Cześć wszystkim, zblokowała mi się dziś manualna skrzynia biegów. Mogę korzystać tylko z "jedynki". Żadna kontrolka mi nie wyskoczyła. Mechanik autoryzowanego serwisu przez tel. powiedział, że coś z samą skrzynią biegów, albo wałki skrzyni biegów. Chciałem się Was dopytać o ewentualne inne diagnozy oraz orientacyjne koszta. Samochód przed odkupieniem stał nieużywany ok. 2 lat. Przebieg 76000. Będę ogromnie wdzięczny za wszelkie porady i diagnozy:) Pzdr