Skocz do zawartości

gorik79

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gorik79

  1. ja tez bym był za zmianą daty bo popadamy tam jak muchy w ten upał
  2. ja zauwazyłem ze w wiekszosci 2,5 tak jest a w 3,0 nie ma
  3. a ostatnio mój dobry kumpel zapytał się po ile takie jak moja chodzą na to ja mu ze na aledrogo tak 22-25 a on na to jeszcze tak trzymają cene :duh:
  4. gorik79 odpowiedział(a) na rafal735r temat w E39
    Dokładnie pozatym dzentelmeni nie rozmawiają o spalaniu :wink:
  5. co do Audi do jeden z najbardziej trwałych modeli jakie były,bardzo dobre auto z zawieszeniem na nasze drogi :cool2: ,co do twojego Bmw mozna się domyslac ze kupiłes nie halo egzemplarz trza by było zobaczyc ,ale awarie w tej skrzyni należą do rzadkosci ,i trzeba zacząc od podpięcia pod komputer , co do tego ze szału nie ma to co to znaczy ? ze słabo przyspiesza?,jak tak to tym bardziej cos nie tak
  6. gorik79 odpowiedział(a) na rafal735r temat w E39
    to jak będe w Karkonoszach to bedziesz musiał mi to udowodnic na zywo ja leje :shock: :shock: :shock:
  7. gorik79 odpowiedział(a) na rafal735r temat w E39
    zgodnie z zasadami ekodrivingu :mrgreen: mój pali 17l Pb ale nie wyobrazam sobie odmawiac gazu
  8. gorik79 odpowiedział(a) na danwo temat w E39
    niema to jak forum usterka spędzająca sen z powiek załatwiona tanim kosztem :cool2:
  9. nie nazekaj bo gdyby nie forum to nie jeden poszedł by z torbami przy cenach niektórych usług na odpowiedz musisz poczekac bo o ile wielu forumowiczów zna się na mechanice o tyle mało kto naprawiał swoją skrzynie szczególnie automatyczną,wymieniałes olej?
  10. gorik79 odpowiedział(a) na marekd1986 temat w E46
    Polecam Motul 5w40
  11. w kazdym modelu Bmw które ma problem z trzeszczeniem(poza coupe wszystkie modele,suv,7er) winowajcą jest własnie ta uszczelka o której pisał kolega Wierzbin niestety nawet suche oleje silikonowe pomagają na chwile ale zawsze
  12. czyli to moze byc auto z rodzaju nie wiemy nie mamy juz siły jak naprawic sprzedajemy :D
  13. nie wiem jak jest w e60 ale pewnie podobnie do e39 gdzie trzeba zdejmowac deche i załatwic to raz a porządnie
  14. Ja najprawdopodobniej tez będe ,ale zona jeszcze nie wie :wink:
  15. podejrzewam ze juz paru handlarzy się na nią czai ale mają za mocne propozycje cenowe :mrgreen:
  16. gorik79 odpowiedział(a) na tommy80 temat w E63, E64
    Gratulacje i w koncu jakies prawdziwe dane na temat spalania tego silnika :cool2:
  17. co by nie było to ktos wczesniej się zastanawiał czy w garazu stoi f10 :wink:
  18. czesc nr7 http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/33_1170-kolumna-mcphaersona-tylna-elementy-dod/vB648031
  19. jezeli numer w aukcji jest numerem własciciela to własciciel jest producentem pirotechniki
  20. tylko mobil 71141
  21. :shock: :shock: :shock: :cool2:
  22. co jakis czas pojawiają się takie ogłoszenia Policja wogule się tym nie interesuje
  23. a jeleni nadal nie brakuje
  24. sprawdz disem cisnienie na Dpf-ie i czy przepustnica w koncowym tłumniku się nie zablokowała na sprawnym Dpf po rozgrzaniu silnika spaliny nie smierdzą jest zapach pary ostatnio przerabiałem ten temat
  25. odma wymieniona z przewodami?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.