Treść opublikowana przez gorik79
-
wywalenie AFS Active steering - zastapienie inną maglownicą
w maglownicy wygląda na to ze nie http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/32_1421-hydr-prz-kier-akt-ukl-kier-afs/i47754/kL/sN
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
czyli 26 czwartek 16-nasta? Wola Park
-
E60 550i Bielsko Biała
gorik79 odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjeszcze troche poczekasz i bedzie 95
-
E61 Amortyzatory jakiej marki wybrać. Co polecacie.
tylko sachs
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
panowie mozna do was e39 dołączyc tak dla kontrastu
-
wywalenie AFS Active steering - zastapienie inną maglownicą
próbowałes regeneracji z wymianą listwy? gdybys zdecydował się na nową moge załatwic 20% znizki
-
Stano E39 528iA
Stano ile cali mają te felgi i jakiej są firmy?
-
E39 530i CE71108 Radom
gorik79 odpowiedział(a) na Barton66 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwcale nie zmieszałem Cię z błotem próbuje tylko Ci uswiadomic pewne sprawy. Vystelior masz racje ale o 24 do 35 jest jeszcze cos posrodku
-
E39 530i CE71108 Radom
gorik79 odpowiedział(a) na Barton66 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto zycze powodzenia w zakupie tutaj masz lekture http://suchen.mobile.de/auto/bmw.528%20%20530.benzin.limousine.html?scopeId=C&isSearchRequest=true&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&categories=Limousine&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=22&minFirstRegistrationDate=2000-01-01&maxFirstRegistrationDate=2003-12-31&fuels=PETROL i zastanów się czy te auta Niemczech rozdają za darmo 24tys za 530i dobrze wyposazoną i z M -pakietem dobre :duh:
-
E39 530i CE71108 Radom
gorik79 odpowiedział(a) na Barton66 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażza 24 tys 01r to jest ok?
-
[530d] Akumulator- "coś" rozładowuje w 24/48godz.?
Krzysztof Seweryn ale musisz przyleciec do Wawy i to jest plan
-
Tuleje główne tylnej belki <touring>
ryzykowna wymiana :shock:
-
Prosze o ocene e60 545i
gorik79 odpowiedział(a) na Słaby123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:shock: myslisz ze się pojawi
-
F30 Nowe bmw serii 3
widze ze w 335i F30 księgowi nawet drugim tłumnikiem sie zajeli :mad2:
-
F30 Nowe bmw serii 3
dlaczego np. w m5 e60 nie ma active stering i dynamic drive ktos odpowie ?
-
[E39] 540 Warszawa WBADN51060BR65011
gorik79 odpowiedział(a) na Lukazer temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdodaj jeszcze +100tys przebiegu
-
E39 530d Touring Individual
daj spokój lepiej w naszym kraju nie miec zadbanego auta ale z drugiej strony nie masz cisnienia zeby sprzedac
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
no tak trawy pokoszone to kose z silnikiem 1,8 trzeba sprzedac :mrgreen:
-
E39 530d Touring Individual
a to się pomyliłem wiara wybiera opcje za 25tys a porządnego auta nie chcą :roll:
-
wysysarka do oleju
ja tego uzywam do wymian oleju w skrzyni aut. i jest ok oczywiscie osobny aku jest potrzebny
-
Zakup benzynowej E60?
Ale masz moment 500Nm którego benzyna 3.0 nigdy ci nieda :mrgreen: Popatrz na dane przyspieszenia w przedziale 80-120 km/h w benzynie masz 7,3 s , a w dieslu 5,4s co zbliża 3 litrowego diesla w tym przedziale najczęsciej używanym do 545i w benzynie. Rzuc okiem na suche dane http://wiki.e60-forum.de/doku.php?id=home Co do przebiegu nie lubie tego pisac ale ja mam 2005 , rejestracja 2006 i przebieg 91 tys km serwisowany od 1 km do dzisiaj w ASO Inchcape Wrocław. :8) Co ty na to I benzyna dobra bo troche mniejszy koszt utrzymania chociaż jak źle trafisz i kupisz pochopnie czy to benzyne , czy tez diesla , a będzie cos uwalone to koszty uczciwego serwisowania są dość wysokie. nie wiem co to za dane ale u siebie na zywo moge ci zaprezentowac taki sam wynik 80-120 jak dieslu wiem bo ostatnio mierzyłem
-
e39 M5 2000r Kraków
gorik79 odpowiedział(a) na zizi85rk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażok dzięki sporo mi powiedziałes
-
e39 M5 2000r Kraków
gorik79 odpowiedział(a) na zizi85rk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmierzyłes ją miernikiem w miejscach malowanych
-
e39 M5 2000r Kraków
gorik79 odpowiedział(a) na zizi85rk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno tak jak się dokleja 15tys to mozna powymieniac pare rzeczy
-
e39 M5 2000r Kraków
gorik79 odpowiedział(a) na zizi85rk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażale moze obejrzysz tą drozszą daleko nie masz :wink: czyli tak jak ktos pisał na innym forum ze pachnie to handlarskimi tematami