Treść opublikowana przez gorik79
- Blacharka w e60
-
Pukanie na dołkach
a teraz porównaj wyciszenie w astrze i w bmw astra ma pojedynczą uszczelke od srodka bmw podwójne i jest to najlepsza opcja na wyciszenie szumów audi tez ma podwójne ale zamiast tej listwy metalowej jest tworzywo z dodatkiem teflonu i nie o uszczelki chodzi a o sposób ich przylegania uszczelki z meszkiem stosuje wielu producentów jesli chodzi o szumy powietrza przy np.140km/h miedzy astra3 a bmw3 jest spora róznica
-
[E60] zakup auto w Premium Selection w Niemczech
Premium selection nie zwalnia nikogo z wziecia na ogledziny osoby znajacej sie na samochodach w e60 klocki im bardziej zdarte tym nizszy przebieg do ich konca pokazuje idrive ale nie jest dokłady i nie ma sie co za mocno sugerowac
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
alpina :duh: :duh: :duh:
-
Pukanie na dołkach
w kazdym bmw z tym problemem jak pada albo po umyciu przez chwile jest spokój
-
Pukanie na dołkach
w twoim przypadku na blache ale e91 ma troche inaczej wykonczoną wnęke i akurat twój kolor idealnie pokrywa sie z kolorem tasmy
-
Pukanie na dołkach
no to oczywista sprawa , trzeba sprawdizc jak dolegaja i te miejsca okleic :wink: Poczekam az ktos to wyprobuje. jest przezroczysta ta tasma ? ta tasma jest srednio przezroczysta wpadajaca w kolor kakaowy i im jasniejszy kolor samochodu tym lepiej wyglada
-
Pukanie na dołkach
:roll: a to ciekawe... mozesz dac jakies pogladowe foto ? Jesli nie ruszasz uszczelek czy to znaczy ze to nie uszczelki graja ? nie mam na razie foto jak bede robił jakąs e91 to porobie fotki z e39 ani e60 fotki nic ci nie pomoga bo maja inaczej wyprofilowane wneki uszczelka z meszkiem na styku z wneka powoduje skrzypienie gdyz nadwozie pracuje dlatego nie słychac ich przy otwartych drzwiach lub szybie
-
Odma w silnikach benzynowych??
panowie nie ma co rzezbic odme i weze wymienia sie raz na 10lat zostawisz 1 waz według ciebie dobrze wygladajacy a za rok lewe powietrze i znowu ta sama robota
-
Pukanie na dołkach
wyklejasz tylko wneke w nadwoziu uszczelek nie dotykasz
-
Pukanie na dołkach
jest to do zrobienia elegancko i tasmy przy zamknietych drzwiach nie widac a przy otwartych wyglada to estetycznie potrzebna jest opalarka z opcja 50stopni mi ta robota na dwie strony zajmuje 1-1,5h
-
Pukanie na dołkach
mi tez psuło i walczyłem z tym rok rozwiazaniem problemu jest specjalna tasma jednak nie o sama tasme chodzi a o sposób jej naklejenia kazdy model bmw ma inaczej wyprofilowane wneki na razie przerobione na e39 i e60 ale problem dotyczy wielu modeli generalnie nie wszedzie tam gdzie jest meszek na uszelkach jest skrzypienie i podstawa to zmyc spirytusem wszystko co sie wtarło w te uszczelki z meszkiem tak dla scisłosci w aso ta tasma kosztuje 770zł rolka lub jest niesprzedawalna
-
THE END E9x - Koniec ery e9x - oficjalnie
o gustach sie nie dyskutuje chodzi mi o nakierowanie deski do kierowcy z czego bmw słynie od zawsze i taki Chris Bangle sporo w tej kwesti namieszał
-
Ringi na LED-ach profi
te na bank pasuja do przedliftowej bo zakładałem je kumplowi
-
[E60] maglownica wymiana
jak masz nagrana przekładnie active stering za 1100 to najpierw ja zawiez do kogos kto sie na tym zna naprzykład gosc zajmujacy sie regeneracja bo mozesz kupic kibel i zaraz znowu robota nowa w aso kosztuje ok 10tys
-
E60 awaria lusterka zewnetrznego
jest taka mozliwosc ze bedzie wszystko w porzadku czyli nie bedzie działac elektrycznie tylko sam bedziesz sobie go składał w razie potrzeby
-
THE END E9x - Koniec ery e9x - oficjalnie
deska rozdzielcza e9x to najwiekszy minus tego modelu bo po lifcie to bardzo ładne auto nowa 3 to pod wzgledem wygladu raczej bedzie ewolucja niz rewolucja
-
[E60] zakup auto w Premium Selection w Niemczech
juz rozumiem :D
-
Pukanie na dołkach
rozpuszalnik tak samo jak spirytus i wazelina,silikon,krem niwea ,olej silikonowy działaja krótko mam trwałe rozwiazanie problemu zainteresowanych z wawy i okolic zapraszam na pw
-
[E60] zakup auto w Premium Selection w Niemczech
1 mozna ale nie uciulasz tyle co u polskiego bo niemieccy dilerzy nie sa tak pazerni i ceny maja z reguly nizsze biorac pod uwage cena/jakosc. 2 ja kupilem w Monachium bo tu mieszkam wiec nie wiem 3 w moim wypadku kupilem samochod od handlarza ktory sprowadzal wylacznie poleasingowe samochody bezposrednio od jednego z oddzialow BMW, historii wiec nie musialem sprawdzac 4 PS jest uzanawane w PL musisz tylko o zwrot kosztow w niemczech sie upomniec... 5 Na narodowosc :P nie ufaj turkom, ruskom i polakom Tak na marginesie dodam ze za moja E60 w prawie full opcji (bez systemu HI-fi i Navi Prof) z 12/2006 zaplacilem pol roku temu z dodatkowa roczna gwarancja ok 17 k euro - przebieg 103 tys. km. Przy kupnie mialem pozaznaczane przez handlarza kreda na czerwono punkty na aucie - rysy / wady To Zes kupe szmalu wydal??!! A jesli na Bodenseestr. zes kupil to juz ogromnie duzo. Ja kupowalem swoja Bmw w Salonie Sorsch und Meier w Germeringu pod Monachium i w silniku 3.0 D z Chipem Hammanna na 285 PS i z przebiegiem 129.000 km zaplacilem 16.000 € + roczna gwarancja. Co do Full opcji to mozna dyskutowac??? Moja Bmw jest Full, ale jak sie porozgladam to brakuje- podgrzewane siedzenia z tylu, elektryczna klapa bagaznika, odleglosciowy tempomat, Neight wizion,masaze w siedzeniach, wentylowana klima w siedzeniach z masazami mimo komfortr sitze, M-Paket, Sport Automata, Lopatek przy kierownicy, no i pare innych drobnostek... Full Paket jest zawsze opcionalny... Moja wedlug cennika wyszla z Salonu za 78.000€ , a do full pakietu jest jeszcze duzo :roll: czyli o co ci chodzi ze kupiłes 2007r 1tys euro taniej? w bmw nie ma pojecia full opcja poniewaz nie mozna jej miec
-
[E87] Spalone hamulce
uwierz mi ze nie kazde a w najgorszych przypadkach winne sa najmniejsze pierdułki ale na to potrzeba czasu odbiegamy od tematu ale u kamila raczej oczywiste sa tarcze z młode auto na inne rzeczy
-
[E60] zakup auto w Premium Selection w Niemczech
Zależy od podejścia dealera. Generalnie z tego co wiem czekają na zaksięgowanie wpłaty u siebie w systemie, a na to trzeba poczekać 1-2 dni i tu masz wyjścia: - albo wrócisz do Polszy i odbierasz auto - powiedzmy za tydzień (zależy skąd jesteś) - albo stacjonujesz dzień-dwa w hotelu i odbierasz auto na miejscu - część kasy bierzesz ze sobą - resztę wybierasz w banku w DE - bierzesz 100% gotówki i jedziecie w 2-3 rosłych facetów i zachowujecie się jak Ukraina :) - dogadasz się "jakoś" z dealerem. punkt4 :cool2: :cool2: :cool2:
-
[E87] Spalone hamulce
jakby ktos faktycznie ci te tarczy przetoczył to przy montarzu piasty maja byc idealnie czyste zanim nałozysz tarcze :) mialem taki przypadek ze warsztat ktorys zmienil tarcze a piasty były brudne i było tak zwane trzepanie kiedownica :) zycze powodzenia i temu panu co mnie cytuje rowniez haha :) kolego nie wiem na czym opierasz swoje doswiadczenie ale bmw to inna bajka jesli chodzi o drgania piasta na lusterko to za mało zeby ich nie było rekordzisci włozyli w usuniecie drgan 16tys zl wiem o :( czym pisze
-
[E87] Spalone hamulce
zgadzam sie z przedmówca co nie zmienia faktu ze nikt usług pomiaru nie dokonuje zbadalem temat dogłebnie i urzadzenie do pomiaru na samochodzie czyli pomiar bicia razem z piasta kosztuje od 4tys wzwyz
-
[E87] Spalone hamulce
w sumie toczenie to najlepszy pomysł na sprawdzenie pomiaru bicia bo nie ma gdzie takiego pomiaru zrobic przynajmniej w wawie