Treść opublikowana przez mariusz1954
-
Ścinanie opon w dziwny sposób
Interesuje mnie skad wziales ten katalog, bo nawet na wywieszce nie ma takiego rozmiaru opon.
-
Regeneracja DPF w 530d 231KM, co ile km ?
ale jak się niektórzy upierają i za wszzelka cenę chcą wyskoczyć z kasy, żeby wymienic to przecież nie zabronisz. Było już wiele razy, filtr do sprawdzenia przy wyskoczeniu przegladu, ew do zrobienia wymuszone wypalanie. 100% racja. Ja to nawet zalecalbym wymiane profilaktycznie co 100tys. a czyszczenie co 50tys.
-
kasowanie klocków
Nie rozumiem po co to całe zamieszanie. Chyba już napisali ci WYMIEŃ CZUJNIK I NIE KOMBINUJ. ZAWSZE trzeba wymieniać czujnik i klocki. I tyle.
-
E60/E61 Szalejące lusterka
Ponieważ mam ten sam problem postąpiłem zgodnie z recepta. I niestety muszę się przyznać ze skapitulowałem. Wkładkę można wyjąć bez problemu. Srubki odkręcić tez. (Apropo żeby zdjąć tylnia osłonę wcale nie trzeba odkręcać śrubek). Ale plastiku "który znajduje się na zawiasie lusterka ale ten od góry" wcale zdjąć się nie da, ponieważ stanowi całość z dolnym plastikiem. Czekam na zdjęcia. Narazie pozostało poprawianie lusterek ręką.
-
Felgi E61 18 calii
W mojej E61 mam takie same od nowosci. Wyposazenie fabryczne.
-
535D czy M5 - opinia o jednym egz. M5
Koledzy dajcie sobie na wstrzymanie. Dyskusja staje się zupełnie bezsensowna. Co było pierwsze jajko czy kura? :duh:
-
Ciągłe załączanie alarmu
Potwierdzam. Jest to najczęstsza przyczyna załączania alarmu rowniez w E60.
-
2problemy w E60/525d/SPORT/2005r
Niezgodze się z jdef 1. I owszem czyta double layer. 2. DVD wcale nie szumi. 3. Pokrycie b.dobre (wersja 2009-2) a w niektórych krajach najlepsze (Grecja) Oddzielnym tematem jest czy opłaca się dołożyć ta nawigacje. I tu wg mnie odpowiedz jest negatywna.
-
GoClever - czym różnią się te dwie nawigacje?
Oczywiście się różnią rozmiarem ekranu 4 i 5 cali. Żadna z nich nie ma Automapy i to duży minus. Za oprogramowanie będziesz musiał zapłacić około 400 zl. Lepiej kup coś innego np. Aristo S500 z Automapa.
-
Mam problem z kluczykiem w E 60
Antenka znajduje się w tylniej szybie. Pozdrawiam
-
wlaczajacy sie alarm
Najczęstsza przyczyna to mechaniczny wyłącznik pod klapą silnika z lewej strony przy filtrze przeciwpyłkowym.
-
Tylna szyba w E61
Ten temat już był. Typowa usterka z kablami z w zawiasach prawej strony klapy. Musisz się dostać do zamka klapy, a konkretnie do otworka w zamku z lewej strony. Możesz to uczynić odkręcając klapę tylnych drzwi i uchylając lekko tak, aby wcisnąć rękę ze śrubokrętem. Lepiej to robić we dwie osoby.
-
Kasowanie kontrolki zużycia klocków hamulcowych
I znów ten sam temat. A kolega poszukać umie. viewtopic.php?f=73&t=117210
-
kasowanie klocków
Nie bardzo wiem po co ciągle ta dyskusja o czujniku, skoro i tak wiadomo ze przy każdej wymianie klocków wymienia się czujnik. Komunikat sam znika po kilku minutach od ruszenia samochodem z poprawnie wymienionymi klockami i czujnikiem.
-
Skrzynia biegów olej
Zapomnialem ze sa montowane manuale w 530d.
-
bmw e 60 2.5 benzyna problem z elektronika
Jak sobie wyobrazasz p[omoc jak nie podales ani masta skad jestes ani nawet modelu BMW jaki posiadasz ?
-
Skrzynia biegów olej
1,6l !!!! Jeszcze o tym nie słyszałem. Chyba trzeba zmienić ASO.
-
Jakie Bmw E60.
Dokładnie jedynie mozna kupic takie auto z udokuemntowaną historią serwisową połączoną z przebiegiem i sprawdzoną w aso lub kompie BMW.Dla mnie jak ktoś tego nie ma do samochodu to podchodziłbym mega nie ufnie hej Z tym to tez nie ma pewności. Moje BMW odpukać nie narzekam. Leje paliwko i jazda. Jedyna awaria to wymiana koła masowego i nieszczęsne kabelki w klapie bagażnika. Przebieg 200tys. Sąsiad ma 530d od samego początku, kupiony w salonie. Serwisowany tylko w ASO. Przebieg 130tys. Po gwarancji wymiana kola pasowego, turbiny, katalizatora, remont silnika. Przyczyna brak wymiany oleju w kolejnych serwisach (wpisanych do książki). Nie będę się rozpisywał, ale sprawa oparła się o rzeczoznawców i BMW Polska. Uznano reklamacje i przyznano mu częściowe pokrycie kosztów. Czy chciałbyś kupić takie auto z pełną historią serwisową?
-
błąd komputera Restraint Systems
Tylko komputer.
-
-30* przestały działać spryskiwacze lamp i tylna wycieraczka
A mnie się wydaje, z dużą dozą prawdopodobieństwa, że to typowy problem E61 z kabelkami w zawiasie tylnej klapy.
-
Zmiana foteli
O zmianie foteli było już pisane. W przypadku gdy samochód wyposażony jest w pamieć foteli zapamiętywane są też ustawienia lusterka i kierownicy.
-
Problem z Active Steering po wyładowaniu akumulatora
Błąd poduszek i pasów niestety sam się nie skasuje i wymaga podłączenia komputera.
-
OC-wznowienie umowy-zapomniałem opłacić w terminie składki
mariusz1954 odpowiedział(a) na Ratovnik temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneUmowa to umowa , a zaplata to zaplata. To są dwie oddzielne sprawy. Nie martw się o ubezpieczyciela, bo on ma inne środki do ściągnięcia płatności i napewno ja wyegzekwuje.
-
eksploatacja X5 3.0D vs 3.5D
Z calym szacunkiem, ale spalanie biturbo jest 2-3 litra wyzsze w przypadku 5.
-
OC-wznowienie umowy-zapomniałem opłacić w terminie składki
mariusz1954 odpowiedział(a) na Ratovnik temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneOto treść pisma jakie otrzymałem przed wygaśnięciem mojego ubezpieczenia OC: ...."Informuje również, ze zgodnie z art. 28 Ustawy z 22 maja 2003 roku o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz. U. Nr 124 z 2003 r., poz. 1152 z późniejszymi zmianami), istnieje możliwość wypowiedzenia umowy powyższego ubezpieczenia. W tym celu w ...... należy złożyć pisemne wypowiedzenie, najpóźniej na jeden dzień przed końcem okresu ochrony, wynikającego z obecnie obowiązującej polisy. W razie braku wypowiedzenia, umowa ubezpieczenia zostanie wznowiona automatycznie, na kolejnych 12 miesięcy.".......