Treść opublikowana przez gorik79
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
W pełni zgadzam się z punktem pierwszym
- Spalanie 528i vs 540i
-
BMW Inchcape Motor w TVN Turbo - strach kupować auto
a tak swoją drogą to z tą Alfą tez niezły wałek
-
Spalanie 528i vs 540i
Poprostu wiele osób chyba wstydzi się przyznac ze duzo pali
-
Spalanie 528i vs 540i
Panowie odkąd jestem na forum to pierwszy szczery wątek dotyczący spalania a nie tam 13l gazu w 540i e39,albo 11 Pb w 645i po miescie itp. :duh: pozdrawiam wszystkich nie oszukujących siebie :cool2: :cool2: :cool2:
-
spadek mocy do 3100 obr/min pomocy!
jak juz znajdziesz najnizsza cene to daj znac postaram sie ją przebic :wink:
-
[e61] wymiana oleju dylemat jaki olej
tu masz pewny sklep http://allegro.pl/sklep/8957160_petrostar
-
[EXX] Mata pasazera-eliminacja przez wlutowanie diody-foto
problem dotyka coraz nowsze modele
-
E39 Zerwana linka od maski
sprawdz czy linka nie urwała się przy dzwigni
-
spadek mocy do 3100 obr/min pomocy!
mozna pojedynczo http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/11_3794-turbosprezarka/i47755/kL/sN tu przed liftem i niestety poliftowe zmienili i są mniej trwałe http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/11_3963-turbosprezarka/i50114/kL/sN
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
ja jeszcze nie wiem bo będe na Mazurach ale jak bym wrócił wczesniej to wpadne
-
[E61]Maglownica - gdzie kupić?
na pewno nie kupuj zamiennika bo to się nie uda
-
[E61]Maglownica - gdzie kupić?
Skovron dzwoniłem do człowieka którego znam z tej firmy i rzeczywiscie listwa do Active Stering jako jedyna do Bmw jest nie dostępna aczkolwiek mówił ze jest sporo wytrzymalsza niz w zwykłych przekładniach,podejrzewam ze najlepszym rozwiązaniem dla kolegi Barin jest nauczenie się jak sprawdzic wyjętą przekładnie na imadle czy listwa nie ma luzu i szukac ori uzywki
-
[E61]Maglownica - gdzie kupić?
ja tak jak kolega wyzej polecam reg. z wymianą listwy w hydrosystem tą maglownice co pokazałes lepiej omijac szerokim łukiem
-
spadek mocy do 3100 obr/min pomocy!
jak by cos to załatwie Ci super cene na ori turbo
-
BMW Inchcape Motor w TVN Turbo - strach kupować auto
to było w Warszawie czy Wrocławiu?
-
spadek mocy do 3100 obr/min pomocy!
tylko nowa tutaj zda egzamin
-
spadek mocy do 3100 obr/min pomocy!
mniejsza turbina klękla ,jaki masz przebieg?
-
e90 335i 2008r. warszawa wbavb71038ap87228
gorik79 odpowiedział(a) na clip temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażbez idrive jeszcze rozumiem ale goła kierownica :shock: :shock: :shock:
-
BMW E60 530d 2004r Sochaczew WBANJ71070B460283
gorik79 odpowiedział(a) na Kevin temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażja jestem chętny zeby ją dla Ciebie obejzec słucham propozycji , z tym ze odrazu mówie ze litania usterek będzie długa bo ja dokładnie sprawdzam :wink:
-
BMW E91 320d LCI quziec fotki wiosenne str6
bardzo ładna trójeczka
-
F10 M5
kolor san marino ( z palety nowego m6 ) tapicerka cohiba brown drewno - piano felgi 20 słuszny kolor dla M-ki :cool2: z tego co piszą wszędzie narazie f10 m5 rządzi,ciekawy jestem tylko czy nie jest ocięzała jak by nie było kawał auta
-
BMW e39, 525D, Wołomin, WBADL01070GY10057
gorik79 odpowiedział(a) na arek1986 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażprzyjedz nią do mnie zobacze ją,pojezdze, i Ci powiem,sprawdzany był olej w skrzyni?
- F10 M5
-
F30 wady i zalety
do tego nalezy dodac Chinskie szyby Fuayo