Skocz do zawartości

gorik79

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gorik79

  1. rozumiem ze twoje auto nie ma napedu x-drive bedziesz przerabiał?
  2. hiob skąd wziołeś takie ładne zdjecia zawieszenia m3?
  3. gorik79 odpowiedział(a) na Pawel23 temat w E38
    dzisiaj wysyłam im tuner za 10dni dam znac co i jak
  4. gorik79 odpowiedział(a) na Pawel23 temat w E38
    w poniedziałek dzwonie zobaczymy
  5. jak jeszcze raz podotykasz materiały w nowej 1 nie zapomnij dotknac schowka z plastiku jak w fordzie fiesta
  6. gorik79 odpowiedział(a) na Pawel23 temat w E38
    Dzieki ale u mnie chyba jest inny tuner mam duza navi
  7. fajnie ze co jakis czas zdajesz szczere relacje dla kogos kto mysli o zakupie takiego lub po prostu zainteresowanych to dobre informacje
  8. nie no teraz tylko iść i skoczyć z mostu.. :D :duh: dobre,zadbane,pewne egzemplarze nie spadną z ceny, wystarczy popatrzyć na ceny np modeli E46, za pewną sztuke trzeba dać nawet więcej niż za podstawe E90 czy E91, to o czymś świadczy, takie auta zawsze będą w cenie, więc nie ma co się martwić na zapas. dokładnie bmw to nie renault laguna
  9. kierownica w stylu mini coper
  10. nic sie nie uszkadza przy rozklejaniu opalarka z reg.temp. to pierwsze po drugie wyczyscisz sobie 10-+letnią lampe w srodku zdziwisz sie jak była czysta :D po trzecie skleisz dokładniej niz fabryka zero problemów z parowaniem ja stosuje metode rozklejania
  11. To nie prawda, w czasach gdy BMW nie bylo ostatnia marka oferujaca rzedowe 6, a jedynie jedna z wielu stworzyli ten model http://img855.imageshack.us/img855/6186/bmw2002turbo2.jpg i byl to prekursor wszystkich modeli M3, posiadajacy pod maska wlasnie nic innego niz turbodoladowany, dwulitrowy, 4 cylindrowy silnik (byl to pierwszy tego typu samochod osobowy w Europie). Czas rzedowych 6 sie konczy, bo nawet BMW dostrzega, ze to slepa droga rozwoju, nie zdziwie sie gdy nowe M3 rzeczywiscie zostanie wprowadzone do sprzedazy z nowym silnikiem V6 (o ktorym spekulacje, potwierdzone nawet patentami zlozonymi przez BMW, kraza od dawna). v6 w bmw to by był koniec swiata a silniki 4cyl nigdy nie dorównaja kultura pracy 6cyl
  12. mam podobnie ale w e39 duza navi
  13. w norauto kupisz klej mleczko do tapicerek
  14. dobre klocki niemieckie tez je kupiłem w pud. zimermana
  15. gorik79 odpowiedział(a) na bennys temat w X3 (E83)
    wypadało by dodac ze tego typu auta przy wyzszych predkosciach sa głosniejsze niz np. kombi i nie chodzi tu o pozałowanie na materiałach wygłuszeniowych a współczyniku cx
  16. polecam
  17. w e90 to pewnie jeszcze zadkosc zeby zanikały pixele
  18. czyli w pewnych kwestiach się zgadzamy i o to chodzi
  19. Przeciez to tylko samochod - dzisiaj jest, jutro nie ma... Jak zauważyłeś lub nie... było to pisane w konwencji żartu.. Z całym szacunkiem ,ale to jak ja wyrażam się o moim rzeczach jest tylko i wyłączenie moją sprawa. A to że jest to tylko samochód... oczywiście .. tylko powiedz to 90 % użytkowników tego forum.. Po co kupować felgi , zmieniać listwy, spędzać godziny w garażu.. przecież to tylko samochód dzisiaj jest jutro nie ma... baaa chyba jak z każdą rzeczą i osoba na tym świecie.. dla mnie to tez cos wiecej niz rzecz i lubie dopieszczac samochód tak pozatym powiem tak piękna wszystko poza silnikiem w moim stylu
  20. nie chce byc złosliwy ale pozyjemy zobaczymy jak joystiki bedą działac za 10 lat po za tym ze niezprzeczalnie wygladaja lepiej od wajchy
  21. gorik79 odpowiedział(a) na m82xxx temat w E39
    tak myslałem w Polsce to moze za 20 lat takie przeglady
  22. gorik79 odpowiedział(a) na m82xxx temat w E39
    o te zardzewiałe przewody to chyba nie w Polsce się przyczepili?
  23. gorik79 odpowiedział(a) na m82xxx temat w E39
    :cool2: co łaska według cennika :twisted:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.