Treść opublikowana przez mariusz1954
-
Jaki telefon do zestawu bluetooth w F01
Generalnie BT w BMW widzi telefon wraz z ksiazka we wszystkich telefonach dzialajacych na Windows Mobile. Doskonale sobie radzi rowniez z IPhonem. Ostatnio probowalem polaczyc z telefonem na Androidzie i klapa telefon widzi, ksiazki nie.
-
E91 Problem
Nie pasuje. Tylko serwis. Mapa jest inna.
-
Auto do naprawy po kolizji
No to tak jak piszesz zapytaj fachowcow. Kto ci powie co jest do wymiany po jednym zdjeciu. Naprawde to jest wrozenie z fusow. napewno zderzak, maska, blotnik, pas przedni, reflektor, nadkole, moze chlodnica moze klima do zrobienia. Co do cen to znajdz sobie ceny alledrogo i dodaj do tego robocizne. Kolega kwiatus chce wymienic 1/4 samochodu za 6tys. Oczywiscie ta cena ma sie nijak do prawdziwych kosztow.
-
Dziwne zachowanie auta przy >230 km
2,3 !!! A co ty masz za kola? Jak w Trabancie?
-
Jak naładować akumulator
Czytaj viewtopic.php?f=70&t=105939&start=0&hilit=blokad+kierownicy Pozdrawiam
-
Witam jestem nowym użytkownikiem BMW x3 mam klika pytan?
4 pytanie. Normalne.
-
(e83)xenony skręcają tylko w prawą stronę
Temat juz poruszany. Tak powinno byc.
-
Nagrywanie płyt mp3 do samochodu, program
Moe byc tez winna nagrywarka, jak i plyty na ktorych nagrywasz. Sproboj nagrac na innej plycie np przeznaczonej do nagran audio. Mozesz wymienic teznagrywarke na jakas lepsza np. Plextor.
-
Wymiana tarcz??
Nie zabraniam nikomu wymiany tarcz razem z klockami, a nawet jeszcze lepiej czesciej. Jak sie mowi bogatemu wszystko wolno. Nie uwazam tez, ze sprawdzanie "wizulane" moze zastapic zmierzenie grubosci tarcz, czy jest dokladniejsze od wskazania komputera. Jak mowia na oko to chlop w szpitalu umarl. Tak lepeij nie pisac nic, niz pisac zle lub wprowadzac w blad. No chyba ze handlujesz tarczami.
-
Wymiana tarcz??
To zalezy od eksploatacji :D W moim przypadku po wymianie tarcz i klocków z przodu przejechałem juz 40000km,a komp wskazuje wymiane dopiero za 90000km,wizualnie zużycie tez jest małe :) ,lecz w moim przypadku-80% przebiegu to autostrady....wiec mało hamowania,gdy jezdzisz duzo po mieście wskazania bedą zupełnie inne :cry2: pozdro Komputer wskazuje zuzycie klockow a nie tarcz!!!. Ile razy trzeba pisac ze tarcze wymienia sie jak sie zuzyja. Czy naprawde nie potraficie czytac wczesniejszych postow.
-
x5 2005 3.0Diesel Biały dym z wydechu
kolega nigdzie nie pisal,ze dymil mu na czarno,wymienil filtr odmy z tego co zrozumialem.Oczywiscie napisal cos o filtrze czastek stalych,ale mam nadzieje,ze sie pomylil :? ,bo za 600 zl to wiary nie dam ;) Jak to nie, to przeczytaj watek viewtopic.php?f=83&t=133605
-
x5 2005 3.0Diesel Biały dym z wydechu
To juz sie pogubilem. Raz dymilo ci na bialo, a raz na czarno? Wymiana filtra czastek stalych za 600zl w ASO? GRATULUJE.
-
320d drgania silnika
Klima obciaza kolo pasowe, takze wg mnie trop jest ok.
-
Co denerwuje w 5-ce
Nie potwierdzam z przelacznikami.
-
dolozenie cupholderow
Kolego przeciez to sie przykreca od wewnatrz, dlatego konsole trzeba zdjac.
-
[Exx] Nawigacja Proffesional - problem
Kolego w zadnym wypadku to nie jest wina plyty. Nawigacja poprostu ci nie dziala. Moze to wina anteny, a moze cos powazniejszego. Podjedz do kogos kto sie zna na nawigacjach. ja bym sprawdzil najpierw antene.
-
szukam sewrwisu bmw
No coz nie jest to moj warsztat. Trzeba bylo spytac w ASO BMW Inchcape Motor. P. Grzegorz ma jakies powiazania z BMW, do tego stopnia ze przyprowadzaja mu do naprawy samochody z ASO, ale ja w to nie wnikam. Warsztat jest spory, naprawiaja tez TIRy, takze trudno nie trafic. Tyle ze znajduje sie w podworzu przed Inchcape Motor. Co do kontaktu telefonicznego to tez czesto narzekam.Sprobuj do p. Grzegorza tel. 600405066.
-
szukam sewrwisu bmw
viewtopic.php?f=10&t=5734 Ja polecam Prymasa Tysiaclecia 60/62 - Grzegorz Grono Serwis tel 228378161 Serwisuje tam swoje BMW i nie narzekam ani na ceny, ani na terminy, ani przede wszystkim na jakosc naprawy.
-
szukam sewrwisu bmw
Kazdy bedzie polecal pewnie swoj warsztat, ale zobacz w dziale polecane..
-
Nowy użytkownik, kilka pytań + zdjęcia.
Jesli to woda to oczywiscie sie nie przejmoiwac, wrecz odwrotnie cieszyc.
-
Sterowanie Głosem -język
Przylacze sie. Pytanie tylko jak i za ile?
-
Pompa wspomagania
Kolo pasowe lub poprawnie tlumik dragan jest tylko jeden i nie mam nic wspolnego z pompa. Typowa usterka wymiana szybka i droga (zamiennikow nie polecam). PS Jazdy nie polecam. Mozliwosc uszkodzania innych podzespolow. Przypadki opisane na tym forum.
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
Tez zadawalem sobie to pytanie, ale juz nie zadaje. Jak komus sie podoba to moze wyciac wyrzucic, wymienic, lub zrobic cos innego. Jego sprawa. Ja mam i nie narzekam.
-
guidance not available
Poniewaz nigdy nie byles w miejscu gdzie guidance przestaje dzialac. Nie mow ze twoja mapa obejmuje wszystkie drogi w calej Eu bo nie uwierze.
-
guidance not available
To samo mialem w mapie 2009-2. Co prawda miejscowosc byla i droga zostala wytyczona, ale po zjechaniu na droge na calkowitym zadupiu, uprzejma pani poinformowala, ze na tej drodze prowadzenie nie bedzie dostepne.