Treść opublikowana przez gorik79
-
Dolewanie oleju do automatycznej skrzyni biegów
bedzie go brakowało jakies pół litra takze sie nie bój nic się nie stanie a jak sie boisz to przed robotą wlej pół litra
-
Dolewanie oleju do automatycznej skrzyni biegów
a wiec tak odkręcasz podkładke która trzyma metalowe krócce do chłodnicy wymieniasz oringi skręcasz odpalasz auto mieszasz biegami zostawiasz na P temeratura oleju 40 stopni sprawdzasz albo na oko albo wchodzisz w ukryte obc nr7 temp.silnika dolewasz olej az zacznie sie wylewac zakrecasz musisz sie dosc szybko uwijac zeby sie za mocno nie nagrzał
-
Popularność BMW
a moze zrzute dla kolegi zrobimy jak by nie dał rady dozbierac
-
Popularność BMW
No, w sumie zamiast e39 weź F12 :D Dużo więcej kasy nie potrzeba :lol: Pare złotych dołozy i będzie F12 jak znalazł :mrgreen:
-
Popularność BMW
Nie no. Nie przesadzaj. :) 60-70 tys zł to już E60 można mieć ładne. Problem się zaczyna jak ludzie mający 40-50 tys zł szukają E60. Wtedy kłopoty gwarantowane. :) i pózniej pisza jakie te Bmw beeee zamiast sobie ładnej e39 poszukac
-
E 61 polski salon
gorik79 odpowiedział(a) na szkudi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażgruby przewał
-
F11 535xd M-Sport
nie wyobrazam sobie 18 na zime ale moze jestem staroświecki
-
Pukanie na dołkach
ta tasma musi byc teflonowa ta z aso choc droga teflonowa nie jest albo zle nakleili
-
Opony zimowe do e91.
ja mysle ze kazde BMW jest czułe w tym temacie
-
Opony zimowe do e91.
gdzie robiles wywazanie z testem drogowym na maszynie Hanter GSP 9700 na ursynowie moze?
-
[E39] Regulacja świateł mijania/Wymiana regulatora
jak masz 2003r bedzie cięzko ale nie pisz ze po lifcie sie nie da bo lift był pod koniec 2000r
-
535D E60 2005r KONWERTER
od dodrego fachowca który juz duzo tych skrzyni robił dowiedziałem sie ze softy itp to tylko strata kasy a on po to rozbiera skrzynie zeby nie było takich niespodzianek jak u Ciebie jak jest szrot to dzwoni do klienta i mówi co i jak kolegi auto ma 260tkm przebiegu i tylko tarczki były do wymiany inna sprawa ze jak auto długo jezdzi z padnietym konwerterem leci tez skrzynia raczej watpie zeby dla autora postu lepszym rozwiazaniem była wymiana skrzyni
-
535D E60 2005r KONWERTER
kolega niedawno robił w takiej jak twoja nowy konwerter ZF plus miska z filtrem plus olej ZF plus uszczelki,rozebranie,wymiana tarczek,poskładanie 5tys zł sama robocizna 1tys w wawie ale mówi ze tak pieknie jeszcze ta skrzynia nie chodziła miał takie same objawy co ty konwerter i reszte ja mu załatwiałem
-
F11 535xd M-Sport
bardzo mądra decyzja poza tym weższa opona lepiej sie trzyma na sniegu
-
Mycie naszych X6
jesli mozna tez bym prosił
-
[e39] 525d 2003 M-Pakiet ~195KM 400Nm
na zdjeciu brakuje Ci jeszcze górnych łozysk amortyzatora nie sa drogie ok70zł lemforder za sztuke a po co masz 2 razy zagladac nie pekaja w nich gumy takze z góry nic nie zobaczysz ale wyrabia sie łozysko na kulkach
-
Spalanie 630.Ile naprawdę?
wydaje mi sie ze to bardzo dobry wynik
-
Nowa F30 już w piątek
Też to widziałem i strasznie mnie to denerwuje żeby nie powiedzieć .... Robią z ludzi idiotów i tyle. Na to jest cała masa przykładów, poczawszy od żółtych ringów w F01, i E89 przez gałki skrzyni biegów w E9X. A technologie LEDowych lamp mieli już e E46 Coupe w 2003 roku :mad2: a nie w e39 w 2001?
-
DPF w e39
sa firmy które sie tym zajmują
-
F11 535xd M-Sport
Oj tak :) Na szczególną uwagę zasługuje cały adaptive drive. Na sport+ z ograniczoną trakcją spod świateł potrafi pokazać pazur. Odcinka jest chyba na 5100rpm,ale kręcenie wyżej niż 4700rpm nie ma sensu. Czuć że moment już nie jest taki duży i spada, ale to normalne w ropniakach. Turbo wali bardzo nisko i jak pisałem trzyma poziom do 4700rpm. jak spalanie wyglada z tym silnikiem?
-
Kolejne F10 czy X5?
ja też byłem w szoku jak audi obnizyło loty uszczelki pokryte meszkiem nawet w a4 z 98r były
-
BMW E93 330d by klagosz
to jest bardzo dobra alternatywa :wink:
-
e39 530i problem z radiem przestaje grac
problem rozwiazany pomogła naprawa tunera
-
NIE DZIAŁA RADIO
problem rozwiazany pomogła naprawa tunera w serwisie bm54
-
545i Problem na wysokich obrotach
ale jak chce sie zrechabilitowac? uwazasz ze w aucie ze zdjecia jest pod maska 545i ? bo ja uwazam ze to kolejna kpina z nas jak by chciał byc normany to by nie pisał znowu bzdur