Skocz do zawartości

gorik79

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gorik79

  1. bedzie go brakowało jakies pół litra takze sie nie bój nic się nie stanie a jak sie boisz to przed robotą wlej pół litra
  2. a wiec tak odkręcasz podkładke która trzyma metalowe krócce do chłodnicy wymieniasz oringi skręcasz odpalasz auto mieszasz biegami zostawiasz na P temeratura oleju 40 stopni sprawdzasz albo na oko albo wchodzisz w ukryte obc nr7 temp.silnika dolewasz olej az zacznie sie wylewac zakrecasz musisz sie dosc szybko uwijac zeby sie za mocno nie nagrzał
  3. a moze zrzute dla kolegi zrobimy jak by nie dał rady dozbierac
  4. No, w sumie zamiast e39 weź F12 :D Dużo więcej kasy nie potrzeba :lol: Pare złotych dołozy i będzie F12 jak znalazł :mrgreen:
  5. Nie no. Nie przesadzaj. :) 60-70 tys zł to już E60 można mieć ładne. Problem się zaczyna jak ludzie mający 40-50 tys zł szukają E60. Wtedy kłopoty gwarantowane. :) i pózniej pisza jakie te Bmw beeee zamiast sobie ładnej e39 poszukac
  6. nie wyobrazam sobie 18 na zime ale moze jestem staroświecki
  7. gorik79 odpowiedział(a) na Bliss temat w E90, E91, E92, E93
    ta tasma musi byc teflonowa ta z aso choc droga teflonowa nie jest albo zle nakleili
  8. ja mysle ze kazde BMW jest czułe w tym temacie
  9. gdzie robiles wywazanie z testem drogowym na maszynie Hanter GSP 9700 na ursynowie moze?
  10. jak masz 2003r bedzie cięzko ale nie pisz ze po lifcie sie nie da bo lift był pod koniec 2000r
  11. gorik79 odpowiedział(a) na 21dave21 temat w E60, E61
    od dodrego fachowca który juz duzo tych skrzyni robił dowiedziałem sie ze softy itp to tylko strata kasy a on po to rozbiera skrzynie zeby nie było takich niespodzianek jak u Ciebie jak jest szrot to dzwoni do klienta i mówi co i jak kolegi auto ma 260tkm przebiegu i tylko tarczki były do wymiany inna sprawa ze jak auto długo jezdzi z padnietym konwerterem leci tez skrzynia raczej watpie zeby dla autora postu lepszym rozwiazaniem była wymiana skrzyni
  12. gorik79 odpowiedział(a) na 21dave21 temat w E60, E61
    kolega niedawno robił w takiej jak twoja nowy konwerter ZF plus miska z filtrem plus olej ZF plus uszczelki,rozebranie,wymiana tarczek,poskładanie 5tys zł sama robocizna 1tys w wawie ale mówi ze tak pieknie jeszcze ta skrzynia nie chodziła miał takie same objawy co ty konwerter i reszte ja mu załatwiałem
  13. bardzo mądra decyzja poza tym weższa opona lepiej sie trzyma na sniegu
  14. gorik79 odpowiedział(a) na Hys temat w X6 (E71, E72)
    jesli mozna tez bym prosił
  15. na zdjeciu brakuje Ci jeszcze górnych łozysk amortyzatora nie sa drogie ok70zł lemforder za sztuke a po co masz 2 razy zagladac nie pekaja w nich gumy takze z góry nic nie zobaczysz ale wyrabia sie łozysko na kulkach
  16. gorik79 odpowiedział(a) na roll temat w E63, E64
    wydaje mi sie ze to bardzo dobry wynik
  17. Też to widziałem i strasznie mnie to denerwuje żeby nie powiedzieć .... Robią z ludzi idiotów i tyle. Na to jest cała masa przykładów, poczawszy od żółtych ringów w F01, i E89 przez gałki skrzyni biegów w E9X. A technologie LEDowych lamp mieli już e E46 Coupe w 2003 roku :mad2: a nie w e39 w 2001?
  18. gorik79 odpowiedział(a) na donkarleone temat w E39
    sa firmy które sie tym zajmują
  19. Oj tak :) Na szczególną uwagę zasługuje cały adaptive drive. Na sport+ z ograniczoną trakcją spod świateł potrafi pokazać pazur. Odcinka jest chyba na 5100rpm,ale kręcenie wyżej niż 4700rpm nie ma sensu. Czuć że moment już nie jest taki duży i spada, ale to normalne w ropniakach. Turbo wali bardzo nisko i jak pisałem trzyma poziom do 4700rpm. jak spalanie wyglada z tym silnikiem?
  20. gorik79 odpowiedział(a) na Miatamad temat w F10, F11
    ja też byłem w szoku jak audi obnizyło loty uszczelki pokryte meszkiem nawet w a4 z 98r były
  21. to jest bardzo dobra alternatywa :wink:
  22. problem rozwiazany pomogła naprawa tunera
  23. gorik79 odpowiedział(a) na Pawel23 temat w E38
    problem rozwiazany pomogła naprawa tunera w serwisie bm54
  24. ale jak chce sie zrechabilitowac? uwazasz ze w aucie ze zdjecia jest pod maska 545i ? bo ja uwazam ze to kolejna kpina z nas jak by chciał byc normany to by nie pisał znowu bzdur

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.