Treść opublikowana przez gorik79
-
E60 5xxdA M57D30T2
rozumiem ze twoje auto nie ma napedu x-drive bedziesz przerabiał?
-
2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja amerykańska
hiob skąd wziołeś takie ładne zdjecia zawieszenia m3?
-
NIE DZIAŁA RADIO
dzisiaj wysyłam im tuner za 10dni dam znac co i jak
-
NIE DZIAŁA RADIO
w poniedziałek dzwonie zobaczymy
-
Nowa F30 już w piątek
jak jeszcze raz podotykasz materiały w nowej 1 nie zapomnij dotknac schowka z plastiku jak w fordzie fiesta
-
NIE DZIAŁA RADIO
Dzieki ale u mnie chyba jest inny tuner mam duza navi
-
2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja amerykańska
fajnie ze co jakis czas zdajesz szczere relacje dla kogos kto mysli o zakupie takiego lub po prostu zainteresowanych to dobre informacje
-
Nowa F30 już w piątek
nie no teraz tylko iść i skoczyć z mostu.. :D :duh: dobre,zadbane,pewne egzemplarze nie spadną z ceny, wystarczy popatrzyć na ceny np modeli E46, za pewną sztuke trzeba dać nawet więcej niż za podstawe E90 czy E91, to o czymś świadczy, takie auta zawsze będą w cenie, więc nie ma co się martwić na zapas. dokładnie bmw to nie renault laguna
-
Nowa F30 już w piątek
kierownica w stylu mini coper
-
[E39] Regulacja świateł mijania/Wymiana regulatora
nic sie nie uszkadza przy rozklejaniu opalarka z reg.temp. to pierwsze po drugie wyczyscisz sobie 10-+letnią lampe w srodku zdziwisz sie jak była czysta :D po trzecie skleisz dokładniej niz fabryka zero problemów z parowaniem ja stosuje metode rozklejania
-
Nowa F30 już w piątek
To nie prawda, w czasach gdy BMW nie bylo ostatnia marka oferujaca rzedowe 6, a jedynie jedna z wielu stworzyli ten model http://img855.imageshack.us/img855/6186/bmw2002turbo2.jpg i byl to prekursor wszystkich modeli M3, posiadajacy pod maska wlasnie nic innego niz turbodoladowany, dwulitrowy, 4 cylindrowy silnik (byl to pierwszy tego typu samochod osobowy w Europie). Czas rzedowych 6 sie konczy, bo nawet BMW dostrzega, ze to slepa droga rozwoju, nie zdziwie sie gdy nowe M3 rzeczywiscie zostanie wprowadzone do sprzedazy z nowym silnikiem V6 (o ktorym spekulacje, potwierdzone nawet patentami zlozonymi przez BMW, kraza od dawna). v6 w bmw to by był koniec swiata a silniki 4cyl nigdy nie dorównaja kultura pracy 6cyl
-
Problem z audio, przestaje odtwarzać dzwięk
mam podobnie ale w e39 duza navi
-
bmw e60 usunięcie wgniecenia bez lakierowania
o nawet na preparacie zdjecie bmw :cool2:
-
Odszedł materiał z podsufitówki
w norauto kupisz klej mleczko do tapicerek
-
Klocki hamulcowe - SAXID - co to za firma ?
dobre klocki niemieckie tez je kupiłem w pud. zimermana
-
Wyciszenie wnętrza X3
wypadało by dodac ze tego typu auta przy wyzszych predkosciach sa głosniejsze niz np. kombi i nie chodzi tu o pozałowanie na materiałach wygłuszeniowych a współczyniku cx
-
Opony zimowe do e91.
polecam
-
BMW Prof. naprawa wyświetlacza
w e90 to pewnie jeszcze zadkosc zeby zanikały pixele
-
vwszrot.pl - czule wypowiedzi uzytkownikow "niezawodnych" VW
ale sobie wymyslili z tym kółkiem zebatym
-
BMW E92 - Havana 2011
czyli w pewnych kwestiach się zgadzamy i o to chodzi
-
BMW E92 - Havana 2011
Przeciez to tylko samochod - dzisiaj jest, jutro nie ma... Jak zauważyłeś lub nie... było to pisane w konwencji żartu.. Z całym szacunkiem ,ale to jak ja wyrażam się o moim rzeczach jest tylko i wyłączenie moją sprawa. A to że jest to tylko samochód... oczywiście .. tylko powiedz to 90 % użytkowników tego forum.. Po co kupować felgi , zmieniać listwy, spędzać godziny w garażu.. przecież to tylko samochód dzisiaj jest jutro nie ma... baaa chyba jak z każdą rzeczą i osoba na tym świecie.. dla mnie to tez cos wiecej niz rzecz i lubie dopieszczac samochód tak pozatym powiem tak piękna wszystko poza silnikiem w moim stylu
-
BMW E92 - Havana 2011
nie chce byc złosliwy ale pozyjemy zobaczymy jak joystiki bedą działac za 10 lat po za tym ze niezprzeczalnie wygladaja lepiej od wajchy
-
Zardzewiale przewody hamulcowe.
tak myslałem w Polsce to moze za 20 lat takie przeglady
-
Zardzewiale przewody hamulcowe.
o te zardzewiałe przewody to chyba nie w Polsce się przyczepili?
-
Zardzewiale przewody hamulcowe.
:cool2: co łaska według cennika :twisted: