Treść opublikowana przez jceel
-
Wkład lusterka - jak wyjąć aby nie zepsuć?
podważyć delikatnie śrubokrętem i na pewno wyskoczy.
-
e92 dołożenie nawigacji
programowanie jest do ogarnięcia za 0zł... tylko trochę nieprzespanych nocy ;)
-
Absurdy z fotoradarem w tle ...
kwintesencja lewackiego myślenia.
-
Absurdy z fotoradarem w tle ...
no chyba nie, bo stosujesz komuszą retorykę. wolność człowieka jest ważniejsza niż jego bezpieczeństwo. o bezpieczeństwo musi zadbać sobie sam. jeśli chcę jeździć bez pasów, to jest tylko i wyłącznie moja sprawa.
-
Absurdy z fotoradarem w tle ...
jesteś czerwony?
-
Absurdy z fotoradarem w tle ...
no i? nie widzę związku między pierwszym a drugim zdaniem. państwo to nie jest rzecz święta, bo sami jesteśmy jego częścią i (przynajmniej teoretycznie) mamy na nie wpływ. ja kwestionuję miejsca w których stoją fotoradary i ograniczenia prędkości przy nich. to jest tylko moja prywatna sprawa czy ryzykuję mandat, ale mam święte prawo do wypowiadania swoich opinii na ten temat.
-
Absurdy z fotoradarem w tle ...
przez fotoradary, do ograniczeń prędkości się przecież nie stosuję.
-
Blokada skrzyni biegów E91 2007 touring
może wystarczy spuścić olej ze skrzyni i zalać nowy... albo odczepiły się wodziki skrzyni biegów.
-
Absurdy z fotoradarem w tle ...
a dla mnie jest, bo przez fotoradary później dojadę do celu, więc przyspieszam by wyrównać stratę.
-
e90 czy da sie zakodowac te funkcje
do doświetlania zakrętów musisz mieć specjalne lampy z tą funkcją
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
z 535d 272KM, tylko z tego modelu będą pasować
-
Brak mocy 335d
wężyki podciśnieniowe 1700zł :duh: jak one kosztują 9zł/metr normalnie...
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
w sumie sam bym chętnie stanął na kresce z S8, według danych katalogowych przyspieszenie do 100 w E90 330xd jest identyczne z dokładnością do 0,1s
-
E90 - aktualizacja sterownika silnika przez winkpf ??
kiedy wyszedł ostatni update dla DDE 6 w 3.0d? czy są jakieś istotne zmiany od najstarszej wersji softu z 2005r?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
wszystko się zgadza... na suchym seryjne 330i na pewno będzie szybsze - do 100 może być jeszcze wyrównany wynik, ale później na pewno 330i odjedzie. podobnie 330d po programie. co innego S8 manual - według danych katalogowych jest sporo szybszy. a tak w ogóle, to chyba te S8 D2 teraz już za psie pieniądze można kupić, widziałem na allegro po kilkanaście tys zł.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
jeśli kolega ma manualną skrzynie, to szybsze będą: E65 760 (3-4x droższe) E60 550 (5x droższe) E39 M5 (2-3x droższe) E36 M3 (najbliżej ceny S8 D2) a jeśli automata, to szybsze będzie nawet E46 330i, bo automat katalogowo ma 6,6s do 100 (manual 5,5) ogólnie konkurentem dla Audi S8 jest seria 7 V12. poza startem do 100, w zakresie wyższych prędkości szybsze będą samochody nawet o mniejszej mocy z racji mniejszych strat mocy na przeniesieniu napędu. i ostatnia sprawa... ciekawe ile mu zostało rzeczywistych KM z tych 360... 4,2 z audi są znane z tego że nie trzymają mocy, chociażby 4,2 FSI - w teorii 420KM, w praktyce na hamowni wychodzi czasami i 280 :norty:
-
Jakie OPONY ZIMOWE DO BMW 330i e90 06r ??
nie zakładać!
-
Jakie OPONY ZIMOWE DO BMW 330i e90 06r ??
wjedziesz w dziurę, najedziesz na próg zwalniający albo krawężnik = będzie szuranie jak będziesz cały czas poruszać się po równych niemieckich autostradach to jest szansa, że nie będzie :8)
-
E-46 naped na 4 kola a na 2
ja też nie wierzę w takie spalanie w 4x4, E90 330xd (231KM) z manualem pali mi w mieście średnio 11 litrów. przy mocniejszym przyciskaniu 12. minimum z takiego dłuższego dystansu w mieście to było 10,5 i to była na prawdę już emerycka jazda...
-
Błąd ciśnienia w oponach
odpal silnik, wejdź do menu BC i znajdź opcję "reset" po czym prztrzymaj kilka sekund przycisk od BC
-
Obroty na cieplym silnikumbmw e90 318i
tak na prawde są wyższe, na pewno ponad 700, ale te obrotomierze w BMW jakoś dziwnie pokazują, że wydaje się być mniej.
-
wymiana oleju w tylnym moście
w mojej skrzyni biegów jest korek spustowy na pewno...
-
Wymiana świecy żarowej
i najważniejsze - przed wymianą: 1) zdjąć wszystkie plastiki, osłony silnika, ale zostawić filtr powietrza i kolektor 2) pojechać na przejażdżkę, rozgrzać silnik do 90 stopni 3) po powrocie szybciutko zdjąć kolektor zanim ostygnie na pewno wyjdą wszystkie bez problemu...
-
Diesel- zapach spalin w kabinie
takie plecionki mogą Ci też sprzedać i zamontować w każdej firmie która produkuje wydechy.
-
Przeróbka Anglika Instalacja Elektryczna
jak to nigdzie nie można dostać? idź do ASO, tam na pewno mają, dostaniesz cały komplet.