Treść opublikowana przez gorik79
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
chyba ze zmieniamy miejsce na Marki? co na to inni?
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Panie Darku my tez mozemy :mrgreen:
-
[E39] 3.0 LPG Legnica WBADT51081CE71477
gorik79 odpowiedział(a) na Ronny temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażgdzie tym jezdzic chyba nie Polskich drogach :duh:
-
Spalanie 630.Ile naprawdę?
ale twój Paweł Rat i tak jest lepszy viewtopic.php?f=45&t=135788&start=30 :mrgreen:
-
[E60] [E61] Wymiana rezystora i silniczka dmuchawy JEŻ
nie zrobie chodzi mi o to ze w wawie godzina robocza 350 w aso dlatego dziwi mnie 750 ale wsumie kazde aso sobie indywidualnie ustala ceny
-
[E60] [E61] Wymiana rezystora i silniczka dmuchawy JEŻ
750 godzinarobocza w aso ? :shock:
-
Spalanie 630.Ile naprawdę?
i to sa wiarygodne dane i takich na tutaj trzeba :cool2:
-
[540iA] Wymiana konwertera - zrób to sam?
druga osoba ew.do pomocy przy wyjęciu ,włozeniu i powinienes dac rade
-
e39 530d test nr 16 temperatura oleju silnika
u mnie tez nie pokazuje
-
Regneracja zaworu DISA
dobry pomysł poczekamy z tydzien czy ktos do nas dołączy i zadzwonie o 3 sztuki to juz powinno zrobic wrazenie
-
Regneracja zaworu DISA
tak mówimy o czesci nr.7 http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/11_2879-kolektor-ssacy/vCE59142 rabaty mam od 15 do 25% ja tez się czaje z wymianą choc jeszcze nie ma luzu to juz ją słychac moze na 2szt jeszcze bym cos urwał :wink:
-
Regneracja zaworu DISA
czyli wyjdzie 300 a za 495 moge Ci nową załatwic po moich znizkach
-
[Z3] 2.8 Roadster by piotres
po prostu szok lepszy od nowego
-
Olej do N54 335i
i bardzo dobrze zrobiłes powiem Ci ze wszystko tylko nie Castrol ostatnio po zdjęciu miski się załamałem silnik od nowosci na Castrolu nagaru tyle co zostawia co jakis tani minerał i to nie tylko moje zdanie człowiek ze sklepu z olejami powiedział mi ze to obecnie najbardziej osadoway olej na rynku
-
320i M54 źle chodzi na wolnych obrotach, błędy 227 i 228
czyli forum to największa kopalnia wiedzy w dawnych czasach bez netu predzej bys auto sprzedał niz znalzł usterke
-
E60 525d Wibracje kierownicy.Jaka przyczyna?
chodzi o tuleje nr12 przód http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/31_0655-wsp-przedn-osi-wah-poprzkrzyzulec/vB648031
-
E39 540 '96 WBADE51030BR90416
gorik79 odpowiedział(a) na jaron temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża gdzie ona ma pedał gazu?
-
E92 M3 420KM Kupno auta.
przy upalaniu moze się szybko zuzyc
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
tak tak hamulce miały co robic
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
był lekki crusing po Górczwskiej :mrgreen:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
mi tez M1 pasuje
-
E92 M3 420KM Kupno auta.
dobra jak kupisz daj znac poupalamy troche :mrgreen:
-
E92 M3 420KM Kupno auta.
nasz kolega piątek zamienił się w słuch :mrgreen:
-
wywalenie AFS Active steering - zastapienie inną maglownicą
dokładnie tak moze tez tez pomóc ci w tym kazde aso telefonicznie po vinie
-
wywalenie AFS Active steering - zastapienie inną maglownicą
ok dla kazdego sa inne priorytety jak ten trop z modulem sprawdzałes numery?