Treść opublikowana przez gorik79
-
E53 bicie tarcza hamulcowych
miałem tak samo ale zareklamowałem oryginały po 2tyg i uznali reklamacje
-
2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja amerykańska
Za ostatnie 6 lat wychodzi mi 135 tysięcy rocznie. Bywało, że oddawałem czteroletnie auto z przebiegiem ponad 600 tys mil, ale chyba się postarzałem i dziś moje niemal sześcioletnie Volvo ma "tylko" 800 tys mil przebiegu. :mrgreen: no to troche jezdzisz :D
-
2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja amerykańska
to tak z ciekawosci ile przejezdzasz rocznie mil volvo?
-
[e39] 525d 2003 M-Pakiet ~195KM 400Nm
nikt jej nie robił 100 mikronów ma
-
Przestroga dla "pewnych siebie" kierowców
gorik79 odpowiedział(a) na padzio91 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdymocny film
-
[e39] 525d 2003 M-Pakiet ~195KM 400Nm
Widzę że to ogólny problem (u mnie też) w E39.Jak całość jest ogólnie super i rdza raczej nie tyka, to te klapy są :mad2: .Czyżby kiepski ocynk? Czy przez tyle lat nie mogli poradzić sobie z tym? A może olali problem? to zalezy u mnie np. klapa czysta za to pod klapką od wlewu paliwa purchelek
-
bicie kierownicy powyżej 120km/h
Dzieki za wyczerpujaca odpowiedz, ale niestety kola wywazalem, pozniej przy okazji naprawy zawieszenie wymienilem rowniez opony na nowe (4 sztuki), Oczywiscie nowe opony zalozone, to i wywazone jeszcze raz. Niestety to nie jest to.... problem z drganiami w e39 to temat rzeka ale musisz byc mocny i nie poddawac się :D
-
2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja amerykańska
to jest raczej normalna cena tym bardziej ze ta jest dosc bogato wyposażona
-
Mrugajace Stopy...
bardzo imponujaca nikt nie ma takiego wyboru dodatkowych funkcji
-
układ kierowniczy-chrobotanie !!
wygladaja na bardzo powazną firme
-
układ kierowniczy-chrobotanie !!
robiłes u nich? bo piszą ze w ciezarowych i autobusach robią
-
Tuleje główne tylnej belki <touring>
dobry patent :cool2:
-
KRAKSA Z LISEM (przód do naprawy) - POMOCY
raczej po autostradzie zwierzaki nie powinny biegac
-
Rozpiska bezpieczników BMW e39 - PO POLSKU
super info dzieki
-
jaki rozmiar opon na zimę ?????
zalezy od srednicy tarcz hamulcowych
-
F10 mam i Ja:)
taaa, czarna tapicerka jest trudniejsza w utrzymaniu... :) czlowieku o czym ty mowisz? przydaloby sie pewnie poinformowac o tym taksowkarzy w DE, aby zmienili tapicerki w swoich budyniach z czarnych na bez :) strasznie sie kurzy u Ciebie w samochodzie, skoro odkurzasz skore po tydzien moze po prostu lubi czystosc
-
F10 mam i Ja:)
sliczny srodek najlepsze zestawienie kolorów :cool2:
-
BMW 525i e60 2006r - Warszawa - VIN: WBANE53556CK91076 [UWA]
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpół roku temu było do sprzedania za 49tys ...poziom rozsądny ... to była cena z opłatami do odbioru w RP? to cena auta zarejestrowanego gosc ja sprowadził 4lata temu z przebiegiem 700mil ale według ona miała jeszcze przygode u nas bo w raporcie nie widac zeby była bita lewym przodem przebieg 50tkm
-
Sprzedane proszę o usunięcie postu.
rozumiem odpuszczam rzezbił nie będe :wink:
-
Sprzedane proszę o usunięcie postu.
do e39 tez pasuja?
-
BMW 525i e60 2006r - Warszawa - VIN: WBANE53556CK91076 [UWA]
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpół roku temu było do sprzedania za 49tys
-
320D Kupiony używany, trzeszczy.
dopiero teraz zauwazyłem ze to pierwszy post i od razu taki ostry raczej watpie zeby kolega yoshi kupił auto z przebiegiem 500tys takze obowiazuje zasada nie widziałes nie wypowiadaj się http://otomoto.pl/bmw-535-pelny-m-pakiet-C20547297.html i nie obrazaj bmw które maja ponad 500tys to ogloszenie to nie pomyłka dzwoniłem do goscia :wink: Tak naprawde nie wiesz jaką bmw kupił yoshi bo przeciez nie znał sie kompletnie sam tak napisał jak kupował swoją bmw a co do tej bmki z ogłoszenia myslisz ze po przebiego 500tys wszystko bedzie tip top wiem cos o tym jak i co robia handlarze z samochodami bo sam po nie jezdzilem wiele lat i wiem jak wyglada samochod w niemczech musisz cos zrozumiec dobre samochody w niemczech kosztuja kupe kasy niemiec nie sprzedaje dobrego bo i po co oczywiscie są wyjatki jak kupi sobie nowy ale wtedy nie sprzedaje swojego za bezcen a handlarzowi nie opłaca sie kupic dobrego ładnego samochodu bo w polsce nikt tego nie doceni wiec bierze sie tanie auta ktore czasem stoja w krzakach reasumując za łądny samochod trzeba zapłącic bądz kupic lekko uderzony bo gebelsowi nie opłaca sie go robic i sprzedaje a w polsce mozna go ładnie zrobic i cieszyc sie fajna zdrową furą no akurat mi nie musisz tłumaczyc jak wygladaja i ile kosztuja samochody w niemczech a ten gosc nie jest handlarzem uczciwie podał przebieg nie uwazam ze wszystko w niej jest ok ale podoba mi sie jej wyglad jak na ten przebieg gdyby był przekładany srodek to poco taki przebieg zostawiac?????
-
320D Kupiony używany, trzeszczy.
dopiero teraz zauwazyłem ze to pierwszy post i od razu taki ostry raczej watpie zeby kolega yoshi kupił auto z przebiegiem 500tys takze obowiazuje zasada nie widziałes nie wypowiadaj się http://otomoto.pl/bmw-535-pelny-m-pakiet-C20547297.html i nie obrazaj bmw które maja ponad 500tys to ogloszenie to nie pomyłka dzwoniłem do goscia :wink:
-
320D Kupiony używany, trzeszczy.
troche przesadziłes ale 2.0d powyzej 250tys potrafi dac w kosc niektórym moim znajomym ostro
-
Dziwny szum koła po zmianie opony
kupiłes wyzabkowana opone