Skocz do zawartości

jceel

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jceel

  1. jceel odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w E46
    pierwszy byłem!!!111 :mrgreen:
  2. jceel odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w E46
    http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=EZ51&mospid=47651&btnr=18_0465&hg=18&fg=95&hl=1 zamawiasz w ASO po numerze części, koszt z tego co widze ok. 120zł...
  3. za 35 powinna sie sprzedac...
  4. jceel odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w E46
    trochę zabawy z palnikiem i spawarką i może by wszedł :mrgreen:
  5. jceel odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w E46
    jak dla mnie to trochę wieś - w sensie zamienianie pojedynczej końcówki wydechu na podwójną w celu imitowania wydechu z R6...
  6. to jest masakrycznie niska cena kolego, moim zdaniem takie auto jest warte ok. 35 tysiecy, moze nawet wiecej...
  7. jceel odpowiedział(a) na jceel temat w E46
    pomogło mi dolanie trochę płynu (sprawdzałem w 320d i było więcej, więc dolałem tak by w 330d było tyle samo). ale oprócz tego namierzyłem przetarty wąż idący od zbiorniczka płynu wspomagania (zaraz przy zbiorniczku). przetarcie jest na tyle małe, że płyn nie ucieka, ale prawdopodobnie dostaje się przez niego powietrze. nie naprawiłem tego jeszcze z braku czasu, ale przy większej ilości płynu przestało buczeć.
  8. hm... a nówki sztuki w boschu zdaje się kosztują ok. 800 za sztuke...
  9. jceel odpowiedział(a) na zent temat w E46
    Ja kupiłem Tarcze ATE Power Disc i jak na razie jestem bardzo zadowolony a klocki również kupiłem z ATE. Ale jakbym miał więcej kasy kupiłbym ORI tarcze nawiercane, ale przy twoich przebiegach wystarczą ci ATE komplet i będziesz zadowolony. czy te nawiercane tarcze ORI 325mm i 320mm to są te same które są montowane do M3?
  10. wklej poprawny link
  11. jceel odpowiedział(a) na zent temat w E46
    kup w ASO :) albo tutaj oryginalne tarcze OE BMW: przód: http://www.czescidobmw.pl/Tarcza_hamulcowa_OE_BMW,p,2267.php tył: http://www.czescidobmw.pl/Tarcza_hamulcowa_OE_BMW,p,2268.php
  12. to chyba standardowe hamulce takie jak we wszystkich 320d
  13. jceel odpowiedział(a) na TC temat w E46
    czytnik map jest w bagażniku. musisz go mieć razem z ekranem, wiązką i tunerem radiowym zdaje się. da się zrobić, ale dużo dłubania (trzeba zdejmować tapicerkę na podłodze by puścić tamtędy wiązkę, więc wyjmowanie foteli, kanapy, etc)
  14. po czym poznałeś że oryginalne? u mnie wyglądają tak samo, ale nie wiem na co mam zwrócić uwagę żeby sprawdzić czy są oryginalne :)
  15. 1. to jest anglik po przekładce 2. pod zderzakiem brakuje plastikowego nadkola od strony kierowcy 2a. musisz obejrzeć czy wloty chłodzące tarcze hamulcowe i inne plastiki nie są połamane, niby bzdura ale każdy taki plasticzek kosztuje kilkadziesiąt zł 3. razem ze zderzakiem musisz kupić halogeny i dwa klaksony 4. maska leży krzywo jak nieszczęście, do prostowania 5. widzę, że ślizgi zderzaka też są ładnie zwichrowane więc trzeba kupić nowe. a skoro są zwichrowane, to raczej na pewno ranty błotnika też do prostowania bo się powyginały 6. brakuje listewek pod reflektorami - kupienie takiej listewki to pikuś ale lakierowanie to kolejne minimum 150zł od sztuki jesli zawieszenie jest OK i uszkodzone jest tylko to co widać na zdjęciu i nic więcej to moooże robiąc po kosztach udałoby ci się to zamknąć w 2000zł
  16. oj nie tylko... w krajach południowej europy to jeszcze częstsze :)
  17. słodki jezu na patyku :duh: kiera od E39, zderzak przedni od E46 LCI, felgi z przedmieścia pekinu i jeszcze ten wydech :duh:
  18. zderzak między wersjami technicznie pasuje (chociaż oczywiście wygląda dziwnie).
  19. tak. może ci się uda dogadać z lakiernikiem żeby zaprawki porobił i wyjdzie taniej, ale nie liczyłbym na to.
  20. 300zł. a w ogóle to serio masz E46 coupe z silnikiem M50 czy to pomyłka?
  21. na pewno coś jest nie tak. pozostaje ci jedynie zaprowadzić samochód do warsztatu gdzie specjalizują się w naprawie skrzyń automatycznych.
  22. kolego, w twoim samochodzie nie ma zwykłego sprzęgła. jest konwerter momentu obrotowego (sprzęgło hydrokinetyczne) i awaria tego to jest zdecydowanie grubsza sprawa... :?
  23. jceel odpowiedział(a) na Gradosek temat w E46
    ale spawanie całej ćwiartki z kielichem??? moim zdaniem to już lekka przesada...
  24. jceel odpowiedział(a) na jakub temat w E46
    1120km na pełnym baku w 330d to raczej fikcja, ale 800-900km jak najbardziej jest do zrobienia.
  25. jceel odpowiedział(a) na Bartek1982Sce temat w E46
    kolego, masz E46 z silnikiem M50? o_O to jakiś swap?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.