drogą niezła przygoda Daniello. Ale tak to z nimi jest, jak hajsu nie ukradną to zamek spalą :mrgreen: spokojnie Pakito poprostu przeoczyłem i potem naprawiłem swój błąd wyluzuj
-
e 60 530xi
gorik79 odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża wszystko jasne ja tez zapamiętałem ją jako brutto
-
e 60 530xi
gorik79 odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjesli to nie tajemnica to co z tą z Koła?
-
e 60 530xi
gorik79 odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdo skasowania
-
E39 530d Touring Individual
tak jak pisałem wczesniej mam nadzieje ze są jeszcze mądrzy ludzie w tym kraju i do tygodnia pójdzie
-
E39 530d Touring Individual
moja tez miała malowaną maske ,błotnik i drzwi ale wcale taniej bym jej nie cenił obaj dobrze wiemy jakie rodzynki z tych lat stoją na alegro po dwadziescia pare tysięcy :mrgreen: bo na allegro są lepiej wyposażone i zdecydowanie tańsze :mrgreen:
-
E39 530d Touring Individual
piękna ,obstawiam ze do tygodnia zmieni własciciela bo nie przesadziłes z ceną oczywiscie ludziom nie w temacie i tak bedzie za drogo ale mysle ze ktos z forum ją wezmie
-
E46 spod Radomia
gorik79 odpowiedział(a) na featmilka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpewnie sobie myslisz ze koledzy wyzej się wymądrzają ale uwierz ze dobre Bmw bardzo trudno kupic i to nie wazne czy za 20tys czy za 100tys porostu taki urok tej marki spróbuj znalezc bezwypadkowe 335i e92 do 90 tys
-
[530d] Akumulator- "coś" rozładowuje w 24/48godz.?
ja obstawiam jeża
-
[520d]Zamek drzwi-rygielek nie opada na dół?
Dani to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku a jesli chodzi o kolege Adadus to rzeczywiscie powinien nam troche po :mrgreen: opowiadac ale i tak nic nie przebije tekstu wlałem ten stary olej bo był nowy :duh:
-
[F10,F11] 530d xdrive realne spalanie i inne walory
proponuje podotykac konsoli srodkowej w A6 c7 a nie wypisywac tu głupot ja tam F10 będe bronił co do jakosci wnętrza co wpadek początkowych egzemplarzy to sprawa jest oczywista ale wykonczenie wnętrza jest jak narazie wzorem do nasladowania takze dla Audi z niedowiarkami moge podjechac do salonu Audi i pokazac miejsca w aucie których nie widac a w nich tworzywa ze Skody, w F10 nawet w niewidocznych miejscach są porządne tworzywa
-
525d wskazanie temperatury oleju w BC
ten test jest odblokowany w m5 u mnie tez nie pokazuje
-
Czy na automacie jest lepsze przyspieszenie niż na manualu?
chodzi mi o to ze krecik musiałby ją pomierzyc