Treść opublikowana przez mariusz1954
-
guidance not available
Wynika to zfaktu, ze sa dwa rodzaje drog, mimo tego ze oba rodzaje sa wyswietlane na mapie. Na niektorych mniejszych drogach nie sa dostepne funkcje nawigacyjne. Jest to normalne i nic na to nie poradzisz, trzeba poczekac na nowa wersje map. Pozdrawiam
-
Polskie MENU w E70
Znalazlem cos takiego: http://www.forumsamochodowe.pl/1mw-professional-navi-po-polsku-e90e60e61e63x3-x5-lif-vt26458.htm
-
E60 530d PROBLEM Z SILNIKIEM!!PROSZE O POMOC:(
Kolego a te slawetne klapki w kolektorze sprawdzales?
-
zapytanie o mp3
Ja nic nie robilem bo czyta, ale zobacz np ten temat viewtopic.php?f=91&t=111384&hilit=e60+mp3 A tak wogole napisalem poszukaj wpisz w wyszukiwarke "mp3 e60" i wyskoczy ci b.duzo postow.
-
zapytanie o mp3
Zadnych szczegolnich ustawien. Przegrywasz sobie na plytke CD wkladasz i dziala. Albo nie dziala. Wszystkozalezy od wersji softu. Duzo juz bylo na ten temat na tym forum. Uzyj szukaj.
-
Nawiew dmucha na ciepło x3 2006r
W E60 jest ustawienie w IDdrive jakie powietrze ma wiac zimne czy cieple w menu climatization. Czy tak jest w X3 nie wiem.
-
jak poprawnie naladowac akumulator
Przeciez kolega BMW320d wyraznie napisal AKUMULATORA SIE NIE ODLACZA. Otrworz maske i bedziesz mial plus pod plastikowa czerwona oslona i obok minus (masa). Podlaczasz prostownik i ladujesz. A najlepiej bys zrobil jakbys najpierw zanim wsiadziesz do samochodu przeczytal instrukcje.
-
przerywa cd
Nie znam nikogo komu pomoglo. To taki chinski gadget dla wierzacych w cuda.
-
Kontrolka oleju-czerwona
Widze ze lubisz rosyjska ruletke.
-
przerywa cd
A probowales na kilku plytkach w tym na oryginalnych? Z napedami tak juz jest ze nie czytaja wszystkich plytek.
-
Czasmi nie odpala. e60 pomocy.
Chodzi o to ze ten dzwiek moze byc spowodowany krecacac sie plytka w napedzie DVD. U mnie zawsze po przekreceniu kluczyka Navi czyta plytke wydajac przy tym rozna dzwieki. Jak kazdy naped. To oczywiscie nie ma nic wspolnego z zapalaniem, lub nie.
-
BMW E90 diesel czy benzyna
Macie tu fajna stronke: http://www.zeperfs.com/en/duel1710-1374.htm
-
Czasmi nie odpala. e60 pomocy.
A probowales wyjac plytke z mapami?
-
BMW na TAXI
Ciekawe to co piszesz. czytam to forum ale tylko raz czytalem ze ktos wymienil DPF bo sie calkiem zapchal. Reszta to zwykle biadolenie i wrozenie z fusow.
-
BMW na TAXI
A w czym ci przeszkadza DPF?
-
[E92] różnica szczelin w drzwiach i plastikowe błotniki.
Rozne sa zboczenia. Jedni z suwmiarka mierza szpary w drzwiach inni kwadraciki na listach do glosowania.
-
e91 navi profesional
Kolego w pytaniu zawarles odpowiedz. Navi profesional.
-
Samodzielna wymiana tarcz hamulcowych
A od kiedy komputer informuje o wymianie tarcz?
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Mozesz nawet 10Gb, ale przy dzisiejszych cenach dysku nie ma co oszczedzac.
-
530i M54 - lista wykaz spis bezpieczników
viewtopic.php?f=73&t=117820&hilit=po+wlosku
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Ale , ale, jak instalacja wg nerwusa, to cos mi sie zdaje ze rezerwujesz na partycje Unix 20Gb a masz wolne tylko 17!!!
-
[E60] Tuner DVBT MPEG4
http://allegro.onet.pl/item1091242502_not_only_tv_tuner_dvb_t_lv6tmpvr4_z_nagryw_mpeg4.html Podstawowa trudnosc to podlaczyc zasilanie z 12V. Ja zastosowalem (do testow) konwerter AC/DC z 12 na 220v, ale wydaje mi sie ze wygodniej jest otworzyc dekoder i podlaczyc zasilanie bezposrednio do sciezek po prostowniku (jezeli jest tam napiecie 12V). Co do komputera to testuje taki komputerek (poza samochodem), ktory spokojnie spelnia wszystkie cechy jakie powinien wg mnie miec komputer samochodowy. Procesorek 2 rdzeniowy, karta na ION2, esata, 6x usb, wi-fi, zasilanie 19V, wymiary 18x18x8. http://www.ab.pl/oferta/zotac-zbox-d510-dualcore-1xddr2-800-wifi-mitx-p141105.html
-
[E60] Tuner DVBT MPEG4
No to w zasadzie wszysko wiesz. Jesli chcesz spytac o cos konkretnego w sprawie odtwarzaczy multimedialnych to prosze, moze bede mogl odpowiedziec na twoje pytania. Co do tunera MPEG4 to jak pisalem jest wiele tanszych rozwiazan. Wlasnie testuje taki m-ki NotOnlyTV i musze powiedziec ze spwuje sie b. dobrze. Ma kilka mankamentow z ktorych najwiekszym jest bledne prztlumaczenie menu na j.polski. Tak pozatym OK. Wyposazony w port USB z funkcja nagrywania i odtwarzania multimediow z zewnetrznego napedu. Cena 249,- Pozdrawiam
-
[E60] Tuner DVBT MPEG4
Mnie tez interesuje ten temat. Z tego linku nic nie wynika. Wydaje mis ie ze jest to zwykly dekoder MPEG4 i nicym sie nie rozni od innych zwyklych nie samochodowych (poza zasilaniem) dekoderow o nizszej cenie (od 200 zl) i wiekszych mozliwosciach. Problem jest tylko z podlaczeniem go do instalacji oryginalnej w samochodzie. I tu mysle ze nie obejdzie sie bez takiego ustrojstwa http://www.mari.pl/ADAPTWE_LVDS_BMW_E60_E90-11.html Takze razem cena okolo 1000 zl. Dodatkowe korzysci nagrywanie, odtwarzanie plikow z zewn.pamieci USB, mozliwosc podlaczenia kamery cofania, instalacja dodatkowych monitorow etc.
-
Montaż lamp po lifcie, piny we wtyczce
Niektórzy to powinni się wziąć za poprawne pisanie, bo się tego po prostu nie da czytać chłopie. W jednym krótkim zdaniu robisz 5 byków ortograficznych. Dziwi to tym bardziej, że przy pisaniu postu masz podkreślone na czerwono wyrazy, które są napisane z błędem. no curz nie wszystcy sa doskonali. :norty: