Treść opublikowana przez jceel
-
Zmiana wydechu / tłumika w silniku benzynowym.
pierwszy byłem!!!111 :mrgreen:
-
Zmiana wydechu / tłumika w silniku benzynowym.
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=EZ51&mospid=47651&btnr=18_0465&hg=18&fg=95&hl=1 zamawiasz w ASO po numerze części, koszt z tego co widze ok. 120zł...
-
330Ci - Sprzedaż Kupno BMW - ile doinwestowaliście w auto
za 35 powinna sie sprzedac...
-
Zmiana wydechu / tłumika w silniku benzynowym.
trochę zabawy z palnikiem i spawarką i może by wszedł :mrgreen:
-
Zmiana wydechu / tłumika w silniku benzynowym.
jak dla mnie to trochę wieś - w sensie zamienianie pojedynczej końcówki wydechu na podwójną w celu imitowania wydechu z R6...
-
330Ci - Sprzedaż Kupno BMW - ile doinwestowaliście w auto
to jest masakrycznie niska cena kolego, moim zdaniem takie auto jest warte ok. 35 tysiecy, moze nawet wiecej...
-
330d buczenie pompy wspomagania
pomogło mi dolanie trochę płynu (sprawdzałem w 320d i było więcej, więc dolałem tak by w 330d było tyle samo). ale oprócz tego namierzyłem przetarty wąż idący od zbiorniczka płynu wspomagania (zaraz przy zbiorniczku). przetarcie jest na tyle małe, że płyn nie ucieka, ale prawdopodobnie dostaje się przez niego powietrze. nie naprawiłem tego jeszcze z braku czasu, ale przy większej ilości płynu przestało buczeć.
-
320d APEL to forumowiczów - gdzie kupić uzywane wtryski?
hm... a nówki sztuki w boschu zdaje się kosztują ok. 800 za sztuke...
-
330i - tarcze i klocki
Ja kupiłem Tarcze ATE Power Disc i jak na razie jestem bardzo zadowolony a klocki również kupiłem z ATE. Ale jakbym miał więcej kasy kupiłbym ORI tarcze nawiercane, ale przy twoich przebiegach wystarczą ci ATE komplet i będziesz zadowolony. czy te nawiercane tarcze ORI 325mm i 320mm to są te same które są montowane do M3?
-
3XX - Sprężyny 50/40 pytanie
wklej poprawny link
-
330i - tarcze i klocki
kup w ASO :) albo tutaj oryginalne tarcze OE BMW: przód: http://www.czescidobmw.pl/Tarcza_hamulcowa_OE_BMW,p,2267.php tył: http://www.czescidobmw.pl/Tarcza_hamulcowa_OE_BMW,p,2268.php
-
320CD Wnętrze : Kod wyposażenia -może ktoś wyjaśnić ?
to chyba standardowe hamulce takie jak we wszystkich 320d
-
3XX - Nawigacja 16:9 pytanie?
czytnik map jest w bagażniku. musisz go mieć razem z ekranem, wiązką i tunerem radiowym zdaje się. da się zrobić, ale dużo dłubania (trzeba zdejmować tapicerkę na podłodze by puścić tamtędy wiązkę, więc wyjmowanie foteli, kanapy, etc)
-
e46 Uszkodzenia samochodu - wycena naprawy i części
po czym poznałeś że oryginalne? u mnie wyglądają tak samo, ale nie wiem na co mam zwrócić uwagę żeby sprawdzić czy są oryginalne :)
-
e46 Uszkodzenia samochodu - wycena naprawy i części
1. to jest anglik po przekładce 2. pod zderzakiem brakuje plastikowego nadkola od strony kierowcy 2a. musisz obejrzeć czy wloty chłodzące tarcze hamulcowe i inne plastiki nie są połamane, niby bzdura ale każdy taki plasticzek kosztuje kilkadziesiąt zł 3. razem ze zderzakiem musisz kupić halogeny i dwa klaksony 4. maska leży krzywo jak nieszczęście, do prostowania 5. widzę, że ślizgi zderzaka też są ładnie zwichrowane więc trzeba kupić nowe. a skoro są zwichrowane, to raczej na pewno ranty błotnika też do prostowania bo się powyginały 6. brakuje listewek pod reflektorami - kupienie takiej listewki to pikuś ale lakierowanie to kolejne minimum 150zł od sztuki jesli zawieszenie jest OK i uszkodzone jest tylko to co widać na zdjęciu i nic więcej to moooże robiąc po kosztach udałoby ci się to zamknąć w 2000zł
-
Naprawa zderzaka
oj nie tylko... w krajach południowej europy to jeszcze częstsze :)
-
316i 99' Przeróbka na "poliftingu"
słodki jezu na patyku :duh: kiera od E39, zderzak przedni od E46 LCI, felgi z przedmieścia pekinu i jeszcze ten wydech :duh:
-
316i 99' Przeróbka na "poliftingu"
zderzak między wersjami technicznie pasuje (chociaż oczywiście wygląda dziwnie).
-
Naprawa zderzaka
tak. może ci się uda dogadać z lakiernikiem żeby zaprawki porobił i wyjdzie taniej, ale nie liczyłbym na to.
-
Naprawa zderzaka
300zł. a w ogóle to serio masz E46 coupe z silnikiem M50 czy to pomyłka?
-
320d automat - chyba sprzęgło pada.
na pewno coś jest nie tak. pozostaje ci jedynie zaprowadzić samochód do warsztatu gdzie specjalizują się w naprawie skrzyń automatycznych.
-
320d automat - chyba sprzęgło pada.
kolego, w twoim samochodzie nie ma zwykłego sprzęgła. jest konwerter momentu obrotowego (sprzęgło hydrokinetyczne) i awaria tego to jest zdecydowanie grubsza sprawa... :?
-
330i CABRIO - OPINIE
ale spawanie całej ćwiartki z kielichem??? moim zdaniem to już lekka przesada...
-
diesel czy benzyna - merytorycznie
1120km na pełnym baku w 330d to raczej fikcja, ale 800-900km jak najbardziej jest do zrobienia.
-
318 Ci Benzyna 95 czy 98 ??
kolego, masz E46 z silnikiem M50? o_O to jakiś swap?