-
[E46 Cabrio] Elektryczna szyba kierowcy - usterka
ja szukam zamka na podmiane ma wbudwana elektronike wiec moze tam cos jest zepsute ...
-
[E46 Cabrio] Elektryczna szyba kierowcy - usterka
to mamy widze ten sam problem, wrzucilem temat juz na 3 forach i nigdzie nie dostalem odpowiedzi. u mnie podmienialem jeszcze moduł komfortu, i przycisk oraz sprawdzalem przez NCS czy wszystko jest dobrze zaprogramowane....... mam nadzieje ze ktos wkoncu jakos pomoze albo da trop gdzie szukac usterki
-
320d odpala i gasnie //
witam samochod to e46 2.0 diesel 136 koni, samochod odpala i chodzi po przegazownaiu powyzej 2/5-3 tys obrotow auto gasnie i nie idzie go odpalic , nastepnie po odczekaniu około 5 minut auto odpala normalnie i znow ta sam historia z przegazowaniem dodam ze nie idzie sie polaczyc komputerem z tym bmw
-
"Jakość" świecenia lamp przednich xenon.
hmmm z tego co wiem to nawet po paru godzinach swiecenie ta kuleczka jest zamglona ( nowe jak sa testowane tez juz maja lekko zamglona kuleczke) wiec tak sie tego nie sprawdzi
-
WYCIERACZKI aerodynamiczne- opinie
rewelacja?? a jechales powyzej 120 ? jadac na autostradzie zeby uzyc wycieraczek trzeba zwolnic do min 120km :) kupujac zwykle wycieraczki ze spojlerem jest o niebo lepiej.
-
Był 0w30 a teraz jaki zalac?
he....... no skoro mowisz ma normy.........wiele badziewiatej chinszczyzny tez ma normy............ tyle ci powiem..........pracuej w sklepie motoryzacyjnym i powiem ci ze przykladowo kazda tuleja ma norme.....i ta ted gumu ktora meisiaca nie wytrzyma i w lemfordera.........ale normy mają bo musza miec:)
-
Był 0w30 a teraz jaki zalac?
tylko nie proponuj kolezdze lotosa do bmw:)
-
OLEJ w silniku, jak rozpoznac jaki ? Mineralny, syntetyk?
da sie ale analiza oleju jest bardzo bardzo kosztowna:) wiec sie nie oplaca a zadnym domowym sposbem tego sprawdzic nie idzie na smak ciezko troche:)
-
KLOCKI FERODO DS PERFORMANCE jakie opinie ?
a powiedz mi kolego scigasz sie czy ma to tylko wygladac?.....mam nadzieje ze wiesz ze takie klocki zuzywaja sie duuuuzo duzo szybciej niz standardowe....maja skuteczniejszy hamulec ale z duzych predkosci i ssie szybko zuzywaja.. jak ma byc to tylko doo szybkiej jazdy w miescie to niepolecam. kup sobie do tego ate i z 15-20tys powinienies zrobic na nacinanych tarczach
-
Przyciemnienie szyb. co na to policja, ile to kosztuje?
za co ciagac po sadach ? jak klient chce aby mu przyciemnic szyby nie zgodnie z prawem to music podpisac papierek :)
-
Ciągle wywala check engine na gazie.
pojawilo sie to po montazu ? watpie ab y byla to wina gazu moze gosc czego snie podpiał ? jaki blad wywala? bo nic o tym nie napisales
-
jakie żarówki xenonowe
czesc jesli chodiz o zarowki to wymieniasz sam nie jest to problem widze w opisie masz zabrze to jak cos mamy zarowki takie jesli chcesz takie jak oryginal ( bbarwa swiatla) to 100zl sztuka inne temp jak 6000k tez mamy cena taka sama jak jestes z zabrza to mozesz sobie odebrac od pon do pia od 8 do 17 w naszym nowym lokalu koło esencji ( bedziesz kojazyl jak z zabrza jestes ) byla w tym miejscu kiedys kwiaciarnia
-
Pompa wody - Graf czy Hart??
dobrze kolega wyzej pisze tez pracuje juz 3 rok w branzy i jesli chodiz o pompy hepu to zadnego zwrotu z ruvillem niemam doswiadczenia bo wole klienta na hepu namowic i miec spokoj
-
Pompa wody - Graf czy Hart??
hart nie jest robiony w polsce tylko pakowany :) a jak chcesz to moge ci hepu za 140zl zalatwic masz do zabrza nie daleko wiec jak cos daj znac. ( dolza za 120)
-
Pompa wody - Graf czy Hart??
ani ta ani ta firma nie jest dobra tak jak kolega wyzje pisał skf bądz hepu niemiecka czy dolz. pompa hart to chinszczyzna w opakowaniu hurtowni.,