Skocz do zawartości

yoshimura01

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez yoshimura01

  1. Pewnie że może być używka! Ważne żeby nie było luzu na tłumikach drgań skrętnych, uszkodzonego połączenia tulejowego mas, przebarwień, łuszczących się powierzchni stykowych, pęknięć. Jeżeli już używka kpl to daj chociaż nowe łożysko oporowe, żeby przy sprzedaży nie huczało. Pozdr Generalnie nie może być COŚ TAKIEGO [lub w podobnym stanie:
  2. yoshimura01 odpowiedział(a) na maciek1987 temat w E46
    Proszę bardzo: INPA: http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-11/448bfb47.jpg DIS: http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-11/1c12e2f7.jpg Wywaliły mi po założeniu AE... chyba usterka związana z elektrycznym poziomowaniem reflektorów ze względu na zmniejszenie zakresu wysokości wynikającego z grubości spinaczy AE. pozdr,
  3. yoshimura01 odpowiedział(a) na maciek1987 temat w E46
    Masz ringi Angel Eyes??
  4. yoshimura01 odpowiedział(a) na maciek1987 temat w E46
    4ty no na 100% wtryskiwacz sterujący. EGR na numerację 6 w kodach samodiagnozy, wiec tutaj nie ma go na liście.
  5. yoshimura01 odpowiedział(a) na tomekzabrze temat w E46
    Wygląda na awarię magistrali CAN :?
  6. Mówisz o V-Clampie?? Jakim sposobem mogło się to odpiąć?? Teraz już wszystko gra??
  7. Najpewniej za mało płynu :wink: Dla: #M47 = 7l #M47N = 9,3l
  8. silbergrau wiesz jak się z tym uporać??
  9. yoshimura01 odpowiedział(a) na Friar temat w E46
    Przelewy masz już martwe! Wymieniaj to szybko bo Ci w końcu wtryskiwacze padną od syfu. pozdr
  10. a próbowałeś "rozdziewiczyć" tą starą/uszkodzoną??
  11. Osobiście wybrałbym BREMBO ze względu na jakość. Brembo wykonuje heble do Merców AMG.
  12. yoshimura01 odpowiedział(a) na Mariusz1979 temat w E46
    aha... czyli jednak zaskoczył. Oczywiście że dmuchawka mogła paść! I to zależy od tem oleju [silnika], jakości oleju i jego filtru, stanu katalizatorów no i przede wszystkim turbiny i jej sterowania. Generalnie bardzo dużo "rzeczy" mogło mieć na to wpływ... bardzo doginałeś w czasie tej awarii??
  13. ...no to całkowicie logiczne. Daj znać na co się zdecydujesz. :cool2: pozdr
  14. yoshimura01 odpowiedział(a) na Mariusz1979 temat w E46
    Zasilanie paliwowe walnęło, tzn za niskie ciśnienie w układzie wtryskowym... który to jest rocznik??
  15. A nie lepiej sobie kupić kpl używki w dobrym stanie od 330d?? Zapłacisz zdecydowanie mniej, a efekt hamowania prawie jak w M3 :wink:
  16. kwiatus19 zgadza się! Dla zwykłych zderzaków [nie MPakietowych] są dostępne 3 rodzaje wzornicze kpl kratek [krata główna + dwie boczne listewki]. Są one wykorzystywane w konkretnych modelach silnikowych i tak np dla: 316i - 325i kratka z podwójną listwą ozdobną 328i-330i kratka z siatką i dwoma pojedynczymi listwami ozdobnymi 320d-330d kratka z pojedynczą listwą ozdobną Generalnie nie jest możliwe dostanie się do żarówki halogenu z tej pozycji ponieważ dostęp jest całkowicie zblokowany przez tunele powietrzne hamulcy i chłodnicy paliwa. Wiem ponieważ sprawdzałem tą opcję próby demontażu żarówki.
  17. jak Ci na jałowym gaśnie to masz bardzo kiepski stan filtrów powietrza, paliwa itd.
  18. to już dotyczy mnie :wink: nie dłubiemy w zderzakach, a tam gdzie inżynieria BMW zaprojektowała do celów naprawczych miejsca technologiczne... http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-11/95686797.jpg
  19. viewtopic.php?f=72&t=86682 zgadza się... wszystkie elementy mają prawie identyczny zakres wytrzymałościowy.
  20. Miałem na myśli właśnie M62ke... ale dopiero teraz mnie olśniło w jaki boost celujesz :jawdrop: :clap: A jak z tymi heblami?? Aha jeszcze jedno pytanie... to będzie Twój pierwszy projekt z uturbieniem, czy już masz jakieś sukcesy w tej dziedzinie mechaniki??
  21. Kolego Kerman... nawet nie wiemy jaki Ty masz tam silnik u siebie... M47 czy M47N??
  22. błąd wtrysku sterującego to: 5 needle motion sensor
  23. sory Panowie... nie ogarnąłem że chodzi o lift. pozdr
  24. yoshimura01 odpowiedział(a) na s0lid temat w E46
    Można tylko delikatnie! najpierw upuści ciśnienie i sprawdzaj. Tutaj kalibracja wskaźników: http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-11/22deb0a5.jpg

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.