Treść opublikowana przez gorik79
-
E39 540 który silnik ?
nie no wiem tylko nigdy nie miałem odniesienia jak chodzi 540 w stosunku do 530 poza M5 ale to juz była przepasc
-
E39 540 który silnik ?
raz jezdziłem 540 bez vanosów i chodziła tak jak moja podejrzewam ze mocy napewno nie trzymała ale była zmęczona zyciem
-
E39 540 który silnik ?
sekunda do 160km/h to raczej nie jest przepasc ale wiadomo elastycznosc i dzwięk się liczy w tym motorze mam małe pytanko wiesz moze cos o sofcie z Alpiny do 3.0i m54? co do zawieszenia z przodu to jeszcze stara dobra konstrukcja z niezniszczalną przekładnią kierowniczą slimakową
-
E39 540 który silnik ?
nie wiem czy odczujesz jakies zmiany w przyspieszeniu http://www.zeperfs.com/duel504-501.htm
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
wydaje mi się ze powinny byc pewne od takiego sprzedawcy
-
E39 540 który silnik ?
krys32 twoja jest z vanosami?
-
Utrzymanie stanu skórzanej kierownicy
o umnie podobnie z tym ze za dziesięc trzecia widac po lewej stronie przetarcie lica
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
opis klasa
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
w moim pakiecie ujołem 2 wachacze a nie osiem ale mniejsza o większosc
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
umówmy się ze są rózne pojęcia zadbanego auta ale chyba się nie rozumiemy bo same opony sredniej klasy to 2tys
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
mmw koledze chyba chodzi o to ze 10tys dołozył a nie ze tyle go kosztowała znajdz 530i do 30tys do której nie trzeba dołozyc 10tys to będziesz dobry oczywiscie nie mówimy o wkładaniu uzywek ani MaxGear częsci sam pakiet startowy czyli ori tarcze (innych nie uznaje),disa,uszczelki pod miske i podstawe filtra oleju,olej i filtry,1kpl opon,i ze dwa wachacze,swiece,nabicie klimy,odma kpl, i robi się z robocizną dycha nie wiem czy wiesz ile sam filtr paliwa kosztuje?
-
528i Wymiana górnych tulei oraz drążków kierowniczych
jak jestes z Wawy to jestem w stanie załatwic Ci je sporo taniej
-
528i Wymiana górnych tulei oraz drążków kierowniczych
ogólnie ori tarcze są najlepsze
-
528i Wymiana górnych tulei oraz drążków kierowniczych
80kg to spore przegięcie tutaj masz procedure http://www.beisansystems.com/procedures/thrust_arm_bushings_procedure.htm powino byc zejete siedzenie kierowcy i pasazera pełny bak i obciązony tył porównaj sobie jak ugina się wtedy auto a jak po załozeniu 80kg na jedną strone,dlatego ja mam przetestowane 30kg bo z tą procedurą to duzo roboty
-
e46 330Ci ktoś wymieniał tę uszczelke? - wymieniona
tu masz racje ja nawet mam 3 szt polecam firmy Jonesway
-
528i Wymiana górnych tulei oraz drążków kierowniczych
wszystko ok ale za mocno obciązyłes wystarczy jakies 30kg
-
530xd Problem z działaniem wspomagania kierownicy
zacznij od sprawdzenia czy nie za duzo wlali płynu na korku jest miarka
-
Trwalosc materialow - INTERIOR
tez to wyprubóje na boczku fotela
-
e46 330Ci ktoś wymieniał tę uszczelke? - wymieniona
ja dokręcałem momentem 22nm
-
E90 335d (WBAPN7C52AA266712)
gorik79 odpowiedział(a) na Usul temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża co to za kółko w zderzaku tylnym?
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
w tym zestawieniu na zdjeciu bardziej mi sie twoja Klagosz podoba :wink:
-
e90 335 Sosnowiec (VIN Wbapn73569a265493)
gorik79 odpowiedział(a) na Usul temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjak do Ciebie przyjezdza to raczej lipy nie ma
-
530xd Problem z działaniem wspomagania kierownicy
to tez dobry trop ale płukanie układu w aso to powinno byc obowiazkowe a nie tylko kase brac
-
530xd Problem z działaniem wspomagania kierownicy
i w aso takie jaja sobie robią? na pękniętym przewodzie bys nawet godziny nie pojezdził mam obawe ze nie włozyli Ci nowej przekładni tylko cos pomącili skoro wymienili to co ma przebieg do nowej przekładni?
-
Kupuję BMW 6er na co zwrócić uwagę? Opinie, porównania.
czyli nie urzekła cię?