Treść opublikowana przez mariusz1954
-
Czy trzeba "odświeżać" oprogramowanie w sterowniku
Co prawda nie wiem o co chodzi z tym windowsem mini, ale tablet moze byc.
-
[320d e46] pytanie o zamiennik orygnalnego oleju do skrzyni
Nie słyszałem, żeby BMW miało swoje rafinerie. Kupuj zamiennik.
-
nawiew - nagla zmiana sily
Czy napewno tylko serwis? Dlaczego tak myślisz? Kolego Bono zobacz w dziale "Diagnoza komputerowa" napewno znajdziesz kogoś w Sczecinie kto ci tą usługę wykona za 1/5 ceny ASO.
-
3.od duży problem z automatem
Nie wiedzialem ze w E39 jest montowana skrzynia ZF 6HP26. W tej skrzyni nie ma oddzielnie uszczelki i filtra jest razem z miska. A olej nie jest ESSO.
-
E90 malować felgi i przyciemniać szyby czy nie? Wizualizacja
Mój jest tego samego koloru, a felgi pomalowałem na ten sam kolor grafiti i jest super.
-
3.od duży problem z automatem
Ale ty masz zupełnie inną skrzynie, to i cena niska. U tego kolegi co ci podałem miske, olej 10l i tuleje kupisz za około 800zł.
-
3.od duży problem z automatem
Przecież napisał sama wymiana.
-
3.od duży problem z automatem
Nic nie bedzie. W ASO nie naprawiają skrzyń tylko wymieniaja.
-
3.od duży problem z automatem
Oczywiscie poza ASO. Ale nie wiem czy polecam. Poczytaj tutaj viewtopic.php?f=70&t=174675&p=1259981&hilit=midparts#p1259981 Tu robiłem skrzynie w swoich poprzednich automatach i raczej byłem zadowolony: http://www.pkt.pl/s/nowa_bukowka/1711167/overdrive_service.html
-
3.od duży problem z automatem
O olej i miske spytaj kolegi z forum 7er. Handluje na allegro link http://moto.allegro.pl/olej-ravenol-atf-6hp-fluid-audi-bmw-jaguar-5-l-i2061300331.html Bedzie taniej. Pamiętaj, że wymienia się też tuleje na kable.
-
inpa ncs skad sciagnac pomocy
Ludzie co w was wstąpiło. Jest cały dział Diagnoza komputerowa. Tam jest wszystko.
-
Ikona podnośnika zapaliła się kontrolka, co zrobić?
Kolego nie powiesz mi, że przecieranie czujnika przy wtyczce to naormalne. On powinien sie przecierac gdzie indziej.
-
inpa ncs skad sciagnac pomocy
Kup od nerwusa i będziesz miał spokój i pomoc.
-
Ikona podnośnika zapaliła się kontrolka, co zrobić?
Widocznie wcześniej było kombinowane.
-
Ikona podnośnika zapaliła się kontrolka, co zrobić?
SAMYCH. Tylko razen. Klocki i czujnik.
-
Automat a badanie hamulców na rolkach
Dokładnie nie wyłącza się żadnych systemów. Poza tym u mnie diagnosta sam wsiada do samochodu i pokonuje całą ścieżkę.
-
Jakie najlepsze paliwo ON premium do 320d 136KM???
Poczytaj instrukcje, żadnych ulepszaczy i będziesz miał odpowiedź.
-
Ikona podnośnika zapaliła się kontrolka, co zrobić?
Z tymi lampkami to jest tak jak na przejsciu dla pieszych: zolte-uwaga, czerwone-stop. Samych czujnikow sie nie wymienia!!!. Samych klockow tez sie nie wymienia.. Jak sie zaswieci czerwone swiatelko to w moim przypadku moglem jeszcze pojezdzic okolo 3 tys. ( na oko)
-
inpa ncs skad sciagnac pomocy
Poczytaj w tym samym dziale. Jest wszystko.
-
Felgi 18 cali i opony run flat
Jeździłem RunFlatach 18", ale do zużycia. Teraz zwykłe i jest lepiej. Dojazdówka jest 17". Tak daje fabryka. Nie wyłącza się żadnych układów, tylko szybkość należy ograniczyć do parametrów napisanych na dojazdówce.
-
Zapala sie światło w kabinie kierowcy
Po pierwsze sprawdź czujnik otwarcia drzwi. Moduł świateł nic do tego nie ma, skoro wyświetla ci informacje o otwartych drzwiach.
-
Darmowy internet AERO2
To żadna nowość. Modemy i routery w ciągłej sprzedaży od roku.
-
Jak zgasić komunikat sprawdz klocki
Te czujniki nie sa 0,1 wiec miezreznie omomierzem nic nie da. Wymienia sie za kazdym razem i tyle. Tyle razy o tym byl temat, ze dziwne ze dlaej wywoluje tyle dyskusji i zawsze sie znajdzie ktos kto da sie nabrac na takie porady.
-
inpa ncs skad sciagnac pomocy
Poszukaj w dziale diagnoza komputerowa. viewtopic.php?f=97&t=74640&start=1485
-
INPA
:nienie: czujnik walka rozrzadu wg mnie.