Treść opublikowana przez yoshimura01
-
328i Szarpie przy ruszaniu i zgrzyta przy 2tyś obr/min HELP!
Pewnie że może być używka! Ważne żeby nie było luzu na tłumikach drgań skrętnych, uszkodzonego połączenia tulejowego mas, przebarwień, łuszczących się powierzchni stykowych, pęknięć. Jeżeli już używka kpl to daj chociaż nowe łożysko oporowe, żeby przy sprzedaży nie huczało. Pozdr Generalnie nie może być COŚ TAKIEGO [lub w podobnym stanie:
-
320D m47 błędy z inpy
Proszę bardzo: INPA: http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-11/448bfb47.jpg DIS: http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-11/1c12e2f7.jpg Wywaliły mi po założeniu AE... chyba usterka związana z elektrycznym poziomowaniem reflektorów ze względu na zmniejszenie zakresu wysokości wynikającego z grubości spinaczy AE. pozdr,
-
320D m47 błędy z inpy
Masz ringi Angel Eyes??
-
320D m47 błędy z inpy
4ty no na 100% wtryskiwacz sterujący. EGR na numerację 6 w kodach samodiagnozy, wiec tutaj nie ma go na liście.
-
320d odpala i gasnie //
Wygląda na awarię magistrali CAN :?
-
330xd Spore dymienie i brak mocy... HELP ME ??
Mówisz o V-Clampie?? Jakim sposobem mogło się to odpiąć?? Teraz już wszystko gra??
-
320d - spadki płynu chłodniczego
Najpewniej za mało płynu :wink: Dla: #M47 = 7l #M47N = 9,3l
-
325ci - dziwne chrobotanie ze środkowego nawiewu
silbergrau wiesz jak się z tym uporać??
-
320d 136km - wtryskiwacz
Przelewy masz już martwe! Wymieniaj to szybko bo Ci w końcu wtryskiwacze padną od syfu. pozdr
-
320d -Elektrozawór czy adaptacja ?? Wiadomo było :) Pomóźcie
a próbowałeś "rozdziewiczyć" tą starą/uszkodzoną??
-
328i - tarcze, klocki hamulcowe
Osobiście wybrałbym BREMBO ze względu na jakość. Brembo wykonuje heble do Merców AMG.
-
330xd utrata mocy
aha... czyli jednak zaskoczył. Oczywiście że dmuchawka mogła paść! I to zależy od tem oleju [silnika], jakości oleju i jego filtru, stanu katalizatorów no i przede wszystkim turbiny i jej sterowania. Generalnie bardzo dużo "rzeczy" mogło mieć na to wpływ... bardzo doginałeś w czasie tej awarii??
-
328i - tarcze, klocki hamulcowe
...no to całkowicie logiczne. Daj znać na co się zdecydujesz. :cool2: pozdr
-
330xd utrata mocy
Zasilanie paliwowe walnęło, tzn za niskie ciśnienie w układzie wtryskowym... który to jest rocznik??
-
328i - tarcze, klocki hamulcowe
A nie lepiej sobie kupić kpl używki w dobrym stanie od 330d?? Zapłacisz zdecydowanie mniej, a efekt hamowania prawie jak w M3 :wink:
-
330xd wymiana żarówki przeciwmgielnej
kwiatus19 zgadza się! Dla zwykłych zderzaków [nie MPakietowych] są dostępne 3 rodzaje wzornicze kpl kratek [krata główna + dwie boczne listewki]. Są one wykorzystywane w konkretnych modelach silnikowych i tak np dla: 316i - 325i kratka z podwójną listwą ozdobną 328i-330i kratka z siatką i dwoma pojedynczymi listwami ozdobnymi 320d-330d kratka z pojedynczą listwą ozdobną Generalnie nie jest możliwe dostanie się do żarówki halogenu z tej pozycji ponieważ dostęp jest całkowicie zblokowany przez tunele powietrzne hamulcy i chłodnicy paliwa. Wiem ponieważ sprawdzałem tą opcję próby demontażu żarówki.
-
320d -Elektrozawór czy adaptacja ?? Wiadomo było :) Pomóźcie
jak Ci na jałowym gaśnie to masz bardzo kiepski stan filtrów powietrza, paliwa itd.
-
330xd wymiana żarówki przeciwmgielnej
to już dotyczy mnie :wink: nie dłubiemy w zderzakach, a tam gdzie inżynieria BMW zaprojektowała do celów naprawczych miejsca technologiczne... http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-11/95686797.jpg
-
328i Szarpie przy ruszaniu i zgrzyta przy 2tyś obr/min HELP!
viewtopic.php?f=72&t=86682 zgadza się... wszystkie elementy mają prawie identyczny zakres wytrzymałościowy.
-
320d - obroty, wysprzęglanie i pytania nowicjusza
250-350zł
-
ALPINA B6 Remont + turbo "od zera"
Miałem na myśli właśnie M62ke... ale dopiero teraz mnie olśniło w jaki boost celujesz :jawdrop: :clap: A jak z tymi heblami?? Aha jeszcze jedno pytanie... to będzie Twój pierwszy projekt z uturbieniem, czy już masz jakieś sukcesy w tej dziedzinie mechaniki??
-
320d Po diagnozie komputerowej...Błąd P1720
Kolego Kerman... nawet nie wiemy jaki Ty masz tam silnik u siebie... M47 czy M47N??
-
320d 1998r auto ciagnie tylko od dolu do ok. 2200 obr/min
błąd wtrysku sterującego to: 5 needle motion sensor
-
330xd wymiana żarówki przeciwmgielnej
sory Panowie... nie ogarnąłem że chodzi o lift. pozdr
-
318i kontrolka chlodnicy
Można tylko delikatnie! najpierw upuści ciśnienie i sprawdzaj. Tutaj kalibracja wskaźników: http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-11/22deb0a5.jpg