Treść opublikowana przez gorik79
-
e39 M5 2000r Kraków
gorik79 odpowiedział(a) na zizi85rk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwłasnie oglądał ktos tą z Krakowa? stoi długo bo jest droga jak na nasze warunki moze warta grzechu :roll:
-
F30 Nowe bmw serii 3
ale gorzej to znaczy ze co?
-
INPA / DIS - kasowanie inspekcji
moze sprubój jeszcze raz
-
e39 M5 2000r Kraków
gorik79 odpowiedział(a) na zizi85rk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwłasnie najgorzej z tym AC kto ubezpieczy M -ke e39 na 100tys ciekawe jak jest w innych krajach
-
e39 M5 2000r Kraków
gorik79 odpowiedział(a) na zizi85rk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażale umówmy się ze jak na Polskie realia to i cena i auto nie są złe nie oczekujmy ze będzie taka http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=159038128&lang=de&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=46&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=2001-01-01&maxFirstRegistrationDate=2003-12-31&negativeFeatures=EXPORT&pageNumber=2 a ta naprawde robi wrazenie stanem ale zeby tak za 19tys euro była :roll:
-
E60 520d M sport 2007 Dziwne stuki w kolumnie kierowniczej
pewnie po regeneracji dostałes nie swoją maglownice
-
UKRADLI DZIŚ W NOCY BMW e91 MOJE CZARNE!!! ZNALAZŁO SIĘ :D:D
napisz czy nic Ci nie poniszczyli ale masz farta
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
i siedzenia z przed liftu
-
520i E34 '93r - Moja Babcia
wrzuc pózniej troche fotek swojego cacuszka
-
320D Kupiłem nie całe 2tyg temu anglika ! H E L P !
dokładnie tak jak piszą koledzy z czasem moze sie jeszcze okazac ze przekładke robił fachowiec a nie partacz a wtedy to juz zmienia postac rzeczy ale przy tej cenie plus zarobek handlarza to wątpie w fachowosc
-
[e39] 530i Błąd 227, 228. Padam z sił, proszę o pomoc.
generalnie jak kupujesz auto to wszyskie filtry się wymienia akurat w tym przypadku filtr paliwa jest drogi bo tak jak piszesz jest on z czujnikiem cisnienia ale nic nie słyszałem zeby cos się z tym działo
-
320D Kupiłem nie całe 2tyg temu anglika ! H E L P !
teraz skieruj swoje dziłania na dopieszczeniu anglika czyli spasowanie plastików itp. i pamietaj za anglik to mniejsze zło niz auto z wspawanymi cwiartkami
-
[e39] 530i Błąd 227, 228. Padam z sił, proszę o pomoc.
no widzisz czyli nie sprawdziłes wszyskich dlatego tez odzałuj pare groszy i wymien odme z przewodami bo nawet małe pęknięcie da lewe powietrze a to skolei powoduje checka
-
[e39] 530i Błąd 227, 228. Padam z sił, proszę o pomoc.
ale zapytałem się ile jest przwodów do odmy
-
320D Kupiłem nie całe 2tyg temu anglika ! H E L P !
dlatego cena 15tys tym bardziej powinna wydac się dziwna no ale jak się ma takie podejscie do zycia to tak wyszło w zyciu nie ma okazji a nawet jak są to nie nalezy w nie wierzyc i wtedy będzie łatwiej
-
[e39] 530i Błąd 227, 228. Padam z sił, proszę o pomoc.
wiesz troche zajmuje się mechaniką i nie wierze w twoje i historie tak samo teraz piszesz ze sprawdzałes przewody od odmy i wcale Ci sie nie pokruszyły spoko a ile jest przewodów do odmy?
-
[e39] 530i Błąd 227, 228. Padam z sił, proszę o pomoc.
jak sprawdziłes odme ? z tego co widze to ładnie rzezbisz to auto moze podmuchaj suszarką,albo zmywaczem do hamulców
-
320D Kupiłem nie całe 2tyg temu anglika ! H E L P !
o roku jestes na forum i nie wiesz ze trzeba vin sprawdzic przed zakupem a pozatym za 15tys 01r. nie zapaliła Ci sie w głowie czerwona lampa?
-
Statystyki i próby kradzieży E61, E60?
Ciekawa ta historia, 4 min?? A można prosić o film?? Jakoś w te 4 min nie wierze :norty: Wierzyc sobie możesz lub niewierzyć, ukradną ci to będziesz robił dochodzenie i wtedy sie dowiesz. nie wiem czy wiesz bo dawno Cię nie było ze Capaz to nasz dawny przyjaciel od M5 :mrgreen:
-
Statystyki i próby kradzieży E61, E60?
pewnie dane są z Policji
-
[F10,F11] 530d xdrive realne spalanie i inne walory
co do decyzji finasowej to oczywiscie bardzo mądra chodziło mi czy bardziej rozmyty układ kierowniczy w Audi przypadnie Ci do gustu
-
320d łożysko huczy, a jestem za granicą, mogę jechać dalej?
80km/h
-
320d łożysko huczy, a jestem za granicą, mogę jechać dalej?
spokojnie dojedziesz tylko jedz wolno zeby go nie przegrzac
-
[F10,F11] 530d xdrive realne spalanie i inne walory
nie wiem czy przesiadanie się z e60 do c6 to dobry wybór i czy nie zatęsknisz za Bmw ale najwazniejsze zebys ty był zadowolony
-
flex 330Ci
no to poszło auto w dobre ręce