Treść opublikowana przez gorik79
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
ja tez bym był za zmianą daty bo popadamy tam jak muchy w ten upał
-
M54B25 - minimalnie opóźniona reakcja na gaz.
ja zauwazyłem ze w wiekszosci 2,5 tak jest a w 3,0 nie ma
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
a ostatnio mój dobry kumpel zapytał się po ile takie jak moja chodzą na to ja mu ze na aledrogo tak 22-25 a on na to jeszcze tak trzymają cene :duh:
-
Spalanie 528i vs 540i
Dokładnie pozatym dzentelmeni nie rozmawiają o spalaniu :wink:
-
BMW 530 i AT błędy skrzyni biegów ZF 5HP19 kto pomoże?
co do Audi do jeden z najbardziej trwałych modeli jakie były,bardzo dobre auto z zawieszeniem na nasze drogi :cool2: ,co do twojego Bmw mozna się domyslac ze kupiłes nie halo egzemplarz trza by było zobaczyc ,ale awarie w tej skrzyni należą do rzadkosci ,i trzeba zacząc od podpięcia pod komputer , co do tego ze szału nie ma to co to znaczy ? ze słabo przyspiesza?,jak tak to tym bardziej cos nie tak
-
Spalanie 528i vs 540i
to jak będe w Karkonoszach to bedziesz musiał mi to udowodnic na zywo ja leje :shock: :shock: :shock:
-
Spalanie 528i vs 540i
zgodnie z zasadami ekodrivingu :mrgreen: mój pali 17l Pb ale nie wyobrazam sobie odmawiac gazu
-
E39 Wycieraczki-dziwna awaria???
niema to jak forum usterka spędzająca sen z powiek załatwiona tanim kosztem :cool2:
-
BMW 530 i AT błędy skrzyni biegów ZF 5HP19 kto pomoże?
nie nazekaj bo gdyby nie forum to nie jeden poszedł by z torbami przy cenach niektórych usług na odpowiedz musisz poczekac bo o ile wielu forumowiczów zna się na mechanice o tyle mało kto naprawiał swoją skrzynie szczególnie automatyczną,wymieniałes olej?
- 330i jaki olej?
-
Trzeszczenie tapicerki.
w kazdym modelu Bmw które ma problem z trzeszczeniem(poza coupe wszystkie modele,suv,7er) winowajcą jest własnie ta uszczelka o której pisał kolega Wierzbin niestety nawet suche oleje silikonowe pomagają na chwile ale zawsze
-
E60 530XD Mikołów WDANJ71058CT72141
gorik79 odpowiedział(a) na Maciekmat temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażczyli to moze byc auto z rodzaju nie wiemy nie mamy juz siły jak naprawic sprzedajemy :D
-
Klimatyzacja - nieprzyjemny zapach (E60 2007r)
nie wiem jak jest w e60 ale pewnie podobnie do e39 gdzie trzeba zdejmowac deche i załatwic to raz a porządnie
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Ja najprawdopodobniej tez będe ,ale zona jeszcze nie wie :wink:
-
E46 330xi oryginalny m-pakiet WBAEW51060PG00304
gorik79 odpowiedział(a) na miketcho temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpodejrzewam ze juz paru handlarzy się na nią czai ale mają za mocne propozycje cenowe :mrgreen:
-
E63 parę pytań
Gratulacje i w koncu jakies prawdziwe dane na temat spalania tego silnika :cool2:
-
E46 330xi oryginalny m-pakiet WBAEW51060PG00304
gorik79 odpowiedział(a) na miketcho temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażco by nie było to ktos wczesniej się zastanawiał czy w garazu stoi f10 :wink:
-
E60 Gorne mocowanie tylnego amortyzatora
czesc nr7 http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/33_1170-kolumna-mcphaersona-tylna-elementy-dod/vB648031
-
E46 330xi oryginalny m-pakiet WBAEW51060PG00304
gorik79 odpowiedział(a) na miketcho temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjezeli numer w aukcji jest numerem własciciela to własciciel jest producentem pirotechniki
-
BMW 530 i AT Jaki olej do skrzyni biegów ZF 5HP19?
tylko mobil 71141
-
Problem z 535 E60 wciskam gaz do końca i nie przyśpiesza
:shock: :shock: :shock: :cool2:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
co jakis czas pojawiają się takie ogłoszenia Policja wogule się tym nie interesuje
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
a jeleni nadal nie brakuje
-
Problem z 535 E60 wciskam gaz do końca i nie przyśpiesza
sprawdz disem cisnienie na Dpf-ie i czy przepustnica w koncowym tłumniku się nie zablokowała na sprawnym Dpf po rozgrzaniu silnika spaliny nie smierdzą jest zapach pary ostatnio przerabiałem ten temat
-
530i problemy z wypadającymi zapłonami
odma wymieniona z przewodami?