Treść opublikowana przez gorik79
-
[Exx] Blokada rozrządu 6 cylindrów benzyna
nie denerwój się bo wychodzi ze do M54 jest tez cos takiego http://hawpol.eu/pl/p/B502600-blokady-rozrzadu-BMW-podwojny-Vanos/138
-
[Exx] Blokada rozrządu 6 cylindrów benzyna
chodzi mi o m54
-
[Exx] Blokada rozrządu 6 cylindrów benzyna
rozumiem ze to pasuje do wszystkich benzynowych rzędowych szóstek czy są jakies ograniczenia?
-
parownik i wylot skroplin - gdzie szukać ?
dobre efekty daje duzy ozonator przemysłowy znam jednego goscia w Markach który ma taki
-
[Exx] Blokada rozrządu 6 cylindrów benzyna
ile ta blokada normalnie kosztuje?
-
BMW 550 AUTO HOUSE Gdańsk Oliwa WBANW53588CT49875
gorik79 odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażo i przestała byc bezwypadkowa nawet stojąc :mrgreen:
-
BMW E65 750i
zawsze mogłes sie ze mna dogadac do mojego by weszła :wink:
-
BMW E65 750i
super nie mam pytań
-
Olej w dyferencjale - wymiana (E60 xDrive)
to jest super http://moto.allegro.pl/masa-uszczelniajaca-dirko-erling-szara-70ml-sklep-i2349209856.html
-
BMW 550 AUTO HOUSE Gdańsk Oliwa WBANW53588CT49875
gorik79 odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażona juz raczej prosto nie bedzie jezdzic
-
Serwis BMW Hamburg-zwalili mi auto
tez jestem w cięzkim szoku
-
Olej w dyferencjale - wymiana (E60 xDrive)
z tego co widziałem to tak samo w sumie to ciekawe czemu nie dali korka
-
Czarna 525i AION'a - Black Beauty
moje lezą w garazu :mrgreen:
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
dobrze Ci piszą koledzy za 10t to ładnej Astry II nie mozna znalezc a co dopiero E39 albo trzeba pujsc na spore kompromisy np.mam auto ale narazie nie jezdzi albo jezdzi ale jest zardzewiałe itp.
-
Czarna 525i AION'a - Black Beauty
podchodzą idealnie miałem je na aucie jak wyjechała od Niemca ale ja stawiam na komfort i wole 16-nastki
-
Czarna 525i AION'a - Black Beauty
18 cali z oponami ale opony głośne 2 nowe ale firmy Wanli :mrgreen: natomiast felgi w super stanie polerowany ramt i to jest taki wzór z tym ze moje są srebrne http://moto.allegro.pl/aez-simas-18-5x100-audi-vw-i2375625250.html cena 1 tys komlet Niemieckie Aez nie zadna chinszczyzna
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
aha no to napewno ten przebieg :wink:
-
Czarna 525i AION'a - Black Beauty
jak cos to mam podobne felgi do sprzedania
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
jak chcesz to moge Ci sprawdzic przebieg po Vinie dzisiaj do 18-nastej
-
BMW E46 330D GUBIN !!!
gorik79 odpowiedział(a) na fenriz666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażod tego tez skasował się zegarek
-
M550d xDrive
to z tym gasnięciem niezła wtopa a co do hamulcy w M5 f10 takich http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/34_1975-hamulec-przedn-kola-czujn-kloc-ham/i53598/kL/sN jeszcze zadna generacja nie miała
-
Czy ten olej to oryginał??
ja tez zmieniłem na Motula generalnie kazdy chwali
-
Czy ten olej to oryginał??
castrol to najbardziej osadowy olej polecam motul
-
M550d xDrive
nie wiem jak jezdzi M5 f10 ale ma w koncu porządne hamulce i skrzynie z tym się chyba zgodzisz? a co do zwinnosci auto juz chyba za bardzo urosło przez te wszystkie generacje
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Zmijas wyluzuj kto chce oszczedzac niech oszczedza ja nie toleruje podcierania d.. szkłem monatrzu chinskich wachaczy i innych częsci to jest barbarzynstwo