Treść opublikowana przez gorik79
-
E60 520D 2008r LIFT VIN: WBANX31070C086758
gorik79 odpowiedział(a) na danielk80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjuz skojarzyłem przeciez są z zołtym paskiem :wink:
-
E60 520D 2008r LIFT VIN: WBANX31070C086758
gorik79 odpowiedział(a) na danielk80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpo czym poznajesz ze tablice samoróbki?
-
[E60/1] Regeneracja mechatronika skrzyni biegów 6HP26
własnie ostatnio jezdziłem e60 i za szybko 1 wbijała denerwujace to było bo poza tym skrzynia chodziła jak nowa
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
najlepszy tekst nie mam radia w nim zamontowanego :mrgreen:
-
E60 550i Bielsko Biała
gorik79 odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża tak naprawde to czemu ją sprzedaje handlarz?
-
Guma do żucia na dywaniku - czym usunąć?
dobry patent
-
e60 regulacja szybedachu
to jest chyba czesty przypadek w e60
-
wywalenie AFS Active steering - zastapienie inną maglownicą
auto anglik przełozony magiel kombinowany czy koniecznie trzeba sie pokazac w e60 nie lepiej kupic tansza marke samochodu i nie rzezbic? komu to pózniej sprzedaz
-
wywalenie AFS Active steering - zastapienie inną maglownicą
musisz sprawdzic po Vinie
-
wywalenie AFS Active steering - zastapienie inną maglownicą
poz 1 http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/32_1627-sterczujn-predk-obr-akt-ukl-kier/i48802/kL/sN
-
Filmiki z produkcji serii 3: e46, e90, F30... i nawet e30!
super filmiki
-
BMW M3 2010 WBSPM9C59BE202686
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażale jazda jaką trzeba miec odwage i tupet zeby takie auto wziąc na handel
-
Czujnik PDC - uwaga na Allegro - w sklepie NOWY taniej
stronka stronką ale czujników tam nie znalazłem
-
BMW 530d 2002r. światła przednie
dajcie znac jakiej jakosci i jak pasują te klosze
-
Silnik wzial bardzo duzo oleju 335i
jeszcze nie słyszałem zeby czesta wymiana oleju zaszkodziła jak ktos wymienia co 10 tys to bardzo dobrze robi Motul to bardzo dobry olej
-
[E39] BMW 525i LIFT 2001r Poznań
gorik79 odpowiedział(a) na AdrianXSpeed temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażza tą kase wygląda dobrze ale ona ma byc dobra a nie tylko wyglądac
-
do wymiany tuleje pływające tył i wahacz tylny alu...
ktos kto Ci robił po prostu nie znał procedury wymiany trzeba było byc przy robocie z posiadana wiedza nie dał bys sobie krzywdy zrobic
-
wywalenie AFS Active steering - zastapienie inną maglownicą
to teraz moze porównaj moduły w tym systemie moze w angliku są inne
-
Uwaga! e60 padlina!
gorik79 odpowiedział(a) na Szymon_AXI temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażzeby nie było zamienił stryjek siekierke na kijek chyba ze twoje e39 woła jesc :mrgreen:
-
Uwaga! e60 padlina!
gorik79 odpowiedział(a) na Szymon_AXI temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażza tą cene nikt nie spodziewa się cudów ja bym nawet jej nie oglądał
-
[E39] Wyświetlacz/Niepełna czcionka
teraz juz pare osób to ogarnia był czas ze nie było komu
-
do wymiany tuleje pływające tył i wahacz tylny alu...
nie trzeba
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
tez tak pomyslałem 20-dziesta jest optymalnie
-
wywalenie AFS Active steering - zastapienie inną maglownicą
zadzwon tez tutaj z tego co wiem robili juz takie przekładnie jak twoja i tez wymieniają listwy
-
Nowy wóz od brokera
dezawe a w tej bajce były smoki?