Treść opublikowana przez gorik79
-
po regeneracji przekładnie kłopot od roku
zadzwon do goscia który ci regenerował przekladnie i pogadaj z nim szczerze w jakim stanie była ta przekladnia bo jak wczesniej ci stukała to nikt ci tego do konca nie zregeneruje tak jest w e39 i e60
-
Luz na łożysku koła tylnego.
SKF to najlepsze łozysko jakie mogłes kupic miło ze nie oszczedzasz na czesciach a robocizna jak za darmo w wawie ta cena by była nieosiagalna
-
Stan oleju e39 M54
oj zdarzaja sie zdarzaja
-
e39 siedzi jedną stroną niżej PROBLEM ROZWIĄZANY
Odebrałem dzisiaj auto od mechanika ... panowie SUKCES :D :D :D Jedna tuleja była źle wciśnięta w belkę. Prawdopodobnie ostatnia wymiana tulei odbyła się na aucie i dlatego była źle wciśnięta. Także, po miesiącu walki i stracie $$ jestem zadowolony :D mozna wymianiac profesjonalnie tuleje na aucie ale do tego jest potrzebny specjalny sciagacz który kosztuje 800zł ale w naszym kraju jest sporo rzezbiazy
-
Poszukiwana osoba z 335i
jak nie rozstaniesz sie z nia do przyszłej wiosny to ja bede chciał cie odwiedzic w ramach konsultacji gdyz w tym okresie bede chciał podjac wyzwanie M co do kolegi tommy80 jak masz chec ma M to nie odwlekaj bo pózniej moga byc wazniejsze sprawy i M bedzie za toba chodzic chyba ze wolisz nie kusic losu bo ja jak bylem w twoim wieku to M mogło by mnie zawiezc do nieba :D i bysmy dzisiaj nie pisali
-
e39 525d - el. otwieranie/zamykanie przednich szyb
jak zdejmiesz boczek to pomylone sa te kostki w module jakbys zrobił zdjecie zaraz bym sobie przypomniał nie chodzi o kostki w panelu sterowania jego musisz wypiac i zdjac boczek tak to jest z tymi lakiernikami lepiej dac im rozbrojone auto i pózniej samemu poskładac bo tak to nerwy i znowu twoja robota
-
Instalacja do BMW 530i warto...?
co do elastycznosci d vs i to oczywista sprawa co do gazu nie jezdziłem zagazowanym 530i przejade sie bedziemy dalej kontynuowac nasza rozmowe w tym poscie
-
530D Turbo , robił ktoś już ?
Ujjjj zobaczymy jak daleko zajedzie. Olej to podstawa trzeba go wymieniac wraz z filtrem. ja to wiem ale on wymienia tak jak mu komputer pokazuje musze z nim chyba pogadac :nienie:
-
skrzypiąca szyba
wszelkie smarowidła nie na długo starczą bo przyczyną jest wytarta uszczelka a dokładniej to jej "kudłata" część ponoć można kupić taką wstążkę z włoskami tak jak w oryginale i dokleić do swojej łysej uszczelki lub wymienić uszczelkę kolega dajan chyba strzelił w dziesiatke bo mi tez skrzypi tylko od kierowcy narazie tylko w upalne dni ale mnie to denerwuje a by sie zgadzało z uszczelka bo od kierowcy najczesciej sie otwiera
-
e39 525d - el. otwieranie/zamykanie przednich szyb
od razu zainwestuj 5zeta w nowe kołki w aso bo ich tez pewnie nie wymienił po prawej stronie lewego boczka 2lub3 sa zółte reszta biała
-
e39 525d - el. otwieranie/zamykanie przednich szyb
znam temat z lewej strony masz zle podłączone jakbym zobaczył na fotkach to bym sobie przypomniał trzeba wtyczki pozamieniac sa wpiete nie tam gdzie trzeba musisz zdjac lewy boczek tak to jest z tymi lakiernikami zero pamieci operacyjnej :D
-
kodowanie licznika z kombi na sedan
oj kolego,zrobiłeś mi głowe jak arbuza teraz..heh..nie wiem o czym to do mnie rozmawiasz..:)..mieszkam w UK i dlatego mam ręce związane..szukam teraz jakiś fachowców w Londynie i okolić..no chyba że sam mieszkasz w UK to było by pięknie..:) napewno znajdziesz kogos kompetentnego
-
530D Turbo , robił ktoś już ?
to troche tez zalezy jak sie uda kumpel w 535d 245tkm zero chłodzenia turbiny itp olej co 25-30tys i nic sie nie dzieje
-
Instalacja do BMW 530i warto...?
co do słabszej elastycznosci na gazie to po czym wnosisz? mam astre w gazie 180tkm na gazie i jakiejs słabszej elastycznosci nie widze instalacja najprostsza mieszalnikowa ja uwazam ze przy profesjonalnym montazu poza wiadomo wiekszym zuzyciu gazu niz benzyny zadne róznice nie powinny byc widoczne bynajmniej nikt o takich nie pisał
-
[Z3] 2.8 Roadster by piotres
chyba bede musiał sie z toba spotkac i popodziwiac na zywo gdyz mam nie daleko
-
Rozkręcanie BBS RC (i polerowanie)
felgi miodzio
-
330i swieci DSC i reczny
daj znac jak naprawisz
-
330i problem z cewkami
a wymieniłes wszystkie weze przy wymianie odmy?
-
Nowa "3" F30
według mnie najlepiej wykonczone w srodku było B5 po lifcie po xx latach w stosunku do pasata to przepasc u kolegi 99 rok kombi i nic nie skrzypi passatów kombi1998- 2003r nie chce komentowac nawet
-
wzmocnione tuleje przednich wahaczy - kto jezdził?
warto tez zapytac czy sam wymieniałes czy byłes przy wymianie gdyz wachacz dokreca sie po opuszczeniu i obciazeniu auta jak ktos dokrecił wachacz w powietrzu to najlepsza tuleje mozna zerwac co do kolein na tych oponach nie powinno byc zadnych akcji liczy sie bardzo dokladna geometria kół tez ustawiana pod obciazeniem
-
E39 530d Touring Individual
raczej nie będę wymiał, po tym co naczytałem się na forum oraz co usłyszałem w ASO, nie widzę sensu, olej spokojnie wytrzyma do 100k, mam teraz 75k a auto może w przyszłym roku będę sprzedawał ja po roku za i przeciw w końcu wymieniłem choc nie był bardzo brudny czuc zmiane na plus ale u Ciebie jest inna skrzynia i nie zagłebiałem sie w temat daj znac kontrolnie jak bedziesz sprzedawał szkoda zeby w jakies złe ręce trafiła :wink:
-
E39 530d Touring Individual
bardzo mądry wybór za ta kaske a nie szukac jak co poniektórzy e60 i pózniej płacz i lament oby jedziła jak najdłuzej pamietaj o wymianie oleju w skrzyni i czekamy na fotki wnetrza
-
Zakup oryginalnych nowych części przez internet
masz racje bardzo wiele czesci sprawdzałem i tylko tarcze i klocki maja w dobrej cenie taki trik handlowy
-
Zakup oryginalnych nowych części przez internet
Dzięki będę pamiętał. Szkoda że nie masz 20% bo by wyszło prawie jak u tych z Litwy. Jak wywalczyłeś 10% w inchcape? Ja też się u nich serwisuje od nie dawna. przemysl temat bo ja teraz kupiłem w inchcape nowe tarcze i sa krzywe mam przyjechac na reklamacje w przypadku Litwy byłby error
-
Zakup oryginalnych nowych części przez internet
Dzięki będę pamiętał. Szkoda że nie masz 20% bo by wyszło prawie jak u tych z Litwy. Jak wywalczyłeś 10% w inchcape? Ja też się u nich serwisuje od nie dawna. zostawiłem tam juz ładne pare złotych :wink: